PokerStars jest jednym z najlepsze pokoje pokerowe na świecie , z ponad 80 milionami zarejestrowanych graczy. Mają szeroką gamę gier, takich jak Texas Hold ' em i Omaha. Mają także turnieje dostępne dla wszystkich poziomów umiejętności, od 1€ do 500 000 € za wstęp.

PokerStars ułatwił także niż kiedykolwiek wygrywanie większych nagród, wprowadzając Spin and go. gdzie możesz grać tylko jedną ręką na raz, aby mieć szansę wygrać 1000 razy wpisowe.

PokerStars oferuje swoje gry w pokera zarówno za prawdziwe, jak i pieniądze. Aby rozpocząć grę w trybie demo, nie jest wymagany depozyt. Ale musisz dokonać wpłaty, jeśli chcesz wziąć udział w którejkolwiek z gier na prawdziwe pieniądze.

Wszystko to i wiele więcej sprawia, że PokerStars jest doskonałym wyborem, jeśli szukasz strony pokerowej online, która oferuje szybką akcję i mnóstwo zabawy.

Gry lub turnieje dostępne na PokerStars

Na PokerStars możesz cieszyć się i wchodzić 24 godziny na dobę do wszystkich swoich ulubionych gier. Znajdziesz stoły pełne dowolnej opcji pokera do wyboru. Które mają tysiące graczy i limit, z którym chcesz grać.

To kasyno ma jeden z wielu gier dostępnych online. Na twojej liście z pewnością będzie gra w pokera, która najbardziej cię lubi i bawi. Jeśli lubisz pokera, w tym kasynie znajdziesz Holdem, Stud, Draw i wiele innych.

Jeśli chcesz się dobrze bawić, ćwiczyć, uczyć się lub ulepszać, zapraszamy do bezpłatnej szkoły pokera. Wejdź do dowolnej gry, a otrzymasz szczegółowe informacje na temat zasad i sposobu gry. Posiada również interaktywny samouczek, jeśli chcesz szybko nauczyć się podstaw i zacząć od razu.

Wśród gier pokerowych i turniejów w ich różnych trybach i kombinacjach znajdziesz:

 • Texas Holdem .
 • Omaha High.
 • Omaha Hai / Lo.
 • 5 kart Omaha i 5 kart Omaha Hai / lo.
 • Courchevel i Courchevel High / lo.
 • Siedmiokartowy Stud.
 • Siedmiokartowy Stud Hi / Lo.
 • Razz (7 Card Stud Low).
 • HORSE i 8-Game Mix (gry mieszane).
 • Five Card Draw.
 • 2-7 Triple Draw i 2-7 Single Draw.

Aplikacja PokerStars na urządzenia mobilne

To jedna z ulubionych sal tysięcy graczy w Polsce i na świecie. Możesz cieszyć się tymi samymi funkcjami i uprzywilejowaną uwagą na telefonie komórkowym, co na komputerze lub laptopie. Aplikacja jest dostępna do pobrania na wielu platformach. W tym telefony komórkowe i tablety z systemami operacyjnymi Android lub iOS.

Ponadto ma kasjera mobilnego do zarządzania depozytami, gdziekolwiek jesteś, bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

Z urządzenia z systemem iOS możesz grać na prawdziwe pieniądze lub ćwiczyć za darmo na pieniądze z gry. Będziesz mógł uzyskać dostęp z iPhone ' a, iPada lub iPoda Touch. Za pomocą przycisku "Zagraj teraz" możesz natychmiast dołączyć do swoich ulubionych meczów i turniejów za pomocą jednego kliknięcia. Zagraj w pokera mobilnego na swoim iPhonie, a będziesz mieć najbardziej wciągające i zabawne wrażenia mobilne. Lub na iPadzie; z dużym ekranem i długą żywotnością baterii, idealny do turniejów i długich meczów.

Możesz także grać w pokera mobilnego z urządzenia z Androidem. W tym kasynie masz najlepsze funkcje i największy na świecie pokój pokerowy zoptymalizowany dla Twojego urządzenia z Androidem. Na telefonie komórkowym będziesz grać na prawdziwe lub fałszywe pieniądze w normalnych rękach i turniejach na wszystkich poziomach. Ponadto umożliwia takie opcje, jak czat, szybkie rozmieszczenie miejsc i wiele gier przy stołach. Oferuje zaktualizowane samouczki zarówno na tablety, jak i urządzenia mobilne.

Live sale PokerStars

Poker roomy i wydarzenia na żywo w kasynie uważano je za najlepsze na świecie. Po pierwsze, jest turniej European Poker Tour NA ŻYWO. Który łączy najlepszych graczy i jest najbardziej nagradzany.

Ze swojej strony Brazilian Series of Poker i PokerStars Live to regionalne wycieczki oferujące Poker na najwyższym poziomie i jakości na świecie.

Jeśli chodzi o Sale NA ŻYWO, PokerStars Live to pokoje pokerowe na wysokim poziomie na całym świecie. Wśród dostępnych miejsc znajdziesz: Pokerstars Live Manila i Pokerstars Live London.

Metody płatności na PokerStars

Opcje dostępne dla wpłat i wypłat jako Bezpieczne i niezawodne metody płatności w PokerStar Polska:

 • Karty debetowe i kredytowe: Visa, MasterCard i Maestro.
 • Przelewy bankowe lub
 • Portfele elektroniczne: PayPal, Skrill, MuchBetter, Neteller.
 • Karty prepaid: Neosurf, Paysafecard, Entropay.

Czas potrzebny na wypłatę zależy od wybranej metody płatności dla zysku. Ponadto obowiązują pewne warunki w zależności od sposobu wpłaty lub wypłaty środków

Ze swojej strony istnieje również mobilna wersja kasjera dla tych, którzy uzyskują dostęp z dowolnego miejsca na swoim urządzeniu.

Jak zarejestrować się w PokerStars Poker

Proces rejestracji w tym kasynie jest naprawdę prosty, konto opiera się na loginie i Haśle.

Masz dwie opcje:

 1. Na stronie głównej wybierz "Utwórz konto" w prawym górnym rogu. Jest to łatwa i szybka opcja rejestracji.

Podajesz dane osobowe i bankowe, o które prosisz:

 • Kraj.
 • E-mail.
 • Nazwa użytkownika.
 • Hasło.

Klikasz przycisk "Kontynuuj", zgadzasz się na warunki i klikasz przycisk"Utwórz konto". Na następnym ekranie pojawi się monit o kliknięcie przycisku" dokonaj wpłaty", aby wprowadzić dane bankowe, które były używane jako metoda płatności.

 1. Możesz pobrać aplikację i kliknąć Utwórz konto po zainstalowaniu na wybranym urządzeniu. Następnie wykonaj kroki wprowadzania danych zgodnie z opisem w kroku 1.

Zostaniesz zarejestrowany jako klient do gry w PokerStars, bezpiecznym kasynie online.