Współorganizatorzy

logoOSIR  
   
   

Partnerzy i Sponsorzy

swinoujscie logo magdruk
eurobank logoaliorbank
   

Patronat medialny 

tvswin tu.winoujcie1
   

Klub Sportowy UZNAM Świnoujście

http://www.ksuznam.pl · klub@ksuznam.pl

grupa

 

Wklejki na medale i puchary

do odbioru w sklepiku "U Eli" przy ul. Kołłątaja 24B

w godzinach otwarcia sklepu = 0900 - 1700

 

 

Wyniki IX Rowerowego Rajdu na Orientację z dnia 21 maja 2017

 
nr startowy Nazwisko Imię Dystans godz. Startu godzina Mety Uzyskany Czas Miejsce  
GIGA Kobiet 23,5 km  
26 Szmygin Ada Giga 10:06:00 12:11:50 02:05:50 1  
14 Malesza  Elżbieta Giga 10:08:00 12:26:00 02:18:00 2  
10 Kalinowska Agnieszka Giga 10:01:00 12:23:35 02:22:35 3  
29 Stocker Ania Giga 10:05:00 13:43:00 03:38:00 4  
22 Golachowska Urszula Giga 10:00:00 13:59:00 03:59:00 5 BRAK 2 PK
17 Kowalska Maria Giga 10:07:00 14:08:00 04:01:00 6 BRAK 2 PK
16 Kopaczewska Czesława Giga 10:02:00 14:08:00 04:06:00 7 BRAK 2 PK
24 Rakiel Janina Giga 10:04:00 14:15:00 04:11:00 8 BRAK 5 PK
23 Płotkowska Barbara Giga 10:03:00 14:15:00 04:12:00 9 BRAK 5 PK
GIGA mężczyzn 23,5 km  
31 Stefańczyk Przemysław Giga 10:23:00 11:48:55 01:25:55 1  
28 Wroński Krzysztof Giga 10:14:00 11:51:00 01:37:00 2  
12 Joppek Remigiusz Giga 10:18:00 12:07:55 01:49:55 3  
27 Samojło Sławomir Giga 10:22:00 12:19:50 01:57:50 4  
18 Jędraszek Oskar Giga 10:11:00 12:11:40 02:00:40 5  
13 Adamczyk Piotr Giga 10:19:00 12:23:15 02:04:15 6  
15 Pulchny Artur Giga 10:20:00 12:26:15 02:06:15 7  
20 Orczewski Piotr Giga 10:13:00 12:21:45 02:08:45 8  
11 Zielonka Arkadiusz Giga 10:15:00 12:26:40 02:11:40 9  
19 Szczesniak Marcin Giga 10:17:00 12:29:55 02:12:55 10  
21 Murawski Sławomir Giga 10:21:00 12:57:00 02:36:00 11  
9 Zienko Mieczysław Giga 10:16:00 13:16:00 03:00:00 12  
30 Hoffmann Sławek Giga 10:10:00 13:43:00 03:33:00 13  
25 Kloska Zdzisław Giga 10:12:00 13:58:00 03:46:00 14  
8 Babirecki Bartosz Giga 10:09:00 13:19:00 03:10:00 15 BRAK 2 PK
MEGA szkoły średnie   
MSK Racing 10:24:00 12:08:50 01:44:50 1  
1 Surosz Szymon    
Joppek Jakub  
Trochimczuk Konrad  
MINI Rodzinny   
7 Czaja Grzegorz Rodzinny 10:32:00 11:10:00 00:38:00 1  
Czaja Kacper  
4 Kamińska Marta Rodzinny 10:31:00 11:11:40 00:40:40 2  
Jarmuł Przemysław  
Jarmuł Nikodem  
5 Jarmuł Oliwier Rodzinny 10:30:00 11:11:28 00:41:28 3  
Krogulec Roksana  
Jarmuł Zdzisław  
3 Majewski Jaś Rodzinny 10:26:00 11:10:10 00:44:10 4  
Majewski Mariusz  
2 Malińska Martyna Rodzinny 10:27:00 11:11:44 00:44:44 5  
Maliński Arkadiusz  
53 Murawska Monika Rodzinny 10:29:00 11:16:50 00:47:50 6  
Murawski Arkadiusz  
6 Kierpiec Zuzanna Rodzinny 10:25:00 11:17:11 00:52:11 7  
Krajewska Beata  
Krajewska Paulina  
54 Borko Edyta Rodzinny 10:33:00 11:51:45 01:18:45 8  
Borko Daniel  
Borko Antoni  
52 Michałowski Daniel Rodzinny 10:28:00 11:51:55 01:23:55 9  
Michałowski Franek  
55 Salamonik Sebastian Rodzinny 10:34:00 12:24:20 01:50:20 10  
Salamonik Maria  
Salamonik Hanna  
Salamonik Małgorzata  
   
  Dopierała Karol Giga   NIE STAWILI SIĘ NA STARCIE    
  Kloska Tomasz Giga      
  Matuszewski Krystian Giga      
  Kasprzak Julia Rodzinny      
  Kubera Natalia Rodzinny      

© 2014 Klub Sportowy UZNAM · Wszelkie prawa zastrzeżone