Patronat Honorowy

   

Partnerzy

HerbWolina
Wolin 

osirwolin

magdruk  
   
   

sponsorzy

   

Patronat Medialny

   

...................

   

...................

   

Klub Sportowy UZNAM Świnoujście

http://www.ksuznam.pl · klub@ksuznam.pl

grupa

Wyniki

I edycji Pieszo - Rowerowego

Rajdu na Orientację LATARNIK

....................................................................................................................

nieodebrane puchary i medale do odbioru w sklepie U Eli przy ul. H. Kołłątaja 24B

...................................................................................................................

LISTA STARTOWA = dystans rower 100 km

godzina startu 07:45:00

Nazwisko
Imię
miejscowość
nr
startowy
czas
mety
uzyskany
czas
miejsce
zaliczone
PK
Nowak Małgorzata Międzywodzie 394 18:02:00 10:17:00 1 19
     
Gulbinowicz Adam Goleniów 399 19:20:00 11:35:00 1 20
Kaczor Piotr Maszewo 398 19:20:30 11:35:30 2 20
Graf Artur Świnoujście 400 18:02:00 10:17:00 3 19
Nowak Edward Międzywodzie 395 18:02:00 10:17:00 3 19
Adamczyk Piotr Świnoujście 367 18:04:00 10:19:00 4 19
Maraszek Rafał Świnoujście 396 18:04:00 10:19:00 4 19

......................................................................................................................................................................................................

LISTA STARTOWA = dystans pieszy 50 km 

godzina startu 08:30:00

Nazwisko
Imię
miejscowość
nr
startowy
czas
mety
uzyskany
czas
miejsce
zaliczone
PK
Kusińska Bernadeta Świnoujście 320 16:57:00 08:27:00 1 17
Domalewska Teresa Świnoujście 326 17:04:00 08:34:00 2 17
        
Szaciłowski Piotr Świnoujście 327 13:16:00 04:46:00 1 17
Wroński Krzysztof Świnoujście 331 15:30:00 07:00:00 2 17
Kusiński Przemysław Świnoujście 321 16:57:00 08:27:00 3 17
Olszewski Maciej Ełk 325 17:04:00 08:34:00 4 17
Skrodzki Piotr Ełk 324 17:04:00 08:34:00 4 17
Rusak Wiesław Ełk 323 17:04:00 08:34:00 4 17
Kryśkiewicz Daniel Szczecin 332 18:43:00 10:13:00 5 17
Orczewski Piotr Świnoujście 333 18:58:00 10:28:00 6 17
Borko Daniel Świnoujście 322 18:58:00 10:28:00 6 17
Soboń Szymon Goleniów 329 19:43:00 11:13:00 7 16
Prorok Krzysztof Szczecin 330 19:43:00 11:13:00 7 16
Inglot Marcin Chwarstnica 328 17:58:00 09:28:00 8 14

....................................................................................................................................................................................................

LISTA STARTOWA = dystans rower 30 km

godzina startu 09:30:00

Nazwisko
Imię
Miejscowość
nr
startowy
czas
mety
uzyskany
czas
miejsce
Murawska Monika Świnoujście 389 11:59:00 02:29:00 1
 
Andrzejczak Damian Wolin 392 11:59:00 02:29:00 1
Murawski Sławomir Świnoujście 390 1
Pytlak Magdalena Świnoujście 391 1
Krawczuk Adam Świnoujście 393

1

.........................................................................................................................................................................................................

LISTA STARTOWA = dystans pieszy 10 km
godzina startu 11:00:00
Nazwisko
Imię
Miejscowość
nr
startowy
czas
mety
uzyskany
czas
miejsce
Mackiewicz Aleksandra Świnoujście 334 15:28:00 04:28:00 1
Mackiewicz Michał Świnoujście 335

 .........................................................................................................................................................................................................

LISTA STARTOWA = dystans rower 10 km

godzina startu 12:00:00

Nazwisko
Imię
Miejscowość
nr
startowy
czas
mety
uzyskany
czas
miejsce
Salamonik Gabriela Świnoujscie 386 13:55:00 01:55:00 1
Salamonik Maria Świnoujscie 387
Salamonik Hanna Świnoujscie 385
   
Kloska Zdzisław Świnoujscie 388 13:59:00 01:59:00 2

 

 

© 2014 Klub Sportowy UZNAM · Wszelkie prawa zastrzeżone