Patronat Honorowy

 
ZMURKIEWICZ
 

Współorganizatorzy 

twardziele120
mirosawiec
swinoujscie logo logoOSIR

Partnerzy i Sponsorzy

unityline1 raftech120
bbtracker
BBgrawel
Prinzwear ratuszmaszewo
krgryfland
gryfusszczecin
colorcopy
serwisrowerowy
EkoKapio biegacze
amorzelas120
KTRVoyager
Karnice restauracjapiwosz
stacjapaliwpb stepnica
logo  
   
   

Patronat Medialny

logoztv1

 

Puchar Polski Ultra  

PPUltra2
 
 
 
ptj19
TdPM
 

Klub Sportowy UZNAM Świnoujście

http://www.ksuznam.pl · klub@ksuznam.pl

grupa

po wypełnieniu i wysłaniu poniższego formularza prosimy o chwileczkę cierpliwości = każde zgłoszenie jest weryfikowane przez administratora
  • prosimy o pełny adres potrzebny do wysyłki Waszych koszulek,
  • W uzyskanej kwalifikacji - proszę o wpisanie ukończonego Ultramaratonu spełniającego kryteria uzyskania kwalifikacji – przejechanie i ukończenie maratonu o długości minimum 300 km na którym są wyświetlane wyniki końcowe = ta informacja potrzebna jest do weryfikacji i potwierdzenia Waszej kwalifikacji.
  • istnieje możliwość płacenia w ratach - w razie takiego wyboru prosimy o info na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

.........................................................................................................................................................................................................................................

After completing and sending the form below, please wait a moment = each application is verified by the administrator.

  •  Please provide the full address needed to ship your t-shirts,
  • In the obtained qualification - please enter the completed Ultramarathon that meets the qualification criteria - run and finish a marathon with a length of at least 300 km on which the final results are displayed = this information is needed to verify and confirm your qualification.
  • It is possible to pay in installments - if you choose, please contact us at Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

.........................................................................................................................................................................................................................................

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lista zgłoszonych / List reported

Zwodnicy zapisani na TourDePomorze 700km

lpNazwisko, imięMiastoKategoriaData zgłoszeniaKwalifikacjaOpłata
rejestracyjnastartowa
1.. Adamczyk Piotr SzymonŚwinoujściesolo2021-06-07taktaktak
2.. Adamski RafalStrzemkowoopen2021-06-18taktaktak
3.. Baranowski TomaszKozieniceopen2021-06-14taktaktak
4.. Bauta ZbigniewKaszczoropen2021-06-14taktaktak
5.. Bąk FlorianBrzozówopen2021-06-07taktaktak
6.. Biel AndrzejPoliceopen2021-06-15taktaktak
7.. BIJATA KrystianWarszawasolo2021-06-21taktaktak
8.. Biskupski KamilWarszawaopen2021-02-15taktaktak
9.. BŁASZAK ARTURPOZNAŃopen2020-10-07taktaktak
10.. Bober MichałBezrzeczeopen2021-06-15taktaktak
11.. Borówczak RafałWolsztynopen2021-06-11taktaktak
12.. Brzewiński SławomirRokietnicaopen2020-10-06taktaktak
13.. Burewicz TadeuszNowogardsolo2021-06-10taktaktak
14.. Chmiel MariuszJerzmanowaopen2021-06-09taktaktak
15.. Chwiej MarcinŚwinoujścieopen2020-10-29taktaktak
16.. Ciźek WojciechSzczecinopen2020-10-12taktaktak
17.. Ćwiertnia JakubGłogówopen2021-06-14taktaktak
18.. Danielski MateuszRokietnicaopen2021-06-14taktaktak
19.. Dobrowolski PawełSzczecinopen2021-06-14taktaktak
20.. Dunowska IlonaGorzów Wlkp.open2021-06-11taktaktak
21.. Dunowski PrzemysławGorzów Wlkp.open2021-06-11taktaktak
22.. Fijołek KrzysztofPoliceopen2021-06-14taktaktak
23.. Frandofert GrzegorzBobrownikiopen2021-06-16taktaktak
24.. Frąckowiak MariuszSzczecinopen2021-06-10nietaktak
25.. Frączkowski AlbertSzczecinsolo2021-06-14taktaktak
26.. Gajtkowska JolantaSzczecinopen2021-06-17taktaktak
27.. Gąsiorowski JędrzejŁomiankiopen2021-03-17taktaktak
28.. Godlewski DariuszSzczecinopen2021-03-22taktaktak
29.. Grabowski LeszekGoczałkowice-Zdrójopen2021-06-11taktaktak
30.. GRUCEL PIOTRRZECKOopen2021-06-21taktaktak
31.. Gryta DariuszMiędzyzdrojeopen2020-10-06taktaktak
32.. Gryta JaninaMiędzyzdrojeopen2020-10-06taktaktak
33.. Hamułka KrzysztofKoszalinopen2021-06-17taktaktak
34.. ILMER JacekPoznańopen2021-01-07taktaktak
35.. Iwaniuk RomanSZCZECINopen2021-06-09nietaktak
36.. Jabłoński TomaszChoszcznoopen2021-06-02taktaktak
37.. JAROSŁAWSKI ANDRZEJGOLENIÓWopen2021-06-14taktaktak
38.. Jarząbek MagdalenaGRYFINOopen2021-06-15nietaktak
39.. Jeleń RafałKoziegłowy k. Poznaniaopen2021-05-24taktaktak
40.. Jóźwiak PawełRokietnicaopen2021-06-14taktaktak
41.. Kalinowska AgnieszkaMiędzyzdrojeopen2020-09-28taktaktak
42.. kalinowski zdzislawchoszcznoopen2021-06-14taktaktak
43.. Kalisz BartekWieleńsolo2021-01-29taktaktak
44.. Karpiński Emil AndrzejGajewosolo2021-06-10taktaktak
45.. Kawaler KrzysztofPrzytkowiceopen2021-01-13taktaktak
46.. Kluczyński MarekPiłaopen2021-06-14taktaktak
47.. Knapczyk KamilKrzezowiceopen2021-05-31taktaktak
48.. Knaś KrzysztofWroclawopen2021-03-10taktaktak
49.. Kosin JarosławBarczewoopen2020-10-06taktaktak
50.. Kowal GrzegorzŚwiebodzicesolo2021-06-11taktaktak
51.. Kramek GrzegorzMikołówopen2021-05-21taktaktak
52.. Krawczak WojciechSzczecinopen2021-03-31taktaktak
53.. Krygier JustynaKoszalinopen2021-06-14taktaktak
54.. Kubicka MałgorzataNowogardopen2021-06-16taktaktak
55.. Kuczmarz EdwardWrocławopen2021-06-11taktaktak
56.. KURCZAK PAWEŁTRZEBNICAopen2021-06-15taktaktak
57.. Kwiatkowski RobertJeziorkoopen2021-06-14taktaktak
58.. Lars JessenHamburgopen2021-02-25taktaktak
59.. Lenard MateuszPiasecznoopen2021-06-17taktaktak
60.. Lesiak RadosławBełchatówopen2021-06-10taktaktak
61.. LESZCZYŃSKI MAREKSALZGITTERopen2021-05-25taktaktak
62.. Lipinski KrzysztofSzczecinopen2020-09-28taktaktak
63.. Lubiński ZbigniewŚwinoujścieopen2021-06-12taktaktak
64.. Łańcucki KrzysztofWrocławsolo2021-06-11taktaktak
65.. Marciniak WojciechSzczecinopen2020-12-15taktaktak
66.. Marek WiesławBielsko-Białaopen2021-05-28taktaktak
67.. Matysiak DariuszSzczecinopen2021-06-15taktaktak
68.. Michałowski DanielŚwinoujścieopen2021-06-14taktaktak
69.. Miętkiewski MiłoszPoznańsolo2020-11-30taktaktak
70.. Misikonis AndrzejGryficesolo2021-06-14taktaktak
71.. Miśkowski MarekKudowa Zdrójopen2021-06-15taktaktak
72.. Możański MichałWarszawaopen2020-11-17taktaktak
73.. Nowak EdwardMiędzywodziesolo2021-06-15taktaktak
74.. Nowak MałgorzataMiędzywodziesolo2021-06-15taktaktak
75.. Nowok MichałBielsko-Białasolo2021-06-07taktaktak
76.. Osak JerzyZgorzelecopen2020-10-06taktaktak
77.. Osękowski ŁukaszPyrzyceopen2021-06-16taktaktak
78.. Pazera KarolKudowa-Zdrójopen2021-06-07taktaktak
79.. Pazikowski DamianJózefówsolo2021-06-14taktaktak
80.. Perkowski MaciejBrwinówopen2021-06-17taktaktak
81.. Piątkowski JanuszMierzynopen2021-06-14taktaktak
82.. Piedo ArturRadowo Małeopen2021-06-15taktaktak
83.. PIETRASZEK MARIUSZBędkowicesolo2021-06-14taktaktak
84.. Pochwatka BartoszŁęcznaopen2021-02-15taktaktak
85.. Podolecki GrzegorzMierzynopen2020-09-28nietaktak
86.. Protasiewicz PiotrKoninopen2021-06-15taktaktak
87.. Prudło BartoszTychyopen2021-06-10taktaktak
88.. Pryjomski AdamBydgoszczopen2021-06-02taktaktak
89.. Przystupa MateuszPiasecznoopen2021-06-17nietaktak
90.. Pytel ArkadiuszChoszcznoopen2021-06-10taktaktak
91.. Robak ArkadiuszPniewyopen2021-01-09taktaktak
92.. Rumiński PiotrPoliceopen2021-06-07taktaktak
93.. Salamon DawidCzerwionka-Leszczynyopen2021-05-31taktaktak
94.. Samofał AleksanderWrocławopen2021-03-15taktaktak
95.. Schwesig SebastianWittenberge/Niemcyopen2020-11-12taktaktak
96.. Sikora KrzysztofPyrzyceopen2021-06-13taktaktak
97.. Sternal PiotrDrużynasolo2021-06-14taktaktak
98.. Szczypek JanLecznaopen2021-06-14taktaktak
99.. Szeszko MarekZawidówopen2021-06-14taktaktak
100.. Szypowski CezaryDoliceopen2020-10-05taktaktak
101.. Świtała DariuszPoznańopen2021-05-17taktaktak
102.. Tercjak AndrzejMikołajkisolo2021-03-02taktaktak
103.. TOMASZEWSKI DAMIANSZCZECINopen2020-11-11taktaktak
104.. Wawrzyniak TomaszCzempińopen2021-06-17taktaktak
105.. Wużyk PawełKrakówopen2021-06-15taktaktak
106.. Zakal SebastianSzczecinopen2020-10-09taktaktak
107.. Zembrzuski KrzysztofŚwinoujścieopen2020-10-01taktaktak
108.. Żółkiewicz AdrianZielona Góraopen2021-01-27taktaktak
109..Bartos DariuszDobczynopen2020-11-19nietaknie
110..Bednarz RomanSzczecinopen2021-01-26taktaknie
111..Bętlewski HenrykSłupsksolo2020-10-30taktaknie
112..Bordoszewski GrzegorzDygowoopen2021-05-10taktaknie
113..Broniak GrzegorzKrapkowiceopen2021-02-02taktaknie
114..Buczyński ZdzisławChoszcznoopen2020-11-10taktaknie
115..Cebulak DariuszTrzebiatówopen2021-06-02taktaknie
116..Chwirot SławomirOpalenicaopen2021-03-23taktaknie
117..Cieśla ArkadiuszBykówsolo2021-02-15taktaknie
118..Czekaj AdamMiechówopen2021-02-16taktaknie
119..Dobrowolski WojciechBydgoszczopen2020-10-07taktaknie
120..Drabik MarekGryficeopen2020-10-06taktaknie
121..Dusza AnnaSzczecinopen2020-12-16nietaknie
122..Dutkiewicz BartekKatowicesolo2020-10-22taktaknie
123..Dybich MateuszKrakówopen2020-11-04taktaknie
124..Fiedler ChristophBerlinopen2020-12-15taktaknie
125..Flaczyński LechGrudziądzopen2020-11-16taktaknie
126..Flak KrzysztofStrzyżowicesolo2020-10-13taktaknie
127..FRĄCKOWIAK WaldemarREWALopen2020-11-06taktaknie
128..Gałażewski RomualdPiłaopen2020-11-09taktaknie
129..Gawle ŁukaszŚwinoujściesolo2020-10-06taktaknie
130..Gawor TomaszCegłówsolo2020-10-05taktaknie
131..Gniado MariuszTrzebnicaopen2020-12-15taktaknie
132..Gniadzik TomaszZgorzelecopen2020-10-26taktaknie
133..Górny KrzysztofOsiniecopen2020-10-20taktaknie
134..Grzegorzewski TomaszSzczecinopen2020-11-09taktaknie
135..Grześkowiak PawełJeninopen2020-09-28taktaknie
136..Hajduk AndrzejBoguchwałaopen2020-11-10taktaknie
137..Hedko ŁukaszSiedlecopen2020-10-29taktaknie
138..Herczyński RomanSzczecinopen2020-10-06taktaknie
139..Hofman KarolWarszawaopen2020-11-04taktaknie
140..Jakóbowski MaciejSkarżysko-Kamiennaopen2020-10-01taktaknie
141..Jankowska IwonaSulechówopen2020-10-28taktaknie
142..Jankowski MaciejŚroda Wlkpopen2021-01-15taktaknie
143..Jankowski TobiaszWarszawasolo2020-10-06taktaknie
144..Kędziorek JarosławKatowiceopen2020-10-07taktaknie
145..KISZCZAK DAMIANSzczecinopen2020-11-02taktaknie
146..Klusek TomaszKamień Pomorskisolo2020-10-08taktaknie
147..Kocemba MichałDOBRZYKOWICEopen2020-11-19taktaknie
148..Kołtun TomaszLublinopen2020-10-22taktaknie
149..Kowalik TomaszWarszawaopen2020-11-02taktaknie
150..Kozłowska KatarzynaZielona Górasolo2021-06-10taktaknie
151..Krupa BartłomiejOleśnicaopen2020-12-04nietaknie
152..Krysztofczyk PiotrŁódźopen2020-10-07taktaknie
153..Kurlapski MariuszŚWIDWINopen2020-10-05taktaknie
154..Kurzydło AdamLegnicaopen2020-12-03taktaknie
155..Kuter PatrycjaKatowiceopen2020-10-07taktaknie
156..Kwieciński TomaszMiłosławsolo2020-10-05taktaknie
157..Łuczak AgnieszkaMierzynopen2020-11-05taktaknie
158..Matuszewski SzymonPoznańopen2020-10-08taktaknie
159..Maziarz RyszardTrzciankaopen2020-09-25taktaknie
160..Mielczarek JerzyKruszynaopen2020-10-13taktaknie
161..Mielczarek Leszek42-580 Wojkowice.open2021-03-15taktaknie
162..Mishchenko SerhiySzczecinopen2020-10-23taktaknie
163..Nanu JustynaSzczecinopen2020-12-29taktaknie
164..Nawrot JanSzczecinopen2020-10-28taktaknie
165..Omielczenko RobertPoznanopen2020-10-07taktaknie
166..Orłowska DorotaChotomówopen2020-11-02taktaknie
167..Pajak MateuszWroclawopen2020-11-12taktaknie
168..Pałyska DamianZielonkisolo2020-10-26taktaknie
169..Pikuła DamianWarzymiceopen2021-02-19taktaknie
170..Proczkowski JarosławSzczecinopen2020-11-10taktaknie
171..Rogozinski JacekBydgoszczopen2020-11-05nietaknie
172..Roszak KrystynaPolicaopen2020-10-07taktaknie
173..Rumińska-Pietrzyk JoannaKrakówopen2021-02-08taktaknie
174..Sawicki PiotrWarszawaopen2020-10-02nietaknie
175..Siemieniuch ŁukaszWrocławopen2021-02-04taktaknie
176..Skrzypiński DariuszSiemianiceopen2020-12-07taktaknie
177..Smerdel MichałGRYFICEopen2020-11-27nietaknie
178..Smoliński JacekSzczecinopen2021-01-26taktaknie
179..Stempińska ElżbietaSzczecinopen2020-11-30nietaknie
180..Stempiński PawełSzczecinopen2020-11-30nietaknie
181..Stencel TomaszPolkowiceopen2020-10-07taktaknie
182..Szczucki DamianTychyopen2020-12-03taktaknie
183..SZKUDŁO DanielStargardsolo2021-01-25taktaknie
184..Śmiałko BożenaMrozówopen2020-10-06taktaknie
185..Truszkiewicz MariuszGryfinosolo2020-11-12taktaknie
186..Trzaska MarcinWrocławopen2020-12-24taktaknie
187..Tyczyński WitoldZielona Góraopen2020-10-08taktaknie
188..Wesołowski JanSwinoujscieopen2021-04-29taktaknie
189..Wieczorek StanisławŚwinoujścieopen2020-09-25taktaknie
190..Wójcik CezaryDębicasolo2020-11-11taktaknie
191..Wrona PatrykWłocławekopen2021-01-06taktaknie
192..Wrożyna RafałPszczynasolo2020-12-21taktaknie
193..Zajączkowski RobertWarzymiceopen2021-02-22nietaknie
194..Zatorski MichałKielcesolo2020-11-30nietaknie
195..Zięba HenrykTrzebnicaopen2020-12-15taktaknie
196..Zwierzański PawełLublinopen2020-10-22taktaknie
197.Beker JanZałomopen2021-06-10taknienie
198.Skowron MarekŁęknicaopen2021-06-16taknienie
199.Sławińska AgataZałomopen2021-06-10taknienie
200.Szaciłowski PiotrŚwinoujścieopen2021-06-10taknienie

Statystyka:

  • ilość zapisanych: 200
  • kobiety: 19
  • mężczyżni: 181
  • kategoria open: 167
  • kategoria solo: 33
  • ilość osób z kwalifikacją: 185
  • ilość osób z opłaconą rejestracją: 196
  • ilość osób z opłatą startową: 108

Best Authentic Sneakers | GOLF NIKE SHOES

© 2014 Klub Sportowy UZNAM · Wszelkie prawa zastrzeżone