Patronat Honorowy

 
   

Współorganizatorzy 

   
   

Partnerzy i Sponsorzy

logoprinz
1008
swinoujscie logo
logo
NaFali fg
magdruk
interferie
herbpolanw skansenchleba
logopokis mirosawiec
krgryfland HerbWolina
okgmWolin KTRVoyager
gminadarowo  

Patronat Medialny

tvswin

 
   

Puchar Polski Ultra  

PPUltra2
 
PW2017
PieknyZachd
ptj19
TdPM

Klub Sportowy UZNAM Świnoujście

http://www.ksuznam.pl · klub@ksuznam.pl

grupa

WUCA
Formularz zgłoszeniowy / Application form

..................................................................................................................................................................................................................

osoby oznaczone jako nie zaliczona kwalifikacja 
proszone są o podanie gdzie została kwalifikacja uzyskana
nie dotyczy tych, co podali że kwalifikacji nie mają
------------------------------------------------------------------------- 
persons indicated as the not ranked classification
they are asked for the pass where the get classification stayed

 he isn't regarding of the ones what they passed that didn't have qualifications

 .................................................................................................................................................................................................................

dla zainteresowanych płatnością ratalną
- jeśli ktokolwiek chciałby z takiej możliwości skorzystać = proszę o wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
 kolor zielony - wpłata na raty
------------------------------------------------------------------------------
 for the interested parties with instalment payment
- if anybody would like to take advantage of such a possibility = I ask for the message on Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
green colour - payment to instalments
............................................................................................................................................................................
 kolor czerwony - brak opłaty rejestracyjnej
(po 2 tygodniach od zapisów i nie opłaceniu w/w opłaty zapisani będą przenoszeni na listę rezerwową)
--------------------------------------------------------------------------------
the colour red - a registration fee is missing
(after 2 weeks from recordings and will be bequeathed to not paying the payment mentioned above transferred to the reserve list)
 ...............................................................................................................................................................................................................
 zz przed nazwiskiem = brak opłaty rejestracyjnej
----------------------------------------------------------------
 
...............................................................................................................................................................................................................

Lista zgłoszonych / List reported; 

Zwodnicy zapisani na TourDePomorze 700km

lpNazwisko, imięMiastoKategoriaData zgłoszeniaKwalifikacjaOpłata
rejestracyjnastartowa
1..Bajerowicz PiotrStargardsolo2018-12-12taktaktak
2..Bąk FlorianBrzozówopen2018-12-12taktaktak
3..Czapliński MirosławDywityopen2018-12-12taktaktak
4..Dunowska IlonaGorzów Wlkpopen2019-02-04taktaktak
5..Dunowski PrzemysławGorzów Wlkpopen2019-02-04taktaktak
6..Godlewski DariuszSzczecinopen2019-01-14taktaktak
7..Grucel PiotrRzeckoopen2019-02-18taktak62,5 %
8..Ilmer JacekPoznańopen2018-12-12taktaktak
9..Jóżwiak LeszekMurowana-Goślinaopen2018-12-13taktaktak
10..Kabała MarcinKoszęcinsolo2019-02-12nietaktak
11..Kalinowski ZdzisławChoszcznosolo2018-12-12taktaktak
12..Kalisz BartoszWieleńsolo2018-12-12taktaktak 
13..Kłaczyński TomaszSzczecinopen2018-12-12nietaktak
14..Kruczkowska Czesława open2019-01-04taktaktak
15..Krześniowski MarcinSzczecinopen2018-12-12taktaktak
16..Kuczmarz EdwardWrocławopen2018-12-12taktaktak
17..Łańcucki KrzysztofWrocławsolo2019-01-25taktaktak
18..Marciniak WojciechSzczecinopen2018-12-12nietaktak
19..Maziarz RyszardTrzciankaopen2019-02-01taktaktak
20..Nowak Tomaszdąbrowa górniczasolo2019-02-04taktaktak
21..Paździora MirosławRaciborowice Górneopen2019-01-22nietaktak
22..Pytel ArkadiuszChoszcznoopen2019-01-30taktaktak
23..Radzikowski EdwardKębłowoopen2018-12-31taktaktak
24..Robak ArkadiuszPniweyopen2018-12-31taktaktak
25..Rumiński PiotrPoliceopen2019-01-22taktaktak
26..Szeląg MichałWarszawasolo2019-02-01taktaktak
27..Szypowski CezaryDoliceopen2019-02-04taktaktak
28..Tamiłowska IzabelaToruńopen2018-12-12taktaktak
29..Tomaszewski DamianSzczecinopen2019-02-11taktaktak
30..Trojnar MichałŁańcutopen2018-12-12taktaktak
31..Wieczorek StanisławŚwinoujścieopen2019-01-14taktaktak
32..Wojtaszak ŁukaszMiędzychódsolo2018-12-12taktaktak
33..Wyciszczak TomaszBoruszowicesolo2019-02-11taktaktak
34..Zadworny MarekGryficeopen2019-02-01taktaktak
35..Zembrzuski KrzysztofŚwinoujścieopen2018-12-12taktaktak
36.Abrachamczyk StanisławJastrzębie Zdrójopen2018-11-17taktaknie
37.Adamczyk Piotr SzymonŚwinoujściesolo2018-11-17nietaknie
38.Baranowski MaciejRogoźnoopen2018-11-16taktaknie
39.Bazelak KrzysztofŁódźopen2018-12-05taktaknie
40.Bączkiewicz ZbigniewToruńopen2018-11-17taktaknie
41.Beker JanZałomopen2018-12-20taktaknie
42.Bem SławomirWrocławopen2018-11-16taktaknie
43.Bętlewski HenrykSłupsksolo2018-11-17taktaknie
44.Biel AndrzejPolicesolo2018-11-17taktaknie
45.Bieniewski PawełChotomówopen2018-11-30taktaknie
46.Bijata KrystianWarszawasolo2018-12-31taktaknie
47.Brodziński PawełWęgorzynoopen2018-11-16taktaknie
48.Brzezińska MałgorzataSierpcopen2019-01-02taktaknie
49.Brzeziński GrzegorzSierpcopen2019-01-02taktaknie
50.Buczyński WitoldSzczecinopen2018-11-17taktaknie
51.Burewicz TadeuszNowogardopen2018-11-17taktaknie
52.Cebulak DariuszTrzebiatówopen2018-11-17nietaknie
53.Chojnowski  DariuszZaścianki solo2018-11-17taktaknie
54.Cieśla ArkadiuszBykówsolo2018-11-17taktaknie
55.Ciżek WojciechSzczecinopen2018-11-16nietaknie
56.Danielski MateuszRokietnicaopen2018-11-17taktaknie
57.Dobrzyński PawełStęszewopen2019-01-16taktaknie
58.Dominowski ArkadiuszPrzecławopen2019-01-02taktaknie
59.Drabik MarekGryficeopen2018-11-16taktaknie
60.Drobik MarcinWarszawaopen2018-11-17taktaknie
61.Dworzański MarekTrzebiatówopen2018-11-17nietaknie
62.Fijołek KrzysztofPolicesolo2018-11-17taktaknie
63.Filipiak ArturKrosnoopen2019-01-21taktaknie
64.Filipiak KatarzynaMosinaopen2018-11-17taktaknie
65.Frandofert GrzegorzBobrownikiopen2018-11-17taktaknie
66.Frąckowiak WaldemarRewalopen2018-11-18taktaknie
67.Frączkowski AlbertSzczecinopen2018-11-16taktaknie
68.Gajtkowska JolantaSzczecinopen2019-01-10nietaknie
69.Gapińska EwaSzczecinopen2018-11-17taktaknie
70.Gapiński TomaszSzczecinopen2019-01-10taktaknie
71.Gawle ŁukaszŚwinoujścieopen2018-11-17nietaknie
72.Gawor TomaszCegłówsolo2018-11-17taktaknie
73.Gawroński ArturGorzów Wlkp.solo2018-11-19taktaknie
74.Gniado MariuszTrzebnicaopen2019-02-18nietaknie
75.Gołaś MarcinMińsk Mazowieckiopen2018-11-17taktaknie
76.Górniak SzymonSzczecinopen2019-01-09nietaknie
77.Grecki PawełWrocławsolo2018-11-17taktaknie
78.Grygiel JarosławSzczecinopen2018-11-17nietaknie
79.Gryta DariuszMiędzyzdrojeopen2018-11-16nietaknie
80.Gryta JaninaMiędzyzdrojeopen2018-11-16taktaknie
81.Grzelak DorotaKudowa-Zdrójopen2018-11-16taktaknie
82.Hajduk AndrzejBoguchwałaopen2018-11-17taktaknie
83.Hamułka KrzysztofKoszalinopen2018-11-17taktaknie
84.Heleniarz ZbigniewPoliceopen2018-11-17nietaknie
85.Herczyński RomanSzczecinopen2018-11-16taktaknie
86.Hetman DominikKrzywińopen2019-01-01taktaknie
87.Holek AdrianŻoryopen2018-11-16taktaknie
88.Jabłoński TomaszRzeckoopen2018-11-17taktaknie
89.Janeczek DariuszSosnowiecopen2018-11-17taktaknie
90.Jankowska IwonaSulechówopen2018-11-16taktaknie
91.Jarosławski AndrzejGoleniówopen2018-11-17taktaknie
92.Jeliński TomaszGoleniówopen2019-01-18nietaknie
93.Józwik MagdalenaZąbkiopen2019-01-11nietaknie
94.Jóżwiak PawełRokietnicaopen2018-11-17taktaknie
95.Kaczmarek TomekWólka Kosowskaopen2018-11-17taktaknie
96.Kalinowska AgnieszkaMiędzyzdrojeopen2018-11-17nietaknie
97.Karbowniczyn TomekWrocławopen2018-11-16taktaknie
98.Karkus AndrzejSwojczanysolo2018-11-17taktaknie
99.Kępczyński TomaszOpolesolo2018-11-16taktaknie
100.Kielas KrzysztofLęborksolo2018-11-18taktaknie
101.Kijak PrzemysławSwarzędzsolo2018-11-17taktaknie
102.Klas TomekGdyniaopen2019-01-07taktaknie
103.Klusek TomaszKamień Pomorskiopen2018-11-17nietaknie
104.Knaś KrzysztofWrocławopen2018-11-16taktaknie
105.Kołodziejski MarianDzierżoniówopen2018-11-17taktaknie
106.Kołodziejski MichałInowrocławopen2018-11-17nietaknie
107.Konior MikołajWarszawasolo2019-01-05nietaknie
108.Koralewski EugeniuszWolsztynopen2018-12-21taktaknie
109.Kosin JarosławBarczewoopen2018-11-17taktaknie
110.Kotlewski TomaszWłocławekopen2019-02-07taktaknie
111.Kozanecka RenataPoznańopen2018-11-17nietaknie
112.Kozioł JacekMichałowicesolo2018-12-31taktaknie
113.Krawczuk AdamŚwinoujścieopen2018-11-18nietaknie
114.Kreft KrzysztofBydgoszczopen2018-11-17taktaknie
115.Kreft ŁukaszToruńopen2018-11-17taktaknie
116.Kreft ZbigniewŚremopen2018-11-27nietaknie
117.Krysztofczyk PiotrŁódźopen2018-12-11taktaknie
118.Kubicka MałgorzataNowogardopen2018-11-17taktaknie
119.Kubik KrzysztofKrotoszynopen2018-11-16taktaknie
120.Kucharczak MaciejGrodzisk Wlkp.solo2018-11-18taktaknie
121.Kudła RadosławWodzisław Śląskiopen2018-12-19taktaknie
122.Kurlapski MariuszŚwidwinopen2018-11-17taktaknie
123.Kuźmicz TomaszDołujeopen2018-12-20nietaknie
124.Lech KrzysztofSulistrowiceopen2018-12-12taktaknie
125.Licznerski PawełLubicz Dolnysolo2019-01-28nietaknie
126.Lipiński KrzysztofSzczecinopen2018-11-17taktaknie
127.Lubiński ZbigniewŚwinoujścieopen2018-11-16taktaknie
128.Łapiński RadosławGrodzisk Wielkopolskiopen2018-12-14taktaknie
129.Łuszcz PiotrLegionowoopen2018-11-17taktaknie
130.Łuszcz WojciechWarszawaopen2018-11-17taktaknie
131.Maryniak AgataSzczecinopen2018-12-18taktaknie
132.Matuszek TadeuszRybniksolo2018-11-17taktaknie
133.Michałowski DanielŚwinoujścieopen2018-11-16taktaknie
134.Michałowski MarcinSzczecinsolo2019-01-02taktaknie
135.Mielczarek JerzyKruszynasolo2018-11-17taktaknie
136.Mielczarek LeszekWojkowiceopen2018-11-16taktaknie
137.Miłosz KrzysztofGdańskopen2019-01-02taktaknie
138.Miłoszewski MarekSzczecinopen2018-11-16taktaknie
139.Misikonis AndrzejGryficesolo2018-11-16taktaknie
140.Miśkowski MarekKudowa Zdrójopen2018-11-16nietaknie
141.Mizgalski WojciechWęgorzynoopen2018-11-16taktaknie
142.Młotek DareusPrzyłęksolo2018-11-16taktaknie
143.MODZELEWSKI MAREKZAMBRÓWopen2018-12-14taktaknie
144.Naskręt KrzysztofCzapurysolo2018-11-17taktaknie
145.Nawrot JanSzczecinopen2018-12-19taktaknie
146.Nowak EdwardMiędzywodzieopen2018-11-17taktaknie
147.Nowak MałgorzataMiędzywodzieopen2018-11-17taktaknie
148.Pazera KarolKudowa-Zdrójopen2018-11-16taktaknie
149.Pękalski TomaszGryfinosolo2018-11-17nietaknie
150.Piedo ArturRadowo Małeopen2018-11-17taktaknie
151.Piekarska AleksandraOpocznoopen2018-11-17taktaknie
152.Piekarski ZdzisławOpocznosolo2018-11-17taktaknie
153.Pietraszek MariuszBędkowiceopen2018-12-10taktaknie
154.Pikuła  DamianWarzymiceopen2018-11-17nietaknie
155.Pikuła JerzyGorzów Wlkpopen2018-12-11taktaknie
156.Płonka KrzysztofGródkówopen2018-11-17taktaknie
157.Pryjomski AdamBydgoszczopen2018-11-17nietaknie
158.Przemysław LeszekWrocławopen2018-11-18taktaknie
159.Przybylski TadeuszPudliszkiopen2018-11-17taktaknie
160.Rabus RadosławWOJKOWICEopen2019-02-11taktaknie
161.Reński KrzysztofŚwidwinopen2019-02-04nietaknie
162.Roszak KrystynaPoliceopen2018-12-18taktaknie
163.Sielicki PawełWrocławopen2018-12-05taktaknie
164.Siemiński PiotrŻyrardówopen2018-11-16taktaknie
165.Sitkowski WojciechWarszawaopen2018-11-18taktaknie
166.Sliski PiotrZielona Góraopen2018-11-17taktaknie
167.Smoliński JacekSzczecinopen2018-11-18taktaknie
168.Smyczyński BartoszŻaryopen2018-12-13taktaknie
169.Sokołowski SławomirZabór open2018-11-17taktaknie
170.Solek MieczysławWejherowoopen2018-11-16taktaknie
171.Stefańczuk Agnieszka ????????open2018-11-17taktaknie
172.Stempiński MichałPoliceopen2018-12-18taktaknie
173.Stój JarosławŚwinoujścieopen2018-12-29taktaknie
174.Stój KatarzynaSzczecinopen2018-12-29nietaknie
175.Szczesny PawełPołczyn-Zdrójopen2019-02-13nietaknie
176.szczeszek lukaszPoznańopen2018-11-27taktaknie
177.Szeszko MarekZawidówopen2018-11-17taktaknie
178.Szkudło DanielStargardsolo2018-11-16taktaknie
179.Szunejko ArturSzczecinopen2018-11-17taktaknie
180.Szymocha IreneuszLipiesolo2019-01-25taktaknie
181.Szyszka RafałKutnoopen2018-11-18taktaknie
182.Świerczyński HubertSzczecinopen2018-12-31taktaknie
183.Topolski MichałKUDOWA ZDRÓJopen2018-12-17nietaknie
184.Trawa RafałCzmońopen2018-11-16taktaknie
185.Truszkiewicz MariuszGryfinosolo2018-12-17taktaknie
186.Trzaska MarcinWrocławopen2018-11-17taktaknie
187.Tusiński RadosławPęcicesolo2019-01-25taktaknie
188.Tyczyński WitoldZielona Górasolo2018-11-16taktaknie
189.Ulbrich KrzysztofOstrów Wielkopolskiopen2019-02-13taktaknie
190.Urzyczyn CezaryWarszawaopen2019-01-09taktaknie
191.Walkowiak AgataSzczecinopen2019-01-14nietaknie
192.Wieczorek JakubSzczecineksolo2018-11-17nietaknie
193.Witkowski JerzyŚwidwinopen2018-11-26taktaknie
194.Wójcik CezaryDębicasolo2019-01-11taktaknie
195.Wysokiński RobertSzczecinopen2019-01-08taktaknie
196.Zakal SebastianSzczecinopen2018-11-16nietaknie
197.Zieleźny GrzegorzPszówopen2018-11-17taktaknie
198.zz Bielenis DariuszŚwinoujściesolo2019-02-14taknienie
199.zz Hejduk Tomaszstordsolo2019-02-22taknienie
200.zz Piątkowski JanuszMierzynsolo2019-02-09nienienie
201.zz Piórkowski Stanisławsierpcsolo2019-02-15taknienie
202.zz Sojecki PawełJaworznosolo2019-02-15taknienie
203.zz Wesołowski JanŚwinoujścieopen2019-02-15taknienie

Statystyka:

  • ilość zapisanych: 203
  • kobiety: 21
  • mężczyżni: 182
  • kategoria open: 156
  • kategoria solo: 47
  • ilość osób z kwalifikacją: 165
  • ilość osób z opłaconą rejestracją: 197
  • ilość osób z opłatą startową: 35

......................................................................................................................................................................................................................................................................

lista rezerwowa / reserve list;
 
 1  Kosicki  Marcin
 2  Wojciechowski  Paweł
 3  Piesiak  Krzysztof
 4  Szewczyński  Piotr
 5  Dziedzic  Krzysztof
 6  Ruciński  Grzegorz
 7  Walczak  Robert
 8  Ignaczak  Anita
 9  Ignaczak  Bart
10  Siniarski  Marcin
11  Starzyński  Adam
12  Biskupski  Kamil
13  Pociech  Kamila
14  Radyszewski  Wojciech
15  Jopek  Szymon
16  Kusajda  Paulina
17  Siemieniuch  Łukasz
18  Wiszniewski  Tomasz
 

 

© 2014 Klub Sportowy UZNAM · Wszelkie prawa zastrzeżone