Patronat Honorowy

Janusz Żmurkiewicz
Prezydent
Miasta Świnoujście
 
ZMURKIEWICZ 
 
Piotr Pawlik
 Burmistrz
Miasta Mirosławiec
 
 pawlikmirosawiec
Eugeniusz Jasiewicz
Burmistrz
Wolina
 
wolinburmistrz 
Andrzej Wyganowski
Burmistrz
Miasta i Gminy Stepnica
 
 Burmistrzstepnica
Grzegorz Lipski
Burmistrz
Polanowa
 
herbpolanw 
Radosław Głażewski
Wójt
Gminy Darłowo
 
wojtdarowa
 

Partnerzy

 swinoujscie logo  logo
 mdk logoOSIR 
 HerbWolina  herbpolanw
 logopokis  logoprinz
 1008 fg 
 logoBryza  stepnica
 poltramp  mirosawiec
legrams  magdruk 
 dzikikoszalin  colorcopy
 krgryfland KTRVoyager 
terminalpromowyswinoujscie  msr
 calbud gminadarowo 
ckchojna slowianin
szkoachojna szkoaszczecin
 merkury  krzyharcerski

sponsorzy

konik   4U-SPORT
 pieroek ewelc 
   

Patronat Medialny

 LOGOORGJPGa  
   

 

 

...................

   

...................

   

Klub Sportowy UZNAM Świnoujście

http://www.ksuznam.pl · klub@ksuznam.pl

grupa

Link do forum (na stronie 1008.pl);

http://tour.ilustra.pl/forum/viewforum.php?f=14

 

Link do strony monitoringu 2015;

http://monitoring.1008.pl/

 

 

LP Numer Kategoria Nazwisko Imię Czas
1 53 OPEN Szymocha Ireneusz 26:55
2 56 OPEN Robak Arkadiusz 27:21
3 60 OPEN Krzepina Łukasz 27:21
4 39 OPEN Kiełbiński Grzegorz 27:36
5 37 OPEN Talaga Paweł 27:36
6 54 OPEN Jarosławski Andrzej 30:32
7 50 OPEN Siupka Piotr 30:33
8 58 OPEN Kanclerz Emil 30:57
9 51 OPEN Szafraniak Kosma 31:02
10 23 OPEN Woś Jan 31:28
11 15 OPEN Chwistecki Kamil 31:48
12 49 OPEN Zadworny Marek 32:23
13 30 OPEN Królikowski Roman 32:43
14 55 OPEN Solek Mieczysław 33:49
15 52 OPEN Gapiński Tomasz 33:55
16 48 OPEN Kuczmarz Edward 33:59
17 18 OPEN Doroszkiewicz Jan 35:13
18 21 OPEN Miłoszewski Marek 35:45
19 42 OPEN Kosiński Kazimierz 35:52
20 43 OPEN Ryczek Leszek 35:54
21 36 OPEN Bakalarczyk Marcin 35:54
22 34 OPEN Mielczarek Jerzy 35:56
23 27 OPEN Blank Danuta 36:08
24 25 OPEN Wrona Łukasz 36:09
25 20 OPEN Kwiecień Waldemar 36:46
26 19 OPEN Stój Jarosław 36:46
27 24 OPEN Wewiórski Andrzej 36:47
28 45 OPEN Schacht Artur 37:35
29 47 OPEN Czapski Sławomir 37:35
30 44 OPEN Jopek Szymon 39:30
31 59 OPEN Skowronek Maciej 39:35
32 35 OPEN Wojciechowski Paweł 39:40
33 14 OPEN Graf Artur 39:56
34 22 OPEN Ruciński Grzegorz 40:05
35 29 OPEN Mielcarek Agnieszka 40:33
36 11 OPEN Furmanek Wojciech 40:48
37 12 OPEN Białczyk Przemysław 40:48
38 13 OPEN Majewski Mariusz 42:33
39 7 OPEN Ostrowska Teresa 42:38
40 10 OPEN Knaś Krzysztof 43:20
41 33 OPEN Mielczarek Leszek 43:30
42 32 OPEN Janeczek Dariusz 43:30
43 31 OPEN Płonka Krzysztof 43:30
44 3 OPEN Wieczorek Stanisław 45:35
45 2 OPEN Wesołowski Jan 45:35
46 1 OPEN Skórka Ewa 45:35
47 6 OPEN Kozłowski Konrad 45:35
48 4 OPEN Lubiński Zbigniew 45:35
49 5 OPEN Kozłowska Renata 45:35
50 40 OPEN Mackiewicz Joanna 45:36
51 9 OPEN Zembrzuski Krzysztof 46:01
52 46 OPEN Mazurek Piotr 46:15
53 57 OPEN Misikonis Kamil 48:45
54 16 OPEN Hamułka Krzysztof

49:20

 

LP Numer Kategoria Nazwisko Imię Czas
1 103 SOLO Pikuła Jerzy 26:30
2 115 SOLO Cieśla Arkadiusz 26:34
3 102 SOLO Łańcucki Krzysztof 28:56
4 111 SOLO Wieczorek Wojciech 28:59
5 107 SOLO Gawor Tomasz 30:14
6 101 SOLO Kalinowski Zdzisław 30:23
7 104 SOLO Dudas Zbigniew 32:10
8 110 SOLO Jańczak Wiesław 32:21
9 105 SOLO Kędziorek Jarosław 32:39
10 108 SOLO Żabkiewicz Mirosław 33:01
11 116 SOLO Wojciechowicz Robert 33:29
12 112 SOLO Fritz Sławomir 37:40
13 113 SOLO Teleszyński Olaf 42:10
14 114 SOLO Świetlik Krzysztof 44:25

 

1 17 NKL Kubicka Małgorzata nie ukończyła
2 28 NKL Tulimowska Beata nie ukończyła
3 8 NKL Buczyński  Witold nie ukończył
4 26 NKL Maciaszczyk Zbigniew nie ukończył
5 38 NKL Szuturma Witold nie ukończył
6 109 NKL Durman Marcin nie ukończył
           
1 41 NKL Stankiewicz Wojciech nie stawił się 
2 106 NKL Piórkowski  Stanisław nie stawił się 

© 2014 Klub Sportowy UZNAM · Wszelkie prawa zastrzeżone