Patronat Honorowy

logomarszaekgoblewicz
 GeblewiczO1
Eugeniusz Jasiewicz
Burmistrz
Miasta Wolin
wolinburmistrz
Janusz Żmurkiewicz
Prezydent
Miasta Świnoujście
ZMURKIEWICZ
 Grzegorz Lipski
Burmistrz Polanowa
LipskiGrzegorz
Piotr Pawlik
Burmistrz
Miasta Mirosławiec
pawlikmirosawiec
Józef Piątek
Burmistrz Morynia
PiatekJ1
Jerzy Kołakowski
Wójt Gminy
Ustronie Morskie
wjtUstroniaM1
 Robert Adamczyk
Burmistrz Choszczna
choszcznoAdamczykR
Radosław Głażewski
Wójt Gminy Darłowo
wojtdarowa
   
   

Współorganizatorzy 

logoOSIR mdk
   

Partnerzy i Sponsorzy

umca2

logoprinz
HerbWolina
Wolin
krgryfland
slowianin
magdruk
dzikikoszalin
swinoujscie logo
stepnica
Stepnica
1008
pieroek
terminalpromowyswinoujscie fg
poltramp  logo
OKMirosawiec
herbpolanw
Polanów
merkury mirosawiec
4U-SPORT logopokis
herbMory
Moryń
UstronieMorskie
herbchoszczno KTRVoyager
mikulski1 TUBES11
gminadarowo logocitroen
logopeugeot logods
logomitsubishi skansenchleba
   
   

Patronat Medialny

ewyspiarz1 tvswin

chojna24

kronikiportowe1
swinoujskieinfo tu.winoujcie1
KurierSzczecinski  

 

Współorganizatorzy

PUCHARU POLSKI
W ULTRAMARATONACH KOLARSKICH NON STOP 2017

PPUltra2

 

PW2017

29 - 30 kwietnia 2017

PieknyZachd

09 - 11 czerwiec 2017 

p1000j

1 2 lipca 2017

TdPM

28 - 31 lipca 2017

Klub Sportowy UZNAM Świnoujście

http://www.ksuznam.pl · klub@ksuznam.pl

grupa

strona do monitoringu zawodników na trasie i relacji - NA ŻYWO;

http://monitoringtdp.1008.pl/

 

kto chce pobrać ślad do nawigacji - można go pobrać ze strony monitoringu link powyżej i;

wejśc w zakładkę moje konto,

zalogować się - login jest NazwiskoImię

hasło - 4 ostatnie cyfry z Nr PESEL

tam jest link do śladu.......

tu też można sprawdzić poprawność swoich danych jak i wkleić/zmienić swoją fotkę

a także pobraś swój ślad przejazdu po zawodach

.................................................................................................................................................................................................................................................

!!!!! MEGA INFORMACJA !!!!!

!!!!! TdPM 2017 Wpisany do kalendarza PUCHARU ŚWIATA ULTRAMARATONÓW UMCA !!!!!

a takie koszulki (zielone wstawki) będą dla tych co 700 pokonali 2 raz oraz istnieje możliwość dokupienia sobie takich spodenek oraz koszulek z długim rękawem

Producentem odzieży kolarskiej dla uczestników Naszego Ultramaratonu jest firmalogoprinz

 Koszulka Tour de PoMomorze - jednokrotne ukończenie Ultramaratonu

 TdPM1edycja

...................................................................................................................................................................................

Koszulka Tour de PoMomorze - dwukrotne ukończenie Ultramaratonu

TDP2017wzr

.............................................................................................................................................................................................................................

możliwość dokupienia sobie spodenek i koszulek z dł. rękawkiem

SpodenkiTDP

 

 TDPBluza2017

No to zaczynamy zabawę z kolejną

II edycją Ultramaratonu Kolarskiego Tour De PoMorze

która odbędzie się w dniach 28 - 31 lipca 2017

 

 

!!!!!! BARDZO WAŻNE !!!!!!

jeśli jeszcze ktoś chce wystartować w naszym Ultramaratonie - proszę pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

od poniedziałku 17 lipca nie będą rozpatrywane żadne wnioski i prośby o zmianę grupy startowej ... ;-)

do poniedziałku proszę o nie branie na serio listy startowej która jest na stronie monitoringu = aktualna jest ta poniżej :-D

 

 

Lista Startowa TdPM 2017
 
Kategoria SOLO
GODZINA STARTU NUMER IMIĘ NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆ ROCZNIK
GRUPY STARTOWY
08:00 I 201  Arkadiusz  Cieśla Byków 1976
202  Krzysztof   Łańcucki Wrocław 1949
203  Zdzisław   Kalinowski Choszczno 1957
204  Kosma  Szafraniak Leszno 1990
205  Marcin  Bakalarczyk Szczecin 1982
206  Jerzy  Mielczarek Kruszyna 1964
             
08:05 II 207  Paweł  Wojciechowski Świebodzin 1982
208  Grzegorz  Ruciński Wągrowiec 1972
209  Paweł  Sojecki Jaworzno 1975
210  Krzysztof  Kurdej Mińsk Mazowiecki 1969
211  Mateusz  Ostapczuk Kąty Wrocławskie 1979
212  Wojciech  Leś Kraków 1981
             
08:10 III 213  Julian  Eisenbeis Savigny-sur-Orge FRANCJA 1985
214  Wojciech  Łuszcz Legionowo 1959
215  Daniel  Szkudło Stargard 1975
216  Stanisław  Piórkowski Sierpc 1958
217  Iza  Włosek Dąbrowa Górnicza :-)
218  Marek  Kinastowski Poznań 1973
             
08:15 IV 219  Cezary  Chądzyński Siennica 1968
220  Łukasz  Łapa Kraśnik 1987
221  Konrad  Adkonis  Słupsk 1978
222  Paul  Albaek Szczecin 1967
223  Krystian  Bijata Warszawa 1986
224  Krystian  Chechelski Heidelberg NIEMCY  
             
08:20 V 225  Lech  Flaczyński Grudziądz 1948
226  Adam  Kałużny Olsztyn 1985
227  Piotr  Łabudziński Józefosław 1985
228  Paweł  Pieczka Godów 1994
229  Arkadiusz  Rząd Szczecin 1974
OPEN
2  Krzysztof  Ohla Poznań 1976
             
Kategoria OPEN
08:25 VI 1  Jerzy  Pikuła Gorzów Wlkp. 1955
3  Arkadiusz  Robak Pniewy 1980
4  Grzegorz  Kiełbiński Mierzyn 1977
5  Andrzej  Jarosławski Goleniów 1961
6  Roman  Życiński Szczecin 1982
7  Kamil  Chwistecki Świnoujście 1981
             
08:30 VII 8  Mieczysław  Solek Wejherowo 1955
9  Leszek  Mielczarek Wojkowice 1958
10  Dariusz  Janeczek Sosnowiec 1972
11  Krzysztof  Płonka Gródków 1970
12  Piotr  Siupka Gryfice 1962
13  Marek  Zadworny  Gryfice 1961
             
08:35 VIII 14  Marek  Miłoszewski Szczecin 1973
15  Jarosław  Stój Świnoujście 1967
16  Stanisław  Wieczorek Świnoujście 1947
17  Tomasz  Gapiński Szczecin 1959
18  Ewa  Skórka Świnoujście :-)
19  Ewa  Gapińska Szczecin :-)
             
08:40 IX 20  Krzysztof   Kaś Wrocław 1968
21  Mariusz  Majewski Świnoujście 1977
22  Zbigniew  Lubiński Świnoujście 1956
23  Karol  Pazera Kudowa-Zdrój 1972
24  Tomasz  Aleksander Szczecin 1981
25  Zbigniew  Prus Szczecin 1975
             
08:45 X 26  Krzysztof  Zembrzuski Świnoujście 1962
27  Kamil  Misikonis Gryfice 1985
28  Krzysztof  Rolnik Kórnik 1970
29  Cezary  Urzyczyn Warszawa 1971
30  Andrzej  Straus Dobre Miasto 1961
31  Andrzej  Misikonis Gryfice 1976
             
08:50 XI 32  Mariusz  Staszak Śrem 1965
33  Marian  Kołodziejski Dzierżoniów 1960
34  Zbigniew  Kreft Śrem 1964
35  Krzysztof  Kubik Krotoszyn 1991
36  Szymon  Koziatek Zawiercie 1970
37  Kuba  Latajka Ostrów Wlkp. 1977
             
08:55 XII 38  Hubert  Świerczyński Szczecin 1988
39  Paweł  Walerczyk Kórnik 1966
40  Krzysztof  Kałużny Pleszew 1980
41  Agnieszka  Chojczak Szczecin :-)
42  Aleksandra  Rojek  Poznań :-)
43  M  Tubyrcy   ;-)
             
09:00 XIII 44  Mariusz  Filipek Niedrzwica Duża 1973
45  Witold  Szuturma Oława 1977
46  Edward  Nowak Międzywodzie 1965
47  Małgorzata  Nowak Międzywodzie :-)
48  Janina  Gryta Międzydroje :-)
49  Witold  Buczyński Szczecin 1952
             
09:05 XIV 50  Piotr  Gorajski Gdańsk 1987
51  Marek  Leszczyński Salzgitter Niemcy 1965
52  Edward  Radzikowski Kębłowo 1972
53  Krystyna  Roszak Police :-)
54  Arkadiusz  Dominowski Przecław 1967
55  Florian  Bąk Świnoujście 1981
             
09:10 XV 56  Tadeusz  Burewicz Nowogard 1962
57  Paweł  Chajda Szczecin 1973
58  Paweł  Franz Wolsztyn 1981
59  Grzegorz  Śnita Wolsztyn 1981
60  Paulina  Kusajda Płoty :-)
61  Łukasz  Jasianowski Połczyn Zdrój 1991
             
09:15 XVI 62  Przemysław  Ruda Szczecin 1985
63  Arkadiusz  Mądry Niedoradz 1985
64  Roman  Mądry Niedoradz 1957
65  Miłosz  Miętkiewski Poznań 1982
66  Piotr  Klamecki Pniewy 1984
67  Adam  Krawczuk Świnoujście 1966
             
09:20 XVII 68  Mariusz  Pietraszek Będkowice 1974
69  Arkadiusz  Pytel Choszczno 1971
70  Jarosław  Chyrzyński Wrocław 1974
71  Tomasz  Wochna Świnoujście 1984
72  Robert  Wysokiński Szczecin 1975
73  Jan  Nawrot Szczecin 1953
             
09:25 XVIII 74  Piotr  Kaczor Maszewo 1977
75  Tomasz  Kępczyński Walidrogi 1971
76  Michał  Żmijewski Tanowo 1987
77  Artur  Gawroński Gorzów Wlkp 1975
78  Zdzisław  Buczyński Choszczno 1977
79  Radomił  Maślak Kwirynów 1972
             
09:30 XIX 80  Krzysztof  Lipiński Szczecin 1959
81  Agata  Maryniak Szczecin :-)
82  Zbigniew  Bączkiewicz Toruń 1988
83  Roman  Herczyński Szczecin 1965
84  Krzysztof  Fijołek Police 1975
85  Adam  Skop Legionowo 1987
             
09:35 XX 86  Roman  Hołownia Pyrzyce 1968
87  Mariusz  Kurlapski Świdwin 1975
88  Jacek  Smoliński Szczecin 1967
89  Karol  Borkowski Skawina 1988
90  Jerzy  Witkowski Świdwin 1952
91  Rafał  Trawa Czmoń 1977
             
09:40 XXI 92  Krzysztof  Fechner Zielona Góra 1980
93  Andrzej  Sulej Katowice 1969
94  Robert  Wojciechowicz Karlino 1968
95  Sylwia  Kamińska Trzebiatów :-)
96  Jan  Beker Załom 1670
97  Grzegorz  Jackowski Szczecin 1977
             
09:45 XXII 98  Michał  Rachowski Szczecin 1982
99  Adrian  Holek Bełk 1992
100  Piotr  Grucel Rzecko 1972
101  Tomasz  Jabłoński Rzecko 1980
102  Dawid  Nowak Warszawa 1988
103  Piotr  Rumiński Police 1976
             
09:50 XXIII 104  Artur  Piedo Radowo Małe 1978
105  Grzegorz  Wieczorek Szczecin 1973
106  Cezary  Szypowski  Dolice 1965
107  Tomasz  Włodarczyk Szczecin 1984
108  Krzysztof  Lech Sulistrowice 1972
109  Piotr  Krysztofczyk Łódź 1978
             
09:55 XXIV 110  Krzysztof  Hamułka Świeszyno 1974
111  Małgorzata  Kubicka Nowogard :-)
112  Agnieszka  Mielcarek Poznań :-)
113  Jacek  Ilmer Poznań 1987
114  Edward  Kuczmarz Wrocław 1952
115  Marcin  Trzaska Wrocław 1975
             
10:00 XXV 116  Łukasz  Gawle Świnoujście 1982
117        
118        
119        
120        
121        

 

 

© 2014 Klub Sportowy UZNAM · Wszelkie prawa zastrzeżone