System neosurf

Gra online nigdy nie była łatwiejsza dzięki kilku metodom płatności. Neosurf to jedna z tych niesamowitych metod. Z biegiem lat i postępu technologicznego stworzono różne metody płatności. Metody te można łatwo wykonać za pomocą komputera lub telefonu komórkowego z połączeniem internetowym.

Neosurf został wprowadzony przez Towarzystwo Neosurf Cards SAS. Jest to jedna z tych metod, które ułatwiły płatności online utworzone w 2014 roku. Ponadto jest wygodny, łatwy i bardzo bezpieczny. Dzięki temu stała się metodą przyjętą przez wielu bukmacherów sportowych.

Bukmacherzy z Neosurf

Co to jest Neosurf?

Neosurf to przedpłacona karta francuskiego pochodzenia do zakupów online, czyli przez Internet. Działa jak karta kredytowa, ale bez konieczności podawania jakichkolwiek danych osobowych. To sprawia, że jest to bardzo bezpieczna metoda w tym zakresie. Ponadto jest akceptowany w wielu miejscach na całym świecie; ponad 50 krajów.

Jak korzystać z karty Neosurf?

Proces jest bardzo prosty. To tylko kilka kroków:

 1. Najpierw znajdź najbliższego dealera Neosurf w swoim mieście i udaj się tam. Wiele krajów ma tysiące punktów sprzedaży detalicznej. Aby dowiedzieć się, gdzie znajduje się najbliższy punkt sprzedaży, musisz wykonać następujące czynności: przejdź do opcji Wyszukaj i podaj nazwę kraju, adres i wyszukiwanie. Kartę można uzyskać w kioskach, stacjach benzynowych, supermarketach, a także w niektórych mniejszych sklepach.
 2. Następnie musisz poprosić o kod z żądaną kwotą. Dzięki Neosurf nie musisz dokonywać żadnych zapisów ani podawać swoich danych osobowych. Musisz mieć gotówkę, aw zamian otrzymasz bilet z kodem. Ten kod to 10 cyfr.
 3. Mając odpowiedni kod, musisz go bardzo dobrze zapisać.
 4. Następnie za pomocą tego kodu będziesz mógł płacić za wszystko, co chcesz w Internecie. W takim przypadku będziesz gotowy dokonać wpłaty u wybranego bukmachera. Upewnij się, że akceptują Neosurf jako metodę płatności na swojej platformie.

Jak działa Neosurf w zakładach bukmacherskich?

Wielu bukmacherów pozwala swoim graczom korzystać z Neosurf, aby wpłacać pieniądze na swoje konta. Dlatego najważniejsze jest, aby upewnić się, że wybrany przez Ciebie bukmacher akceptuje tę metodę płatności. Gdy masz pewność, nadszedł czas, aby zarejestrować się u bukmachera. Wybierz Neosurf jako metodę płatności i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Neosurf to karta przedpłacona, która umożliwia dokonywanie płatności całkowicie anonimowo, bezpiecznie i bardzo szybko. Stało się to alternatywną metodą dla hazardzistów. Jeśli gracz nie ma karty kredytowej lub nie chce jej używać, Neosurf jest idealną alternatywą dla hazardu.

Jakie znaczenie mają karty?

Ta karta jest 10-cyfrowy Kod lub pin i istnieją różne wartości. Karty Neosurf otrzymują od: 15, 30, 50 i 100 euro. Oczywiście istnieje wiele odmian do wyboru.

Depozyt i wypłata pieniędzy na stronach bukmacherskich online

Jeśli chcesz grać u bukmachera sportowego, najważniejsze jest, aby upewnić się, że akceptują Neosurf. Następnie musisz zakończyć rejestrację na platformie u bukmachera. Zwykle proces rejestracji jest bardzo prosty i kończy się w kilku krokach. To tylko kwestia wypełnienia żądanych danych i gotowe.

Po rejestracji i pomyślnym wypełnieniu wszystkich danych musisz zalogować się na nowe konto bukmachera sportowego. Po zalogowaniu się na platformę musisz znaleźć opcję wpłaty i wybrać metodę Neosurf. Następnie, aby zapłacić, musisz wprowadzić 10 cyfr kodu. Jest to z pewnością bardzo prosty i szybki proces.

Jak doładować kartę Neocash?

Metody płatności do uzupełnienia: przelew bankowy, czek, PayPal, Karty kredytowe VISA lub MasterCard. Możesz również dokonać płatności za pośrednictwem konta MyNeosurf.

Do czego jeszcze można go użyć?

Z Neosurf możesz zrobić wiele rzeczy. Gra w pokera lub zakłady sportowe to nie jedyna rzecz. Dokonuj również wpłat na przedpłacone karty bankowe.

Te karty przedpłacone, na których można korzystać z Neosurf:

 • Neoreload.
 • Net+.
 • Veritas
 • EcoCard.
 • PosteCash.

Przedpłacona karta Neocash MasterCard

Za pomocą karty Neosurf można również kupić karta kredytowa MasterCard Karta przedpłacona lub doładowywana. Za pomocą tej karty możesz płacić w miejscach, w których akceptują kartę Mastercard. Oczywiście większość bukmacherów akceptuje tę kartę.

Aby uzyskać kartę NeoCash, musisz zalogować się na stronie. Można go uzyskać telefonicznie lub wypełniając formularz online. Po żądaniu należy go naładować. To jest po karta przychodzi do poczty przy zamawianiu online. Po przybyciu karty musisz wysłać wiadomość na numer, który ułatwią. To nie jest taki trudny proces.

Zalety i wady stosowania Neosurf w zakładach sportowych

Posiadanie karty NeoCash ma pewne zalety dla hazardzistów. Z łatwością wejdą do bukmachera, którego chcą, i dokonają wpłaty za pomocą tej metody płatności, aby grać.

Chociaż jest to bardzo niezawodna i akceptowana metoda u wielu bukmacherów, ma ona nie tylko zalety. Również metoda płatności Neosurf ma pewne wady.

Zalety korzystania z Neosurf

 • Są łatwe do zdobycia.
 • Na świecie jest wiele punktów sprzedaży.
 • Nie musisz robić żadnych wpisów, aby używać go jako metody płatności w domu bukmacherskim.
 • Nie należy podawać żadnych danych osobowych. Jest bardzo bezpieczna.
 • Są bezpieczną metodą płatności, są szyfrowane w 128 bitach i mają protokół SSL. Ponadto ma Moduły sprawdzania adresów IP.
 • Ma NeoCash Mastercard, kartę, której możesz użyć po zakupie lub zapłaceniu.
 • Możesz łatwo sprawdzić saldo. Ponadto można drukować ruchy. Nawet Twoje kredyty mogą zostać przeniesione. Wystarczy zarejestrować się na stronie Neosurf, podając kod zakupionej karty. Odbywa się to w opcji "Moja mapa" w Internecie.

Chociaż jest to bardzo niezawodna i akceptowana metoda u wielu bukmacherów, ma ona nie tylko zalety. Również metoda płatności Neosurf ma pewne wady.

Wady korzystania z Neosurf w zakładach bukmacherskich

 • Jest to akceptowane w kilku zakładach bukmacherskich. Również w kilku kasynach. Oznacza to, że jego użycie jest nieco ograniczone.
 • Z Neosurf można płacić tylko, nie można wypłacić. W przypadku graczy mogą wpłacać tylko u bukmacherów, ale nie mogą być wypłacane. W takich przypadkach należy zastosować inną metodę wypłaty, która jest akceptowana przez bukmachera.
 • W niektórych przypadkach mogą pobierać pewne opłaty. Zwłaszcza, gdy odbywa się wymiana walut. W tej sytuacji będą pobierać niski kurs wymiany.

Obsługa klienta Neosurf

Na oficjalnej stronie Neosurf dostępna jest opcja "kontakt". Podczas pisania obserwuje się różne opcje. Jest to podobne do sekcji Często zadawanych pytań. Musisz tylko przeczytać Opcje, wybrać TAK lub nie, a automatycznie otrzymasz odpowiedź.

W tej sekcji możesz uzyskać odpowiedź na wiele pytań i podzielić je w następujący sposób:

 • Historia moich operacji.
 • Przeniesienie salda.
 • Odszkodowanie.

Kliknięcie jednej z tych opcji powoduje rozwinięcie innych i tam należy wybrać " TAK " lub "nie".

Bez wątpienia karta przedpłacona Neosurf jest doskonałym wyborem do gry online. Wielu graczy, którzy kochają zakłady, używa go jako dobrej alternatywy dla wypłaty. Karta jest bardzo łatwa do zdobycia i użycia.

Dlatego co więcej, jest to dobra opcja dla bukmacherów sportowych, którzy go akceptują. Chociaż niewielu bukmacherów go akceptuje, pozostaje i pozostanie bardzo dobrą alternatywą dla płatności.