Ecopayz

Ecopayz jest system płatności z najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych, z których korzysta już ponad 20 milionów klientów zlokalizowanych w ponad 45 krajach na całym świecie. Ich platforma jest dostępna w siedmiu językach i oferuje 45 różnych walut. Oferuje alternatywę dla kart kredytowych z "EcoCard", która zapewnia wysokie bezpieczeństwo i całkowitą prywatność podczas zakupów online.

Kasyna wspierające Ecopayz

Jak działa Ecopayz w zakładach bukmacherskich

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby zacząć korzystać z tej platformy, jest rejestracja. Aby to zrobić, musisz wykonać kroki, o których wspominam poniżej:

  1. Musisz wejść na stronę platformy ecopayz.
  2. Wypełnij formularz, wprowadzając dane, takie jak nazwa użytkownika, adres e-mail i hasło. Ważne jest, aby pamiętać, że otwarcie konta w Ecopayz jest całkowicie bezpłatne.
  3. Ponadto wybierz kraj zamieszkania (z którego zamierzasz korzystać z konta wirtualnego) i język, w którym chcesz, aby Twój portal był. Waluta pojawi się w wybranym przez Ciebie kraju, jednak możesz ją wymienić w dowolnym momencie.

Wirtualna karta prepaid Ecocard

Ta metoda Płatności oferuje wspaniałą kartę Ecocard, która jest wirtualną kartą przedpłaconą, która działa jak karta debetowa, za pomocą której można dokonywać szybkich i dość bezpiecznych płatności online. Dzięki ecocard możesz wpłacać pieniądze na swoje konto z karty kredytowej lub konta bankowego. Należy zauważyć, że ta metoda płatności ma interfejs używany przez różne firmy finansowe. Ten interfejs jest podobny do bankowości internetowej wielu banków i zapewnia większe bezpieczeństwo zarówno danych, jak i funduszy.

Co ważne, ta metoda płatności jest używana przez większość bukmacherów w Ameryce Łacińskiej, jednak w Polsce nie znaleziono żadnego kasyna online, które oferowałoby nam tę metodę płatności jako opcję.

Dostępne rodzaje dochodów

Ten e-portfel oferuje różne sposoby wpłacania pieniędzy na konto. Poniżej wymieniam niektóre z nich:

  • Jeśli pieniądze są za granicą, możesz dokonać międzynarodowego przelewu bankowego. Może to spowodować prowizję do 7 procent. Ponadto może to potrwać maksymalnie siedem dni.
  • Inną opcją są Karty kredytowe Visa lub MasterCard lub karty debetowe. W tym przypadku prowizja waha się od 1,69 do 2,9%. Ale przepływ środków odbywa się natychmiast.
  • Ale najbardziej zalecaną opcją jest EcoVoucher. Wynika to z faktu, że transakcja jest natychmiastowa i nie pobierają żadnych opłat. Dlatego jest to najszybszy i najbardziej ekonomiczny sposób. Jest to również bardzo bezpieczne, ponieważ nie proszą o dane bankowe, ale powinieneś mieć pod ręką 8-cyfrowy kod pin, który Ci podają.

Ale im więcej korzystasz z konta, tym większy zysk będziesz mieć, ponieważ w przypadku, gdy zysk przekroczy 700 USD, opłata za operację będzie znacznie niższa.

Komisarze Ecopayz

Należy pamiętać, że Ecopayz pobiera opłatę w wysokości 2% (co najmniej 1, 5 euro) w przypadku wypłat za pomocą przedpłaconej karty debetowej. Teraz, jeśli chcesz przelać środki na swoje konto bankowe, które zostanie wykonane natychmiast,musisz uiścić opłatę, która może wynosić od 5,9-10 euro. Czas trwania tego procesu waha się od 3 do 7 dni roboczych.

Depozyt i wypłata z internetowych stron bukmacherskich

EcoPayz to platforma płatnicza, która oferuje różne opcje wprowadzania pieniędzy z konta ecoPayz na różne portale bukmacherskie online. Ta platforma płatności działa od 2000 roku. Ale chociaż posunęli się daleko i dorastali, niestety , chociaż nie ma wielu bukmacherów, którzy akceptują to jako metodę płatności, miejmy nadzieję, że opcje będą się stopniowo rozszerzać.

Dokonaj wpłaty z Eco Payz

Aby dokonać wpłaty na preferowanego bukmachera za pomocą tej metody płatności, musisz mieć konto użytkownika zarówno w Ecopayz, jak i kasynie online. Proces rejestracji w Ecopayz jest bardzo prosty, a co najważniejsze, jest bezpłatny. To bardzo proste, wystarczy wypełnić formularz i wpisać adres e-mail i hasło. Twoja poczta jest bardzo ważna, ponieważ będzie działać jako nazwa użytkownika i hasło, które umieścisz, aby były jak najbardziej bezpieczne.

Jak wspomniałem wcześniej, konto można doładować za pomocą kart kredytowych lub debetowych, przelewu bankowego, depozytu bankowego, a nawet MoneyGram. Po rejestracji wystarczy zalogować się na konto użytkownika bukmachera, wybrać jedną z opcji wprowadzania pieniędzy, Ecopayz. Tam poprosą o potwierdzenie danych konta, musisz podać kwotę, którą chcesz wprowadzić, i gotowe. Ta transmisja zostanie wykonana natychmiast. To prawda, że proces jest bardzo prosty, szybki i bezpieczny.

Ponadto firma ta jest certyfikowana przez organ Postępowania Finansowego w zakresie pieniądza elektronicznego, jest regulowana przez FCA i podlega ustawie o rynkach finansowych i usługach, a także Dyrektywie Unii Europejskiej. Ponadto Ecopayz zawsze poprosi o potwierdzenie Twoich danych osobowych za pomocą określonych dokumentów. Wszystko to wskazuje na to, że jest to dość niezawodny i bezpieczny sposób płatności za zapisywanie i zarządzanie dochodami w wybranych przez Ciebie zakładach bukmacherskich.

Wypłata pieniędzy

Natomiast w e-Portfelu Ecopayz możesz wypłacić środki z konta bukmachera, a wiele z tych wypłat jest całkowicie darmowych. Należy zauważyć, że transfery w ramach systemu nie są powiązane z żadną prowizją.

Tłumaczenia te muszą jednak zostać zweryfikowane przez Ecopayz. Dlatego Twoje pieniądze nie zostaną natychmiast przelane na konto bankowe. Proces weryfikacji może być gotowy w ciągu kilku godzin, ale prawdą jest również, że może trwać do siedmiu dni.

Zalety stosowania w zakładach sportowych

Ten portfel elektroniczny ma interfejs z nowoczesną technologią szyfrowania, co prowadzi do bezpiecznych transakcji. Oferują swoją słynną Ecocard, przedpłaconą kartę debetową, która pozwala wypłacać pieniądze z różnych bankomatów na całym świecie. Ponadto ta opcja daje możliwość fizycznego płacenia w różnych lokalach lub praktycznie oferuje maksymalną ochronę pieniędzy.

Wprowadź pieniądze, aby zrealizować swoje zakłady sportowe ulubione dzięki tej metodzie płatności są łatwe i bardzo szybkie. Ponadto procedura ta jest przeprowadzana natychmiast i bez żadnych prowizji.

Ta metoda płatności pozwala na wykorzystanie pieniędzy bez ujawniania danych osobowych, nie mówiąc już o danych bankowych.

Użytkownicy tej platformy płatniczej mogą pobrać aplikację mobilną. Ta opcja jest już dostępna i pozwala sprawdzić saldo. A także wpłaty i wypłaty z konta użytkownika. Aplikacja zapewnia tę metodę płatności w dowolnym miejscu i czasie.

Wady ecopayz

Jest to metoda, na którą obecnie nie pozwala większość bukmacherów.

Zakłady bukmacherskie uprawniające do korzystania z tej metody płatności mają siedzibę w Ameryce Łacińskiej, ale ani w Polsce.

Wypłata pieniędzy z e-portfela Ecopayz może spowodować pewne opłaty, które zmniejszają Twoje zyski.

Proces wypłaty może potrwać kilka dni, nawet do siedmiu. To zbyt długo, aby móc mieć pieniądze na koncie bankowym.

Proces wycofania obejmie sprawdzenie niektórych dokumentów, co dla bezpieczeństwa może znacznie opóźnić proces.

Uwaga klientów

Jeśli chodzi o obsługę klienta, Ecopayz jest świetną firmą w tej dziedzinie. Oferuje wiele opcji kontaktu z nimi. Jeśli masz jakieś pytania lub niedogodności, możesz skontaktować się z nimi telefonicznie lub e-mailem. Nie martw się o język, ponieważ Obsługa klienta jest gotowa mówić w różnych językach i pomagać klientom rozproszonym po całym świecie.

Ale jeśli chcesz innej opcji kontaktu, zespół członków Ecopayz spotka się na Twoim czacie. Ten czat będzie dostępny siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Jest to Super nowoczesna opcja, do której ten dom płaci za stawkę.

Jeśli jednak powyższe opcje Ci nie pomogły, w co wątpię, możesz skontaktować się z zespołem obsługi klienta za pośrednictwem forum internetowego. W tym zadasz pytanie, które chcesz i otrzymasz odpowiedź tak szybko, jak to możliwe, prawie natychmiast. Ponadto możesz wyszukać informacje znalezione w sekcji Często zadawane pytania, aby sprawdzić, czy możesz rozwiązać swój problem w najprostszy możliwy sposób.

Podsumowując, obszar obsługi klienta Ecopayz jest do twojej dyspozycji w przypadku wszelkich przypadków związanych z różnymi procesami, które chcesz wykonać za pomocą swoich pieniędzy, zarówno w celu wprowadzenia, jak i wypłaty z zakładów bukmacherskich związanych z tą metodą płatności.