Codere to internetowy bukmacher, który oferuje ponad 35 sportów, na które możesz obstawiać nie tylko w trybie przed meczem, ale także na żywo. Codere stał się bardzo popularnym portalem bukmacherskim online w zakłady piłkarskie .

Jest to międzynarodowa firma, która jest obecnie jedyną spółką Polskiea w prywatnym sektorze gier notowaną na giełdzie. Ta firma prowadzi maszyny zręcznościowe, Bingo, sale gier, kasyna i tory wyścigowe.

Dostępne sporty w Codere

Bukmacher internetowy Codere oferuje szeroki wybór wydarzeń, w których możesz obstawiaj online każdy sport . Aby to zrobić, wystarczy zarejestrować się jako użytkownik tego bukmachera. Następnie możesz wybrać na swoim portalu internetowym ponad 35 sportów, które oferują, postawić zakład i zacząć się dobrze bawić.

W Codere oferują również zwiększenie adrenaliny, zapewniając Zakłady na żywo na różne wydarzenia. Aby to zrobić, wystarczy znaleźć witrynę kasyna online, zawody i konkretne wydarzenie, na które chcesz postawić zakład, wpłacić kwotę, którą chcesz, i zacząć obstawiać swój ulubiony sport.

Kwoty w koderze

Kursy lub Kursy to korzyści, które otrzymujesz za każde euro , Jeśli zakład okaże się zwycięski . Zamiast tego mnożnik to liczba, która określa ostateczną nagrodę, która ma zostać wypłacona, ale już obejmuje zwrot kwoty zakładu.

W koderze liczby są wyrażane w mnożnikach. Dzięki temu znacznie łatwiej jest poznać kwotę, którą użytkownik otrzyma, Jeśli zakład okaże się zwycięski. Mnożniki zwykłych sportów i wydarzeń oraz wydarzeń specjalnych są ustalane przez bukmachera.

Należy jednak zauważyć, że na te kwoty mogą mieć wpływ ciągłe zmiany w zależności od cech zdarzenia i jego ewolucji. Należy jednak pamiętać, że mnożnik obecny w momencie obstawiania jest Tym, który zostanie użyty do obliczenia wygranej użytkownika, niezależnie od późniejszych wahań, jakie może ponieść ten mnożnik.

Aplikacja stawki Codere

Codere sugeruje, abyś stawiał swoje ulubione zakłady, gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz. Jeśli masz telefon komórkowy Apple z systemem operacyjnym IOS, możesz pobrać aplikację za pośrednictwem App Store.

Jeśli natomiast Twój telefon komórkowy to Android, musisz zalogować się na stronie Codere i znaleźć sekcję zakładów na telefonie komórkowym. Następnie kliknij to i musisz wprowadzić numer telefonu, do którego otrzymasz link, aby pobrać tę aplikację. Gdy już masz aplikację tego bukmachera zainstalowaną na telefonie komórkowym, możesz zacząć bawić się swoimi ulubionymi zakładami.

Podkreśl, że aplikacja ma prosty, szybki i dość prosty interfejs. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi i jest dostępny z dowolnego miejsca dla Twojej wygody. Pamiętaj, że z tej aplikacji możesz obstawiać zarówno zakłady wstępne, jak i zakłady na żywo.

Ze strony Codere możesz również licytuj z telefonu komórkowego bez pobierania aplikacji cóż, działa poprawnie z dowolnego urządzenia mobilnego.

Zakłady na żywo na Codere

Możliwość obstawiania ulubionych sportów i meczów jest fajna, ale emocje są większe, gdy możesz obstawiać te zakłady podczas tego wydarzenia.

W tym bukmacherze możesz oglądać na żywo i bezpośrednio z internetu wiele swoich ulubionych wydarzeń. Aby to zrobić, musisz zwrócić uwagę na tych, którzy mają obok niego ikonę w kształcie telewizora.

Ponadto, jeśli klikniesz sekcję "bezpośredni", możesz zgłosić wszystkie wydarzenia, które mają miejsce w tym momencie.

Pamiętaj, że w każdym z tych meczów możesz postawić swój ulubiony zakład w czasie rzeczywistym. Najważniejsze sporty w tej sekcji zakładów NA ŻYWO Codere to:

 • Piłka nożna
 • Hokej
 • Siatkówka
 • Koszykówka
 • Tenis
 • Piłka ręczna
 • Mini piłka nożna

Metody płatności dostępne w Codere

Codere zapewnia wiele opcji płatności. Istnieją dwa sposoby wpłacania i wypłacania środków w bukmacherze Codere. Są to następujące:

 1. Pierwszy poważny sposób z lokalnego osobistego: jeśli wolisz ten tryb, musisz zalogować się na swoje konto gracza i wybrać opcję (depozyt w lokalnym Codere). W ten sposób otrzymasz kod kreskowy, który musisz pokazać w siedzibie bukmachera, aby móc wykonywać dowolne transakcje za pomocą swoich pieniędzy.
 2. Drugi sposób jest bezpośredni ze strony Codere . Jeśli masz ochotę na tę alternatywę, musisz zalogować się na swoje konto użytkownika i wybrać opcję (depozyt) oraz wybrać wybraną metodę płatności. Wśród dostępnych są Karty kredytowe (MasterCard), przelewy bankowe, PayPal, Teleingreso i Paysafecard. Warto zauważyć, że wszystkie te transakcje są dokonywane natychmiast i bez opłat.

Należy pamiętać, że nie wszystkie metody płatności dozwolone do wpłat online są również dostępne do wypłaty środków. W rzeczywistości jedynymi metodami płatności, za pomocą których ten bukmacher online pozwala wypłacać pieniądze, są przelewy bankowe, karty Visa, PayPal i hal-Cash.

Metody płatności Codere w Polsce, są:

Jak Zarejestruj się i zacznij grać w Codere

W tym bukmacherze Rejestracja jest bardzo łatwa. Codere zapewnia trzy sposoby dokonywania rejestracji zgodnie z tym, co Ci odpowiada.

 1. Pierwszym z nich jest rejestracja z portalu internetowego. Aby to zrobić, zaloguj się z urządzenia mobilnego i kliknij "Twoje konto online". Następnie musisz wypełnić formularz rejestracyjny swoimi danymi osobowymi i gotowe. Ale jeśli korzystasz z komputera, powinieneś znaleźć sekcję "postaw na swój telefon komórkowy" i postępować zgodnie z tym samym procesem.
 2. Innym sposobem rejestracji w tym bukmacherze jest rejestracja telefoniczna. Aby to zrobić, musisz zalogować się jako użytkownik w swoim portalu internetowym i znaleźć sekcję rejestracja telefonu. Tam musisz wprowadzić swój numer telefonu, aby Codere mógł się z Tobą skontaktować. W tym połączeniu poprosą o Twoje dane osobowe, które zostaną wykorzystane do zakończenia rejestracji wstępnej. Następnie musisz aktywować swoje konto, tworząc nazwę użytkownika i hasło po kliknięciu linku, który otrzymasz na telefonie komórkowym.
 3. Wreszcie, ten bukmacher oferuje rejestrację w lokalnych codere zakładów. Aby to zrobić, musisz skontaktować się z lokalnym Codere ze swoim dowodem tożsamości i poprosić sprzedawcę o wyciąg z portalu internetowego tego kasyna online. Zadadzą ci serię pytań z Twoimi danymi osobowymi, które pomogą Ci zakończyć rejestrację. Następnie otrzymasz wiadomość na telefonie komórkowym z linkiem do utworzenia użytkownika i hasła, dzięki czemu możesz w końcu aktywować swoje konto.

Potwierdzenie konta

Ważne jest, aby pamiętać, że w niektórych przypadkach, aby zakończyć rejestrację, bukmacher Codere poprosi Cię o przesłanie jej kopii dowodu osobistego (DNI/NIE). Jeśli tak, musisz zrobić zdjęcie żądanych dokumentów za pomocą telefonu komórkowego i wysłać je na pocztę, którą ci powiedzą. W tym e-mailu musisz podać numer telefonu i adres e-mail, który chcesz połączyć z kontem użytkownika.