Ice Casino jest to całkowicie bezpieczna i legalna strona. Przestrzegamy wszystkich obowiązujących przepisów o ochronie danych, zarówno LOPD, jak i RODO. Przetwarzamy dane zgodnie z prawem, dzięki czemu możesz bezpiecznie wprowadzać swoje dane, a także przeglądać naszą stronę internetową bez obaw.

1.1 Dane firmy

Zgodnie z przepisami prawa udostępniamy Ci Dane firmy, która jest właścicielem strony internetowej https://ksuznam.pl. Legalne użytkowanie casasapuestasdeportivas.es Denominacja społeczna: https://ksuznam.pl. e-mail: [email protected] działalność jaką zajmuje się Internet https://ksuznam.pl to raport najlepszych bukmacherów w Polsce.

1.2 Cel strony internetowej

Poinformuj użytkowników naszego serwisu o różnorodności bukmacherów sportowych w Polsce. Obejmuje to, jakie rodzaje zakładów istnieją, dostępnych bukmacherów, bonusy i promocje bukmacherów oraz wszelkie inne informacje związane z bukmacherami. W żadnym wypadku nie oferujemy żadnych zakładów ani Gier Hazardowych, po prostu Oferujemy informacje o innych stronach internetowych poświęconych światu hazardu.

1.3 użytkowników

Dostęp do naszej strony dobrowolnie i świadomie czyni cię użytkownikiem. Taki dostęp lub korzystanie z niego oznacza akceptację niniejszych Warunków Użytkowania. Nie ustanawia żadnych relacji biznesowych ani roboczych między https://ksuznam.pl i użytkownik.

1.4 korzystanie z naszej strony internetowej

Wszyscy użytkownicy, którzy uzyskują dostęp do https://ksuznam.pl zobowiązują się do efektywnego wykorzystania dostarczanych tutaj informacji. Absolutnie zabronione jest wykorzystywanie informacji, które udostępniamy na naszej stronie, nielegalnie lub z naruszeniem prawa. W przypadku, gdy tak się stanie https://ksuznam.pl nie bierze na siebie odpowiedzialności. Każdy użytkownik będzie odpowiedzialny za swoje działania.

1.5 przechwytywanie informacji

W https://ksuznam.pl/ nie zbieramy żadnych danych osobowych, ponieważ wyświetlamy tylko tekst informacyjny i w żadnym wypadku nie zbieramy poufnych ani prywatnych danych naszych użytkowników. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, możesz przeczytać nasz Polityka Prywatności.

2. Własności intelektualnej

warunki prawne domu https://ksuznam.pl jesteś właścicielem wszystkich treści publikowanych na naszej stronie. Tworzymy oryginalne i własne treści, więc własność jest nasza w 100 %. korzystanie z naszych treści bez pozwolenia jest zabronione, ponieważ w dowolnym momencie można pozwać osoby naruszające własność intelektualną.

3. Wyłączenie Gwarancji

Wszystkie informacje, które udostępniamy na tej stronie, są prawdziwe, naszym celem jest dzielenie się nimi w dobrej wierze. W przypadku błędów lub pominięć nie ponosimy odpowiedzialności. Nasza strona ciągle się zmienia, więc w pewnym momencie może nie działać w celu konserwacji, żałujemy niedogodności. Nie ponosimy również odpowiedzialności za ewentualne usterki techniczne lub ludzkie.

4. Zmiana

https://ksuznam.pl zastrzegasz sobie prawo do zmiany lub usunięcia jakichkolwiek treści lub usług bez uprzedniego powiadomienia.

5. Link

Możesz udostępniać różne informacje na naszej stronie za pomocą linków. Działaj w dobrej wierze i zgodnie z prawem. https://ksuznam.pl nie ponosisz odpowiedzialności za nielegalne korzystanie z linków ani za możliwe treści z innych stron, które do nas prowadzą. To, że inna firma udostępnia nasze treści za pomocą hiperłącza, nie oznacza, że istnieje jakikolwiek związek między nami.

6. Ustawodawstwo i zmiana niniejszego Regulaminu

https://ksuznam.pl zastrzegasz sobie prawo do zmiany opisanych tutaj warunków w dowolnym momencie. Nasza strona jest zawsze chroniona zgodnie z różnymi przepisami prawa państwa polskiego. Odpowiedzialnie korzystaj z informacji i treści na naszej stronie, a nie będziesz mieć problemów.