Zakłady surfingowe

Surfing to bardzo interesujący sport, a także bardzo ekscytujący. Sport, w którym widzisz odwagę surferów, gdy zderzają się z morzem i jego falami. Podobnie jak wiele sportów, surfing stał się ulubionym miejscem dla graczy, którzy chcą obstawiać surfing. Zwłaszcza dla zwolenników tego sportu, którzy lubią go oglądać i obstawiać na jego korzyść.

Wiele bukmacherzy online nie oferują tego, ale te, które dają dobre Kursy dla swoich graczy.

Bukmacherzy z konkursami surfingowymi są dostępni

Co to jest surfing?

Surfing pochodzi z Oceanii, a jego celem jest użycie deski do przesuwania się po falach morskich. Deska ma kilka kilów z tyłu, które umożliwiają przesuwanie się. Wielkim celem tego sportu jest, aby SURFER stał na desce tak długo, jak to możliwe, ślizgając się po falach. Jednak nie tylko stoi, ale także robi zakręty i piruety. To z pewnością pomaga utrzymać się na fali tak bardzo, jak to możliwe.

Jak narodził się surfing?

Na Hawajach właśnie tam rozwijało się surfowanie, ale nie wiadomo, czy byli pionierami tego sportu, czy nie. Warto zauważyć, że wielu Hawajczyków pochodziło z innych wysp, takich jak Polinezja, gdzie również surfował. Chociaż praktykowano to tylko na kolanach nad deską lub leżąc na niej.

Kombinezon do surfingu i deski

Surferzy noszą Kombinezon Neopropenowy, specjalnie do nurkowania. Surferzy powinni być chronieni przed zimną wodą, szczególnie w zimnych miejscach. Tak długo, jak temperatura wody jest bardzo niska, kombinezon powinien być grubszy. Najczęstszym jest garnitur o grubości od 2 mm do 8 mm.

Jeśli chodzi o tabelę, istnieje kilka rodzajów:

  • Bodyboard : Deska ma około metra długości i jest przeznaczona dla surferów, aby się na niej położyć.
  • Shortboard : Ta tabela mierzy od 1,50 do 2,10 metra. To lekka deska. Pozwala surferom wykonywać dobre ruchy i szybkie zakręty. Jest to całkowicie aerodynamiczna deska.
  • Longboard : Ma 2,75 metra długości i jest nieco ciężki. Trudno ją obrócić. Jest to powszechne dla początkujących.

Zawody hazardowe w surfingu

Zawody surfingowe mają krótki czas trwania. To 20 minut. Wystarczająco długo, aby Surfer mógł i powinien zademonstrować wszystko, co może zrobić ze swoją deską i falami.

Podczas zawodów sędziowie i reżyser oceniają każdego z zawodników na podstawie pierwszych fal, które biorą. Dokładnie w pierwszych trzech lub czterech falach.

Czynniki wpływające na zakłady surfingowe

Twój wynik będzie zależeć od następujących czynników. Takie czynniki są ważne dla gracza, który musi znać sport, aby ustanowić dobry strategia zakładów do gry

  • Pozuj na falach.
  • Jakość ruchów, które wykonują na falach.
  • Jak długo pozostają w tabeli.

Techniki, które powinni znać gracze surfujący

Gracz musi zbadać sport, który chce obstawiać online. Surfowanie nie wymyka się swoim zasadom. Zapoznanie się z nim będzie zaletą, aby zakłady nie były daremne. Gracz musi analizować surferów, aby zobaczyć ich ruchy, zwycięstwa i porażki. Oczywiście nie należy zapominać o pogodzie, wietrze i wysokich lub dużych falach. Wszystko to może mieć wpływ na wyniki.

Każda fala jest inna i każdy surfer i gracz muszą je znać. Sędziowie są pod wrażeniem, jeśli SURFER dobrze sobie z nimi radzi, a to duży plus za wygraną.

Take-off lub Start:

Jest to pierwszy manewr wykonywany na fali. Polega na opieraniu brzucha o deskę i staniu rękami dla równowagi. Osiąga się to poprzez lekkie zgięcie kolan i rozłączenie rąk.

Floater :

Polega na tym, że surfer przesuwa się po przedniej części fali. To znaczy, gdzie fala pęka. Następnie należy go przytrzymać na piance i spuścić w kierunku ściany lub przedniej strony.

Cięcie i obracanie:

W tym miejscu SURFER ślizga się po fali, ale kładzie ciężar na piętach, aby deska się obracała. Obrót deski powinien wynosić 180 stopni w kierunku miejsca, w którym pęka fala.

Rura:

Fale, gdy pękają, tworzą rodzaj rury lub tunelu. Rurka powinna wsunąć się do środka.

Powietrzny:

Jest to wykonanie pewnego rodzaju skrętu lub manewru, który powoduje oderwanie deski od wody.