Zakłady na squash

Squash to bardzo interesujący sport, na który wielu chce obstawiać. Squash to mało znany sport w bukmacherzy sportowi online . ale nadal ma wiernych zwolenników. Squash jest uważany za bardzo wymagający sport, ale jednocześnie bardzo szlachetny; dlatego zakłady squasha każdego dnia przyciągają więcej graczy.

Strony bukmacherskie squash są dostępne dla zakładów

Co to jest squash?

Jest to sport z rakietą i jest praktykowany w zamkniętym miejscu. Jest to rakieta, w której gra dwóch lub czterech graczy. Gracze uderzają gumową piłkę rakietami, powodując, że odbijają się od ściany boiska. Piłka jest gumowa.

Jeśli chodzi o rakietę do gry, są one podobne do rakiet tenisowych, ale mniejsze. Ponadto są bardziej odporne. Jego waga nie powinna przekraczać 225 gramów kształt graczy może mieć dowolny kolor i specjalne sportowe buty do biegania. Jednak bez czarnej podeszwy, aby uniknąć śladów, które mogą pozostawić ślady.

Squash gra na korcie zamkniętym, a jego pomiary:

 • 9,75 metra długości.
 • 6,40 m szerokości.
 • Przednia ściana ma 4,57 metra wysokości.

System punktacji squasha jest prosty:

 • Gra najlepiej. Jest w trzech lub pięciu grach.
 • Każda z gier ma 11 punktów. Zwycięzca musi iść wyżej, 2 punkty.

Krótka historia squasha

Nie ma jednej historii o tym, jak zaczął ten sport, ale są dwie wersje. Pierwszy wskazuje, że squash rozpoczął się w latach 1820-1840 w Harrow School. Niektórzy uczniowie podobno zaczęli grać, czekając, aż będą mogli wziąć udział w innym sporcie. Niewątpliwie czekanie było inne i zabawne dla tych uczniów.

Inna wersja wskazuje, że squash urodził się w angielskich więzieniach, w których praktykowano coś podobnego do tenisa w pomieszczeniach. Jeśli chodzi o nazwę "squash", pochodzi ona od słowa"squash". Oznacza to "zgnieciony "" to nazwa połamanych piłek, które były używane do gry na początku.

Organizmy i zawody squasha

W 1966 roku powstała Międzynarodowa Federacja rakiet do squasha (FISR). Następnie w 1985 roku powstała Międzynarodowa Federacja Squasha Warcabowego. Następnie, w 1992 r., obie federacje zostały połączone i tam narodziła się Światowa Federacja Squasha (WSF).

Należy zauważyć, że Federacja próbowała, ale nie udało im się przekształcić squasha w sport olimpijski. Zamiast tego odbywają się Mistrzostwa Świata i inne turnieje; zarówno krajowe, jak i międzynarodowe.

Jak obstawiasz squasha?

Aby obstawiać squasha, ważne jest, aby bardzo dobrze znać sport:

 • Poznaj swoje zasady gry i inne czynniki, które mogą mieć wpływ na nasze zakłady online.
 • Znajdź bukmacherów, którzy oferują sport. To nie jest bardzo powszechne.
 • Porównaj różne zakłady bukmacherskie i ich kursy.
 • Zarejestruj się u kilku bukmacherów, aby cieszyć się bonusy powitalne bez depozytu i inne promocje lub prezenty.

Podstawowe zasady squasha, które każdy gracz powinien znać przed postawieniem zakładu

Gracze w squasha muszą opanować sport, w którym chcą obstawiać najlepiej, jak potrafią. Jeśli chcą osiągnąć dobry zakład, analiza i strategie będą miały kluczowe znaczenie. W tym celu znajomość niektórych podstawowych zasad będzie bardzo interesująca i przydatna.

Oficjalna piłka do squasha jest czarna z dwiema żółtymi kropkami. Kiedy gracze są nowi, zwykle używają innego. Ci gracze używają tego, który ma tylko jedną żółtą kropkę, ze względu na jej odbicie.

Kiedy usługa jest uważana za dobrą?

 • Gracz ma jedną lub obie nogi wewnątrz skrzynki serwisowej. Kiedy dotkniesz piłki, nie możesz nadepnąć na linię.
 • Piłka uderza, gdy jest w powietrzu. Nazywa się to "salwą". Nie powinien dotykać ścian bocznych.
 • Na podłodze placu zabaw znajduje się linia, która przecina szerokość, która nazywa się "krótką linią"" jest też "linia zwana" środkową" lub "środkową linią". Gdy gracz będzie grał, pierwsze odbicie nie może dotknąć obu linii.
 • Nie można również dotknąć tak zwanych "linii granicznych", które znajdują się na ścianach; na górze.
 • Piłka nie może dotykać lamp ani sufitu. Nic, co wykracza poza zakres.

Przed podaniem musisz upewnić się, że przeciwnik jest gotowy. Podobnie należy spodziewać się ogłoszenia sędziego dotyczącego tablicy wyników. Jeśli nie masz sędziego, usługa powinna wcześniej powiedzieć tablicę wyników.

 • Gracz, który popełni jakiś faul, traci punkty.
 • Każdy gracz ma swoją kolej, aby uderzyć piłkę. Oba naprzemiennie dają lub zwracają.
 • Gracze muszą dać jedno miejsce drugiemu, aby mógł uderzyć piłkę bez blokad i przeszkód. To znaczy bez zakłóceń. Jeśli któryś z graczy rozprasza drugiego, popełnia zakłócenia.
 • Gdy jeden z graczy wykazuje złe nastawienie w grze, może zostać ukarany grzywną przez sędziego. Wszystko będzie zależeć od powagi sytuacji.