Bezpieczne Zakłady

Bezpieczne zakłady są dość interesujące, ale mają funkcję, o której nie wszyscy wiedzą. Są one znane na rynku angielskim jako surebet, miraclebets lub surewins.

Ten rodzaj zakładów to tryb, który pozwala graczowi zagwarantować wygraną niezależnie od wyniku zawodów. Bezpieczne zakłady to metoda, w której klient musi badać rynek różnych bukmacherzy sportowi online i mieć wiedzę na temat wszystkiego, co dotyczy wydarzenia sportowego, które chcesz postawić.

Bukmacherzy dla bezpiecznego zakładu

Zalety bezpiecznych zakładów

Bezpieczne zakłady bukmacherskie online

Taka opcja jest możliwa w przypadku obstawiania w zasadzie dwóch potencjalnych zwycięzców. Na przykład może być stosowany w koszykówce, w której dwie drużyny, jedna wygrywa, a druga przegrywa. Może to być również w tenisie, ponieważ jest to dwóch graczy sportowych, w których równie dobrze jeden wygrywa, a drugi wygrywa. W piłce nożnej, choć jest to nieco bardziej skomplikowane i czasochłonne, można go również używać bez żadnych problemów.

Przed podaniem stawki jako bezpiecznej należy przeprowadzić badania kursy bukmacherskie . Ponadto należy wykonać szereg obliczeń, a następnie możemy określić, czy są one rzeczywiście bezpieczne.

Jak postawić bezpieczne zakłady

Gdy gracz ma zamiar postawić zakład Online pierwszą rzeczą, którą musi zrobić, to wybrać bukmachera. Cóż, w tym przypadku nie musisz wybierać tylko jednego, ale kilku, więc nie będziesz musiał wybierać jednego bez zastanowienia się, który z nich jest lepszy lub gorszy. W rzeczywistości pierwszy krok1 Wymaganie bezpiecznego zakładu polega na tym, że masz konto użytkownika w różnych bukmacherach internetowych.

Bezpieczne zakłady mają funkcję, że trzeba zbadać kursy dla danego zdarzenia, od wielu bukmacherów. Są pewne momenty, w których kasyna online nie zgadzają się co do kursów, a różnica ta sprzyja przeprowadzaniu surebet.

Następnym krokiem, gdy znajdziesz znaczącą różnicę kursów na portalach internetowych bukmacherów, dla konkretnego wydarzenia jest wykonanie niezbędnych obliczeń. Należy obliczyć, ile należy obstawiać i jakie będą prognozy.

O wiele łatwiej jest uzyskać różne zakłady bukmacherskie o różnych kursach, które pozwalają robić widelce. Ponieważ w jednym bukmacherze występuje różnica kursów, która pozostawia wygraną, obstawiając wszystkie możliwe wyniki, Jest to dość trudne.

Podstawą do obstawiania bezpiecznych zakładów jest wybór serii zakładów, które zapewniają bezpieczną wygraną. Oznacza to, że w określonej grze w tenisa musisz postawić zakład u bukmachera na gracza. Następnie musisz postawić zakłady w innym bukmacherze na przeciwnika. W ten sposób bez względu na to, kto wygra, osiągniesz zysk i nie stracisz pieniędzy. Wielu doświadczonych graczy bezpiecznych zakładów, nawet nie fanów i nie zna konkurencji, na którą stawiasz, po prostu opracowuje swój plan, aby nie stracić pieniędzy.

Wykonaj widelec krok po kroku

Aby dobrze zrozumieć proces, wyjaśnię Ci krok po kroku na przykładzie meczu piłki nożnej:

Zakładamy, że za kilka dni odbędzie się mecz pomiędzy Realem Madryt-Juventusem. Kiedy sprawdzamy w naszych trzech bukmacherach internetowych, widzimy, że mają różne kursy między jednym domem a drugim. Ale wiemy również, że w tym konkursie możemy uzyskać trzy opcje wygranej, a tym samym odgadnąć zakład. Pierwsza opcja, niech wygra Real. Po drugie, niech gra będzie remisem. Po trzecie, niech wygra Juventus.

Zwykle gracze przewidują i czekają, aż ich sekcja zostanie zwycięzcą. Jest to jednak nieco inne, ponieważ dzięki tej metodzie nie czekasz, umożliwiasz to.

Zamiast tego, kiedy używasz metody surebet, obstawiasz każdy możliwy wynik. To dlatego, że jedna z opcji wyjdzie zwycięsko. Teraz problemem będzie to, ile postawić, ponieważ w przeciwnym razie nie pokryjesz strat.

Ale wielu bukmacherów zawsze dodaje marżę do kursów. Ponadto dostosowują je w taki sposób, aby stworzyć przewagę nad graczami.

Przykład bezpiecznego zakładu

Bezpieczne zakłady sportowe online

Jeśli otrzymamy kursy, na przykład 2, 1, aby wygrać drużynę a, podobnie jak Real Madryt. Kwota 3,30 za remis i kwota 3,75 za zwycięstwo drużyny B, czyli Juventusu. Musimy obliczyć przybliżone kwoty, które musimy przeznaczyć na zakłady, aby uzyskać zysk, a nie stratę.

Tak więc w tym przykładzie musimy umieścić 389 Euro (389 x 2,6 = 1011,4) w Realu Madryt, 306,06 Euro (306,06 x 3,3 = 1009,99) na remis I 270 Euro (270 x 3,75 = 1012,5) na komputerze B (Juventus). Kwoty te gwarantowałyby przybliżony zysk w wysokości 45 euro. Aby postawić ten zakład, musisz zainwestować kwotę 965,06 Euro. Oznacza to, że każdy wynik konkursu gwarantuje zwrot zainwestowanych pieniędzy (964,46), a ponadto wygraną 45 euro. To dlatego, że przy tej stawce otrzymasz około 1010 Euro . Tak więc, jeśli odejmiemy otrzymane (około 1010) pomniejszone o zainwestowane (964,46), otrzymasz około 45 euro zysku.

Wiesz, jak postawić bezpieczny zakład. Jak mogłeś zrozumieć ten proces, jeśli robisz to ręcznie, jest to żmudne. Ponieważ musisz obliczyć kwotę, którą musisz postawić na podstawie kursów i zawodów. Każdy błąd w obliczeniach może spowodować utratę pieniędzy. Ponadto powinieneś uzyskać odpowiedni czas, w którym generowana jest różnica w współczynnikach, które przynoszą korzyści. I nie trać dużo czasu, ponieważ o ile bukmacherzy to rozumieją, zmieniają kursy. Dla niektórych graczy nie jest to warte tego, jak czasochłonny jest ten proces, ale jest to bezpieczna opcja wygranej.

Bezpieczne lub automatyczne programy bukmacherskie

Innym sposobem wykonania tego procesu jest oprogramowanie. Możesz to uzyskać online, a to pomoże ci uzyskać bezpieczne zakłady znacznie szybciej i łatwiej. Jednak oprogramowanie jest w języku angielskim, a jeśli go nie opanujesz, będziesz miał duży problem do rozwiązania.

Możesz także uzyskać inny program komputerowy, który pomoże Ci w zakładach na giełdach. W którym podajesz kursy, kwotę, którą chcesz postawić, oraz prowizję giełdy, a program obliczy kwoty zakładów i wygrane. Jest to dobra opcja, ponieważ oprogramowanie działa jak kalkulator. Złą rzeczą w tym procesie jest to, że jeśli robisz to bardzo często, giełdy mogą zauważyć i ograniczyć twoje zakłady.


Najczęściej Zadawane Pytania

Co to są bezpieczne zakłady?

Tak zwane bezpieczne lub bezpieczne zakłady zapewniają, że gracz osiąga zysk niezależnie od wyniku wydarzenia, na które obstawiamy.

Jak postawić bezpieczny zakład?

Aby postawić bezpieczny zakład, musisz być zarejestrowany w kilku zakładach bukmacherskich, aby porównać różne oferowane kursy i wybrać jeden z tych, które najbardziej Ci się podobają.

Czy warto obstawiać bezpieczne zakłady?

Tworzenie bezpiecznego zakładu polega na spędzaniu czasu na porównywaniu kursów w różnych zakładach bukmacherskich i wykonywaniu obliczeń niezbędnych do osiągnięcia zysku. Gdy przyzwyczaisz się do tego rodzaju zakładu, zrekompensujesz zmarnowany czas potencjalnymi zyskami.

Jak mogę szybko postawić bezpieczne zakłady?

Istnieją programy przeznaczone do porównywania kursów i wykonywania obliczeń niezbędnych do automatycznego wykonania bezpiecznego zakładu.