Totalizatory

Quinielas to metoda zakładów polegająca na wypełnieniu biletu za pomocą prognozy znaczników z określonej liczby gier. Zasadniczo quinielas są oferowane do lig piłkarskich lub zawodów lub czasami wyścigów konnych. Ta metoda gry polega na obstawianiu dowolnej z trzech opcji, takich jak Lub one: wygrywa drużyna 1, łączy lub wygrywa inna drużyna. Są to trzy opcje, na które powinieneś obstawiać i musisz obstawiać określoną liczbę meczów jednocześnie. Ten, kto zgaduje liczbę prognoz ustalonych Strony bukmacherskie wygra piątkę.

Gdzie obstawiać przez zakłady bukmacherskie?

Jak obstawiać quinielas

Aby postawić zakład na quiniela, musisz wybrać bukmachera, który oferuje ten rodzaj gry. Aby to zrobić, wystarczy zarejestrować się i zalogować do kasyna online. W menu zakładów sportowych powinieneś znaleźć opcję Quiniela. Quiniells są zwykle rozgrywane w ligach piłkarskich lub pucharach, aw niektórych przypadkach w wyścigach konnych.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wypełnić quiniela. Aby to zrobić, musisz zaznaczyć x wynik określonej liczby meczów piłki nożnej. Możesz wybrać, czy drużyna gospodarzy wygra, drużyna gości, Czy uważasz, że mecz pozostaje remisem. W tym trybie gry musisz odgadnąć wynik co najmniej 15 meczów.

Należy jednak zauważyć, że musisz odgadnąć 14 prognoz w trybie trzech wymienionych powyżej opcji(Zwycięzca 1, remis, Zwycięzca 2). Jednak zakład NA prognozę 15 polega na odgadnięciu liczby bramek, które Twoim zdaniem pozostaną w meczu. Biorąc to pod uwagę, jeśli zaznaczysz opcję "M", oznacza to, że drużyna zdobędzie trzy lub więcej bramek. Zamiast tego, jeśli zaznaczysz którykolwiek z pojawiających się numerów, na przykład 0, 1 lub 2; będą to liczby bramek, które według Ciebie zdobędzie wybrana drużyna.

Ważne jest, aby pamiętać, że każdy zakład jest równy 14 prognozom plus 15. koszt każdego zakładu różni się w zależności od wybranego domu zakładów. Wartość ta jest jednak mniejsza niż jedno euro. W większości kasyn online musisz postawić co najmniej dwa zakłady i nie więcej niż 8.

Typy zakładów dostępne na quinielas

Jak wspomnieliśmy wcześniej, aby zagrać w pięciolatki, musisz wybrać 14 prognoz, a pełne 15. możesz wybrać te stawki samodzielnie, czyli ręcznie. Ale także, jeśli chcesz zostawić go przypadkowi, możesz umieścić losowy kształt. W tym drugim przypadku system losowo wybierze twoje prognozy.

Teraz, jeśli chcesz wziąć udział w quiniela, powinieneś znać swoje opcje zakładów online:

Proste Zakłady

Składają się z co najmniej dwóch zakładów i maksymalnie 8 zakładów. Aby to zrobić, musisz wybrać 14 prognoz plus pełne 15. na przykład, jeśli wybierzesz 2 proste stawki, musisz wybrać czternaście liczb w jednym bloku i 14 w drugim bloku. To trzeba będzie dodać Plenum pierwszego bloku, a następnie plenum 15 drugiego.

A wiele przepisów

Wśród tego typu zakładów znajdujemy tak zwane bezpośrednie zakłady wielokrotne. Gdzie musisz wybrać więcej niż 14 numerów plus pełne 15. w menu musisz wybrać kombinacje i umieścić liczbę podwójnych lub potrójnych, które umieściłeś w quiniela. Oznacza to, że możesz zrobić 2 prognozy na mecz (podwójny) lub do trzech prognoz na mecz (potrójny). Następnie założymy, że możesz obstawiać do dziewięciu potrójnych i czternastu podwójnych. Należy zauważyć, że ta opcja zakładu, chociaż zwiększa wartość zakładu, również zwiększa prawdopodobieństwo wygranej.

Akcje skrócone i akcje warunkowe

Ale możesz także postawić inny rodzaj wielu zakładów. Są zredukowane i warunkowe. Korzyści te są oferowane przez bukmachera, aby kwota lub cena biletu nie były tak wysokie.

  • Nim quinielas z obniżonymi stawkami . musisz wybrać podwójne i potrójne zakłady, które chcesz, a następnie wybrać mecze, w których chcesz dokonać cięć.
  • Ponadto w warunkowych zakładach wielokrotnych musisz umieścić dowolne warunki wśród opcji oferowanych przez bukmachera. Możesz wybierać między" X", opcjami i "2".

Pamiętaj, że zawsze powinieneś umieszczać w sekcjach kombinacji liczbę z nich, które wybrałeś. Należy zauważyć, że zarówno zredukowane, jak i warunkowe wielokrotne zakłady muszą być obstawiane podwójnymi lub potrójnymi kombinacjami zakładów.

Należy jednak zauważyć, że jackpot zgromadzonego weźmie osoba, która odgadnie 14 prognoz Plus Plenum na piętnaście. Jeśli jednak zdobędziesz zwycięską pięciolatkę z 10 lub więcej udanymi wynikami, otrzymasz również nagrodę, choć mniejszą. Szacuje się, że do 55% kolekcji trafia do nagród, w których zdobywa się od 10 do 14 punktów.

Najważniejsze wydarzenia, w których można obstawiać z quinielas

Quinielles opiera się na głównych mistrzostwach głównie w piłce nożnej. Wśród nich są Mistrzostwa Świata, Liga Mistrzów, Puchar Króla. Ale obejmuje także inne Mistrzostwa odbywające się w dowolnym miejscu na świecie. Na przykład możemy wspomnieć o Polsce, gdzie można również znaleźć Mistrzostwa, takie jak Liga. We wszystkich tych wydarzeniach możesz dobrze się bawić, wykonując quinielas i kombinacje zakładów. Co oprócz zabawy może przynieść Ci dużo pieniędzy.

Ponadto quinielas odbywają się również na różnych imprezach sportowych, takich jak wyścigi konne . Chociaż w tego rodzaju zawodach nie zdarzają się tak często i popularnie, jak w piłce nożnej. Niektórzy bukmacherzy oferowali możliwość obstawiania za pomocą tej bardzo ekscytującej metody gry.