Giełda małych

Nim totalizatory jest to sposób zakładów sportowych, które są dokonywane na przestrzeni lat. Ten rodzaj zakładów odbywa się głównie w dużych ligach lub rozgrywkach piłkarskich. Quiniela można zdefiniować jako zakład kombinowany na wiele meczów piłkarskich. Na tym należy dokonać piętnastu prognoz. W modalnościach quiniel piłkarskich znajduje się specjalna, zredukowana quiniella. Ten typ quiniela otrzymał duży procent całkowitej liczby zakładów, które zostaną wykonane w ciągu tygodnia. To dlatego, że zwiększa Twoje szanse na zysk.

Wybór podwójnych i potrójnych

W quinielas wygrywasz na podstawie liczby zakładów, które stawiasz. Każdy zakład będzie wart. Jeśli więc postawisz dziesięć zakładów, a każdy z nich zostanie wypłacony 0,5 euro, ponieważ saldo wyniesie 5 euro. Pamiętaj jednak, że możesz wykonywać podwójne i potrójne, w których możesz wybrać więcej niż jedną opcję w wyniku meczu. Ale musisz pamiętać, że dokonując podwójnego lub potrójnego wyboru, znacznie zwiększasz liczbę zakładów. Tak więc kwota, którą musisz zapłacić za tę piątkę, zostanie znacznie zwiększona.

Bukmacherzy ze zmniejszonymi kwinami sportowymi

Tak więc cel zredukowanych quinielas opiera się na minimalizacji kosztu każdego quinielas w porównaniu z tym, co będziesz musiał zapłacić za pomocą systemu bezpośredniego. Ta opcja zakładów pozwala nam zawęzić wybór i wybrać te, które gwarantują nam wygrane 13, 12, 11 lub 10 trafień. Oznacza to, że wykonując zmniejszoną pięciolatkę, postawisz na mniejszy zestaw wyborów, które gwarantują minimum trafień. Ale obniżają również koszt pięciolatków.

Jak obstawiać obniżone pięciolatki

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to uzyskać bukmacher sportowy online gdzie podadzą ci rodzaj zakładu, który musisz postawić. W takim przypadku musisz się zarejestrować i zalogować jako użytkownik na portalu internetowym kasyna. W menu zakładów sportowych musisz wybrać opcję reduced Quinielas. Następnie musisz wybrać konkurs, na który chcesz postawić zakład. W większości przypadków są one związane z mecze piłkarskie , jednak zaobserwowano również niewiele przypadków wyścigów konnych.

Następnym będzie wypełnienie pięciolatki. Aby to zrobić, potrzebujesz specjalnego biletu, który musisz zamówić w administracji loterii. Jeśli jednak robisz to online, jest to całkowicie możliwe, a ten sam system pomoże Ci wykonać cały proces wypełniania.

Na bilecie zobaczysz kolumnę kombinacji, w której odzwierciedlasz podwójne i potrójne, które wybrałeś. Ponadto będziesz mieć kolejną kolumnę o nazwie Part w systemie, w której musisz zaznaczyć 14 meczów, w których chcesz postawić na zmniejszoną pięciolatkę. Następnie zostaną wybrani ci, którzy zalogują się do systemu cięć, spośród wszystkich, którzy dokonali wielu prognoz. Pamiętaj, że podobnie jak zwykłe quinielas, możesz wybrać jedną z trzech opcji. Co to jest: zwycięstwo drużyny a, remis lub zwycięstwo drużyny B.

Rodzaje akcji

Ale aby zrobić taką piątkę, musisz wziąć pod uwagę wszelkie cięcia, które pozwala bukmacher. Istnieje co najmniej sześć typów i wspominam o nich poniżej:

Pierwszy: 4 trójki-9 zakładów

Drugi: 7 par-16 zakładów

Trzeci: 3 podwójne i 3 potrójne-24 zakłady

Po czwarte: 2 trójki i 6 debli-64 zakłady

Piąty: 8 trójki-81 zakładów

Szósty: 11 par-132 zakłady

Należy jednak zauważyć, że chociaż powyższe redukcje są dozwolone, można tworzyć kombinacje zmniejszonych prognoz i inne nie zmniejszone kombinacje. Oznacza to, że możesz obstawiać pierwszą opcją cięć. Obejmowałoby to 4 trójki, a następnie dodanie Nie zmniejszonego podwójnego. Należy jednak pamiętać, że ta opcja pociągnie za sobą wzrost kosztów pięcioletniej podróży.

Teraz, gdy znasz już rodzaje dozwolonych rabatów,ciągle wyjaśniam Ci rodzaje stawek. Opierając się na wszystkich opisanych powyżej informacjach na temat zredukowanych quinielli, możemy skatalogować je jako ścieżkę pośrednią między pojedynczym zakładem a wielokrotnym quinielli wykonanym z podwójnych i potrójnych.

Tak więc wykonanie zwykłej pięciolatki z 4 trójkami może pochwalić się 81 zakładami, co w zależności od kosztu zakładu może kosztować ponad 50 euro. Teraz ze zmniejszoną quiniela, quiniela zostanie wykonana z 4 trójkami, a to oznaczałoby 9 zakładów. Koszt tego nie przekroczy 10 euro.

Prosta metoda obniżania stawek

Korzystając z prostej metody, gwarantujesz 4 stałe trafienia do swojego biuletynu. A przy zmniejszonej metodzie te 4 Wyniki powinny znajdować się wśród 9 postawionych zakładów. W tej metodzie, nawet jeśli nie wprowadzą 4 wyników, będą mogli to zrobić 3 lub 2 w zależności od przypadku.

Jeśli jednak chcesz postawić na drugą obniżkę o 7 podwaja się, będzie to najbardziej zalecane. Z nim zagrasz 16 zakładów. To dlatego, że za niewielkie pieniądze (mniej niż 20 euro) masz duże szanse, aby nie stracić pieniędzy i odzyskać je z co najmniej 10 lub jedenaście trafień.

Zaletą tego typu quiniela jest dalsze zarabianie pieniędzy, ale przy mniejszej ilości pieniędzy inwestycyjnych. Musisz tylko odwiedzić portal internetowy, na którym chcesz stworzyć quiniela i zobaczyć opcje, na które pozwalają. Należy zauważyć, że w niektórych bukmacherach umieszczają tylko super-zmniejszone opcje 10, 11, 12, 13. Oznacza to, że musisz odgadnąć 10 trafień i dokonać 4 spadków, aby uzyskać zysk. Przy Super obniżonych 11 musisz odgadnąć 11 zakładów i dokonać tylko 3 cięć. Tak więc w wieku 12 lat możesz wykonać tylko 2 cięcia, a przy 13 trafieniach tylko jeden, aby zdobyć nagrodę.

Zawody, na które można obstawiać ze zredukowanymi quinielami

Pięciolatki są skrócone, skupiają się na wielkich mistrzostwach, wyróżniając się wśród nich głównie piłką nożną. W ramach tych zawodów możemy znaleźć Mistrzostwa Świata, Ligę Mistrzów i Puchar Króla. W Ameryce Łacińskiej możesz także obstawiać wydarzenia piłkarskie, takie jak Copa Libertadores.

W niektórych przypadkach możesz również zrobić quinielas na wyścigach konnych. Nie są one jednak tak popularne i nie są wykonywane tak często. Rekomendacją jest sprawdzenie na portalu internetowym bukmachera zawodów związanych ze zmniejszonymi kwinielami, które oferują graczom.