Zakłady na tenis stołowy

Ping-pong lub tenis stołowy to bardzo fajna gra, zarówno do gry, jak i do zakłady online . Tenis stołowy jest pochodną tenisa i urodził się w 1870 roku w Anglii. Wiele lat po globalnej ekspansji zakłady ping-pong stały się powszechnym sportem wśród graczy.

Kiedy tenis stołowy stał się znany, nie był zbyt popularny. Jednak wraz z rozpoczęciem turniejów wszystko się zmieniło. Pierwsze turnieje odbyły się w 1921 roku. Rok później sport ping-ponga lub tenisa stołowego został wprowadzony do Europy. Wiele lat później powstało pierwsze angielskie Stowarzyszenie tenisa stołowego.

Dziś tenis stołowy lub Ping-Pong jest bardzo znany nie tylko w Europie, ale także w Azji; gdzie ten sport przyciąga wiele uwagi.

Zakłady bukmacherskie ping-pong

Jak grać w ping-ponga lub tenisa stołowego?

Jest to mecz w stylu tenisa, ale na prostokątnym stole, na którym jeden gracz zderza się z drugim. Istnieją również podwójne mecze, w których zamiast dwóch graczy grają w parach.

Stół do ping-ponga lub tenisa stołowego, podzielony na pół; siatka. Gracze trzymają małe drewniane wiosło (takie jak mała rakieta) i muszą uderzyć piłkę. Jak tenis. W przypadku tenisa stołowego piłka jest mała.

Cechy tenisa stołowego lub ping-ponga

 • Piłka waży 2,7 grama.
 • Jest to plastik (biały, pomarańczowy lub matowy).
 • Jego średnica wynosi od 38 do 40 mm. są teraz 40 mm, dzięki czemu liczy się dłużej.
 • Jego obwód wynosi 119 milimetrów.

Niektóre podstawowe zasady tenisa stołowego

 • Podawanie piłki odbywa się po prawej stronie prostokątnego stołu do gry. Istnieją tylko dwie możliwości wyciągnięcia, w przypadku niepowodzenia przy pierwszej próbie.
 • Stół można dotykać tylko rakietą, gdy piłka jest w ruchu. Jeśli przez jakiekolwiek zaniedbanie gracz dotknie swoim ciałem stołu, gracz przeciwny otrzymuje jeden punkt. Czyli swojego rywala.
 • W meczach podwójnych rozgrywanych w parach obowiązuje zasada. Podczas uderzania piłki każdy gracz ma ruch. Oznacza to, że piłka przychodzi, daje Ci jednego z graczy, a kiedy piłka wraca, daje Ci drugiego. I tak dalej. Chodzi o to, że grają razem, jednocześnie. To praca zespołowa.
 • W zależności od konkurencji najczęstszym jest to, że zwycięzca jest najlepszy z 3 lub 5 zestawów. Warto zauważyć, że jeden zestaw jest wygrywany, gdy gracz otrzymuje 11 punktów, przy czym dwa są wyższe niż jego przeciwnik. Przykład: wygrywasz z 11-9. Jeśli jednak jest to 11-10, nie. Zwycięzca musi mieć dwa punkty powyżej swojego rywala, aby wygrać.

Rodzaje zakładów na tenis stołowy

Niektóre z zakładów ping-pongowych, które można postawić w tym sporcie, są następujące:

 • Zwycięzca meczu lub wydarzenia.
 • Wszystkich punktów.
 • Zakłady Na handicap.
 • Pierwsze cztery miejsca.
 • Punkty zdobyte w pierwszym secie.

Kursy tenisa stołowego

Chociaż ten sport jest bardzo interesujący, nie jest zbyt popularny na stronach bukmacherskich. Jednak ci, którzy to oferują, mają bardzo dobre kursy, więc gracze nie mogą się oprzeć. Ponadto mogą być używane nie tylko bardzo dobrze kursy bukmacherskie online , ale premie i nagrody za hazard.

Główne zawody, w których obstawiamy tenis stołowy

Ten sport jest dobrze znany w wielu krajach. Jeśli chodzi o zawody, jedną z najważniejszych jest Olimpiada. Istnieją jednak inne zawody, które również mają zwolenników, a także "Challenger Series". Konkurs ten odbywa się w Oxenhausen w Niemczech w drugiej połowie roku.

Podstawowe wskazówki dla graczy w tenisa stołowego

 • Poznaj sport:

Gracz lub gracz musi zapoznać się ze sportem przed wyborem zakładu.

 • Zakłady po trochu:

Jeśli gracz nie ma doświadczenia, musi zacząć od obserwowania, jak inni obstawiają zakłady i uczyć się od ekspertów. Następnie zacznij od własnych zakładów stopniowo, bez pośpiechu. W ten sposób gracz zdobędzie wystarczającą ilość doświadczenia i pewności siebie, aby zrobić to sam i skutecznie.

 • Analiza gry:

Obstawianie ping-ponga wcale nie jest łatwe, nie jest to niepoważna decyzja. Gracz musi analizować mecze i graczy. Ich zwycięstwa i porażki muszą być znane. Posiadanie pełnej historii pomoże wybrać lepszy zakład.

 • Odpowiedzialna gra:

W tym przypadku chodzi o pieniądze. Nie powinieneś stawiać dużo pieniędzy, chyba że dobrze opanowałeś ten sport. Dlatego najlepiej jest postawić niskie stawki, aby kontrolować finanse. Gracz musi wiedzieć, jak dobrze zarządzać swoimi pieniędzmi, aby uniknąć bezsensownych strat. Jeśli grasz mądrze, możesz mieć większą szansę na sukces.