Zakłady bukmacherskie

Wiosło jest z pewnością jednym ze sportów, które najbardziej wzrosły w ciągu ostatniej dekady, zarówno pod względem wzrostu praktyki sportowej, jak i popularności sekcji zawodowej. Wzrost ten znajduje odzwierciedlenie w internetowych zakładach bukmacherskich, w których coraz częściej pojawiają się wszelkiego rodzaju zakłady bukmacherskie.

Nim zakłady sportowe w wiosle działają podobnie do tego, jak w tenisie, ponieważ mają wiele wspólnych zasad. Możesz obstawiać zwycięzcę meczu, mniej więcej sety, a nawet obstawiać wiosła w czasie rzeczywistym. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o możliwościach zakładów w tym sporcie, Czytaj dalej ten artykuł.

Gdzie postawić na wiosło?

Wskazówki dotyczące obstawiania zawodów wiosłowych

Zakłady na wiosła mogą stać się bardzo ekscytujące, ponieważ mecze mogą stać się nieprzewidywalne. Wiele rzeczy wpływa na przebieg meczów, więc każdy zakład może być ważny, o ile masz odpowiednią wiedzę. Oto kilka wskazówek, dzięki którym możesz odgadnąć swoje zakłady:

 • Jak w każdym innym sporcie, będziesz musiał go pokochać, jeśli zamierzasz odgadnąć swoje zakłady. Aby postawić na wiosło, musisz znać różne pary graczy WPT, a także ich status formy,ich najlepsze ruchy, ich wcześniejsze wyniki itp.
 • Warto również sprawdzić statystyki i przestudiować je, aby postawić nasze zakłady, zarówno w przypadku zakładów przed meczem, jak i na żywo. Możemy odkryć wzór,który może zmienić nasz zakład w zwycięski.
 • Stan formy lub różne problemy fizyczne graczy mogą mieć kluczowe znaczenie dla wygranych zakładów. Bądź na bieżąco z tego rodzaju wiadomościami.
 • Zanim postawisz zakład, porównaj w różnych domach różne kursy, które oferują, i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Współczynniki wiosła mogą się znacznie różnić w zależności od domu, dlatego radzimy mieć rachunki w kilku z nich.
 • Nie stawiaj, podążając za swoją pasją do jednego lub drugiego gracza, Zawsze używaj głowy, a nie serca. Pamiętaj, że grasz swoje pieniądze, więc obstawiaj z głową.
 • Zakłady na żywo mogą być twoim największym sprzymierzeńcem, ponieważ jeśli oglądasz mecz, możesz dokonać dokładniejszej analizy tego, co wydarzy się w następnych grach.

Rodzaje zakładów na wiosło

Zakłady na wiosła są tak samo podobne jak ten rosnący sport tenisowy, więc jeśli wiesz, jak obstawiać tenisa, wiesz również, jak obstawiać wiosła. Co, jeśli wszystko się zmieni, to wiedza, którą masz w profesjonalnym obwodzie wiosłowym, więc powinieneś bardzo dobrze znać uczestniczące pary i możliwości, jakie mają podczas turnieju.

Oprócz wiedzy o samym sporcie, powinieneś także znać rodzaje zakładów na wiosła, najczęściej spotykane w różnych domach, które je oferują. Niektóre z nich możesz zrobić przed grą, a inne musisz zrobić je na żywo

 • Zwycięzca meczu: klasyczny zakład na każdy sport jest również dostępny na wiosle. W tym przypadku stawiamy na zwycięską parę, ponieważ chociaż gra ona również indywidualnie, turnieje deblowe są najbardziej popularne.
 • Mniej więcej gry w zestawie: możemy się założyć, czy w zestawie będzie mniej lub więcej gier. Zwycięzcą Seta jest ten, który osiągnie 6 gier wcześniej. W przypadku remisu 5 rozgrywane są jeszcze dwa, a w przypadku remisu 6 rozgrywany jest Tie-Break. Możemy się na przykład założyć, że w 2. secie będzie mniej niż 6,5 gry, więc zwycięska para powinna wygrać 6-0.
 • Mniej więcej sety: mecze wiosła rozgrywane są w najlepszym z 3 zestawów, więc jeśli jedna z drużyn wygra dwie, bierze mecz. Najczęstszym zakładem w tym przypadku jest plus lub minus 2,5 seta.

Inne popularne typy zakładów

 • Zwycięzca zestawu X: możemy postawić na zwycięzcę zestawu numer X, przy czym najczęstszym zakładem jest zwycięzca pierwszego zestawu.
 • Tie Break: jest to jeden z zakładów o najlepszym kursie, ale także najbardziej ryzykowny. Tie-break występuje tylko wtedy, gdy osiągniesz remis do 6. możemy jeszcze bardziej zwiększyć współczynnik, stawiając na tie-breaka Plus seta, w którym to nastąpi.
 • Przerwa w rekrutacji: jeden z najciekawszych zakładów na wiosło. Możemy się nawet założyć na żywo,że jedna para zakłóci obsługę drugiej podczas określonego zestawu.
 • Więcej / najmniej gier: tutaj stawiamy na liczbę gier, które będzie miał pełny mecz. W zależności od meczu może to być stosunkowo prosty lub naprawdę trudny zakład.
 • Handicap: podobnie jak w przypadku większości sportów, możemy dodać handicap do naszych zakładów. W takim przypadku dodamy lub odejmiemy zestawy dla pary, aby zwiększyć zaliczkę.
 • Zakłady na wiosło w czasie rzeczywistym: niektórzy bukmacherzy oferują również niektóre z nich w meczach na żywo. Możemy się założyć, że usługa zepsuje się w następnej grze, a nawet w punktach gry.

Najważniejsze zawody

Głównym konkursem wiosłowym jest Word Paddle Tour, który łączy najlepszych graczy na świecie. W sezonie rozgrywanych jest od 15 do 20 różnych turniejów, z których większość odbywa się w różnych miastach Polski. To sprawiło, że nasz kraj stał się centrum nerwowym wiosła.

Turnieje działają bardzo podobnie do bardziej znanych turniejów tenisowych. Rundy rozpoczynają się w szesnastych, chociaż poprzednie rundy mogą być również rozgrywane w zależności od całkowitej liczby graczy. W miarę postępów rund gracze są stopniowo eliminowani, aż osiągną finał, w którym pary grają o zwycięstwo.

W trakcie sezonu pary graczy zdobywają punkty w celu awansu do turnieju finałowego zwanego ostatecznym mistrzem. W tym celu ocenia się tylko pierwsze 8 par rankingu WPT. Regularność przez cały rok ma nagrodę za możliwość pokonania najlepszych w tym ostatnim turnieju, w którym zwycięska para zostanie okrzyknięta najlepszą na świecie.

Poznaj dokładnie wiosło

Aby dokładnie poznać wiosło pierwszym warunkiem jest to, że musisz cieszyć się tym sportem. Ćwicz to, jeśli to możliwe, oglądaj mecze, analizuj gry, statystyki i graczy... im więcej masz wiedzy na temat tego sportu, tym większe masz szanse na wygranie zakładów na wiosło.

Aby uzyskać wiele aktualnych informacji, odwiedź Stronę WPT, tutaj znajdziesz wszystkie informacje i statystyki wiosła. Możesz także odwiedzić Niektóre cyfrowe media sportowe, które koncentrują swoje wiadomości na tym sporcie rakietowym, abyś wiedział o najnowszych wiadomościach na temat profesjonalnego toru.

Dobrym pomysłem jest również śledzenie najpopularniejszych graczy w ich sieciach społecznościowych. Podążanie za codziennym życiem, formą lub treningiem może dać ci punkt widzenia, o którym nikt nie wie, dzięki czemu możesz obstawiać wiosła przy mniejszym ryzyku i większej wiedzy.

Oprócz bieżących wydarzeń Możesz dokładnie przejrzeć zasady, aby mieć jasne zasady tej gry, znać różne używane łopaty, jakie są najważniejsze turnieje wiosłowe, historię meczów każdej pary i tak dalej. Aby Twoje zakłady na wiosło były zwycięskie, musisz dokładnie znać ten sport, każdy szczegół może mieć znaczenie.