Zakłady na hokej

Jeśli lubisz hokej, to jest to dość popularna gra w części Europy i Ameryki Północnej. Co najlepsze, będziesz się dobrze bawić stawiając zakłady na hokeja. Chociaż nie ma tego samego poziomu co koszykówka i piłka nożna i nie jest tak dobrze znany, jeśli chodzi o hazard, ma swoje zalety.

Ten sport jest jednym z najważniejszych na świecie, składającym się z kilku zespołów podzielonych między ważne kraje. Jedną z najpopularniejszych lig jest National Hockey League lub NHL i ma 30 drużyn, z których każda jest w stanie rozegrać 82 mecze w sezonie. Oznacza to, że będziemy mogli znaleźć wartość zakładów każdego dnia, a także możemy skorzystać z kursów ustalonych przez bukmacherów sportowych.

Strony z zakładami na hokej

Jak obstawiać hokej online

W zależności od bukmachera, do którego się zwracasz, jego główny interfejs zapozna cię z serią zakładów sportowych dla tego interesującego sportu. Na przykład, gdy przejdziesz do ekranu głównego, u góry ekranu znajdziesz kilka opcji, które można podzielić według sportu lub niektórych opcji bukmachera. Co najważniejsze, powinieneś uzyskać bezpośredni dostęp do sekcji"zakłady sportowe". Jeśli kasyno lub bukmacher sportowy obsługuje Zakłady na żywo, znajdziesz sekcję "Zakłady na żywo".

W niektórych przypadkach w hokeju będziesz mieć możliwość tworzenia własnych zakładów. Na ekranie możesz dowiedzieć się, które stawki są najbardziej wybitne, Zwykle znajdziesz je w środku. Tam możesz obserwować, Które drużyny są ulubionymi, możesz także zaznaczyć, które są twoimi ulubionymi drużynami, a zatem znacznie łatwiej będzie obstawiać na przyszłość. Możesz cieszyć się różnymi środowiskami sportowymi, ale lubisz tylko ten sport.

Po wybraniu lub spojrzeniu na najbardziej wyróżniające się opcje zespoły wyświetlą informacje o punktach na mecze i wiele więcej.

Rodzaje zakładów na hokej

Wewnątrz duża różnorodność zakładów to, co spotkasz, jest ważne, abyś wiedział, co następuje.

Handicap I linia pieniężna

W obstawianiu tego sportu normalne jest, że znajdujemy sposób na obstawianie handicapów. Ważne jest, aby wiedzieć, że konkretnie ten zakład nazywa się Puckline w przypadku tego sportu. W zależności od bukmachera będzie on oferował handicap dodatni i ujemny, którego wartość zbliża się do 1.5 każdej drużyny.

W przypadku kwot zauważalne jest, że je obserwujesz, zwracając uwagę na lewą stronę ekranu, na którym pojawi się polecenie, a po prawej stronie pojawi się taki kontyngent. Dodatnie lub ujemne kursy będą oznaczone jako + 1.5 lub -1.5, w hokeju na lodzie.

Jeśli zauważysz, że kurs na faworyta może przekroczyć 1.5, zakład Puckline może zaoferować coś znacznie bardziej atrakcyjnego. Co najlepsze, możemy obstawiać wygrane pieniądze online.

Zakłady na wyniki

W takim przypadku postawimy na pełną liczbę bramek zdobytych w meczu. Zwykle liczba ta waha się od 5 do 7 bramek. W takim przypadku ważne jest, aby nie monitorować średnich bramek, ale liczbę samych bramek. W tym celu warto najpierw dowiedzieć się, ile razy drużyna przekroczyła liczbę bramek. Podobnie powinieneś spojrzeć na ogólne bramki ostatnich meczów.

Proste zakłady

W takim przypadku obstawisz zwycięstwo dowolnej drużyny, w hokeju możesz pomóc w trajektorii drużyny, na którą chcesz postawić zakład, więc aby postawić ten zakład, musimy mieć pewność, że ta drużyna jest dobra. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę poziomy między drużynami a przeciwnikami.

Zakłady na punkty

Zakład ten opiera się na liczbie punktów, w których zwycięska drużyna musi pokonać przeciwnika.

Zakłady na łączną liczbę punktów

Zasadniczo jest to Prognoza, w której musimy odgadnąć całkowitą sumę punktów. Nie chodzi tylko o zwycięstwo drużyny, ale także o całkowitą liczbę punktów między drużynami, które musimy dokładnie odgadnąć.

Spotkasz się również z innymi rodzajami zakładów, więc nie powinieneś przegapić tej okazji.

Główne zawody, w których można obstawiać hokej

Jak wspomnieliśmy, ten sport jest jednym z najbardziej niezwykłych, choć mało znanym. Ma wiele lig i rynków, na które możesz obstawiać. Jedną z najważniejszych lig, na które można postawić, są na przykład KHL, KHL, Ekstraliga, SHL i Del. Um będzie mógł spotkać się z innymi ligami.

Ponadto inne zawody, na które należy zwrócić uwagę, to zawody odbywające się w Konferencji Wschodniej i Konferencji Zachodniej. Jak już wspomnieliśmy, hokej ma wiele rynków bukmacherskich, a zwłaszcza NHL, KHL i KHL są najtrudniejszymi rynkami, w których możesz uczestniczyć i jednymi z najważniejszych.

Możesz obstawiać przed i w trakcie sezonu, jednak pamiętaj, że musisz jak najszybciej dokonać prognozy. Tam będziesz liczyć na najlepszych kursy na zakłady . Wyobraź sobie, że miałeś czas na prognozowanie, ale twoja ulubiona drużyna miała dobrą passę, więc kursy zaczynają spadać. To dlatego, że stają się ulubieńcami na poziomie ogólnym. Tam stracisz szansę na większe zyski.