Zakłady Na Handicap

Zakłady sportowe z handicapem są dostępne w większości zakładów bukmacherskich. Na początku mogą być trudne do zrozumienia, ale w rzeczywistości są łatwe do zrozumienia i otwierają cały świat możliwości. Podstawową ideą, z którą powinieneś się trzymać, jest to, że zakłady z handicapem azjatyckim dają wirtualną przewagę lub wadę drużynom lub graczom, którzy są częścią zakładu.

Zakłady Na handicap Azjatycki są powszechnie stosowane w sportach punktowych: piłka nożna, koszykówka,tenis, rugby itp. Oto, jakie rodzaje handicapów istnieją, jak działają i jakie są korzyści z ich używania.

Strony zakładów z handicapem azjatyckim

Jak działa handicap w zakładach?

Zakłady z handicapem azjatyckim pozwalają praktycznie zmienić wynik każdego wydarzenia sportowego. W tym celu dodawane są punkty korzyści lub wady przed lub w jego trakcie. Jest to o wiele łatwiejsze do zrozumienia, jeśli umieścimy to na przykładzie.

Wszystkie mecze piłkarskie zaczynają się od 0 do 0, ale dzięki tym zakładom możemy sprawić, że drużyna zacznie od mniej więcej bramek. Możemy sprawić, że drużyna a zacznie od -1 bramki lub + 1 bramki. To dodaje przewagę lub wadę do danego zespołu. Zespół musi wykorzystać lub pokonać ten wynik, aby nasz zakład był zwycięski. Przykład:

 • -1. drużyna, na którą stawiamy, musi wygrać co najmniej dwie bramki od siebie. Przykład: prawdziwy wynik 1-0, wirtualny wynik 0-0, nieudany zakład.
 • -1,5. Przykład handicapu azjatyckiego. Drużyna musi wygrać więcej niż dwie bramki. Przykład: prawdziwy wynik 2-0, wynik wirtualny, 0,5-0, wygrany zakład.
 • 2. Każda wygrana jest tego warta. W przypadku przegranej musi to być mniej niż 2 gole. Przykład: prawdziwy wynik 0-3, wirtualny wynik 2-3, nieudany zakład. Przykład 2: prawdziwy wynik 1-2, wirtualny wynik 3-2, wygrany zakład.
 • -2. musisz wygrać 3 bramki lub więcej. Prawdziwy wynik to 2-0, wirtualny wynik to 0-0. Zerowy zakład w handicapie azjatyckim i nieudany w handicapie Europejskim (patrz rodzaje handicapu).

Krótko mówiąc, stawki te dodają lub odejmują wirtualne punkty od wyniku końcowego. Wpływ wykorzystania handicapów na zakłady ma bezpośredni wpływ na kwota na wydarzenie . Im wyższy handicap przeciwko drużynie,tym wyższy jego limit i odwrotnie, im szerszy dodatni handicap, tym niższy limit.

Jakie rodzaje handicapów istnieją?

Na rynku zakładów sportowych istnieje kilka rodzajów handicapów, głównie handicap azjatycki i handicap Europejski.

 • Co to jest handicap azjatycki w zakładach? Handicap Azjatycki jest reprezentowany przez liczby całkowite lub dziesiętne. Dużą cechą identyfikującą jest to, że wyklucza się możliwość remisu w wyniku. W takim przypadku zakład zostanie uznany za nieważny, a kwota zakładu zostanie zwrócona. Ma to również tę cechę, że możemy obstawiać zakłady mieszane: jeśli obstawiamy -1,25, 50 % naszej stawki idzie o -1, a pozostałe 50% o -1,5.
 • Modalność Europejska jest reprezentowana tylko przez liczby całkowite. Duża różnica w stosunku do Azjatów polega na tym, że remis jest możliwy i jest częścią zakładów. Oznacza to, że możemy dodać punkty do drużyny, aby wirtualny wynik był remisem. Jeśli postawimy + 2 na remis, a wynik to 3-1, zgadujemy nasz zakład (3-3). W przeciwnym razie działają w taki sam sposób, jak wyjaśniliśmy powyżej.

Korzyści z używania handicapu

Korzyści z korzystania z handicapu, zarówno europejskiego, jak i azjatyckiego, są następujące:

 • Możemy grać z wyższymi kursami w prostszych zakładach a priori. W przypadku, gdy zespół jest bardzo lubiany, możemy zwiększyć jego limit, dodając do niego negatywną przewagę.
 • W przeciwnym razie możemy postawić na najmniej ulubioną drużynę, która będzie miała wysoką kwotę, nieznacznie obniżając swoją kwotę. W ten sposób zmniejszamy ryzyko utraty.
 • Jeśli użyjemy wersji azjatyckiej, zmniejszymy szanse na wynik do dwóch zamiast 3. w przypadku remisu zakład wynosi zero i zwracają nam zakład.
 • Dzięki mieszanym stawkom handicapu azjatyckiego mamy większą szansę na odgadnięcie naszego zakładu, ponieważ są one podzielone na dwa różne handicapy.
 • Możemy wygrać nasz zakład, nawet jeśli drużyna, na którą postawiliśmy zakład, okaże się przegrana, dzięki pozytywnej przewadze.
 • To dodaje emocji do naszych zakładów poza potencjalnym zwycięzcą, przegranym lub remisem.