Zakłady na golfa

Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na rozpoczęcie tego sportu, dlatego z biegiem lat zyskuje na popularności, więc zakłady golfowe również mają duże znaczenie i nie powinniśmy ich zapominać, mimo że nie są jednym z najbardziej poszukiwanych sportów. Dobrym pomysłem jest obstawianie golfa, ponieważ bez zbyt dużego rynku limit są dość wysokie. Więc jeśli chcesz wyjść z mas i udać się do ekscytującego technologicznego świata golfa, nie wahaj się, zakłady golfowe dają wiele do powiedzenia.

Gdzie obstawiać golfa?

Czy zakłady sportowe w golfa są trudne?

Podobnie jak w przypadku wszystkich sportów, najlepiej mieć solidne podstawy dotyczące zasad i rozwoju gry, aby móc na nią obstawiać, prawdą jest, że Golf jest dość technicznym sportem, ale z bardzo prostą procedurą, gdy zobaczysz go kilka razy, będziesz mógł zakłady online w golfa bez problemu. Sprawdza także cały swój słowniczek żargonu, różni się znacznie od innych sportów i czasami może być mylący, jeśli nie mamy jasnych terminów technicznych.

Zasady gry w golfa: najbardziej podstawowe dla zakładów.

Jest to sport indywidualny, w którym rywalizujesz o bycie pierwszym graczem, który ukończy 18 dołków, które składają się na boisko, rzucając piłkę w różnych kolorach, najlepiej jak potrafisz i bliżej następnego dołka.

Jak obstawiać golfa

  • Poznaj golfistę i jego przeciwników

Dobrą radą w tym sporcie jest to, że aby postawić zakład, musisz bardzo dobrze znać swoich graczy, szczególnie będąc grą presji, jak zareagują na to i styl gry, który będą prowadzić przed innymi graczami, to nic innego jak poznanie ich ścieżki kariery, zagłębianie się w ich życie osobiste, aby dowiedzieć się, czy przeżywa dobry czy zły czas w swoim życiu. Ponieważ Golf jest sportem, w którym umysł musi być całkowicie oczyszczony, aby zrobić dobry strzał.

  • Zakłady na żywo na golfa

Zakłady golfowe w czasie rzeczywistym są więcej niż opłacalne, ponieważ golf nie jest bardzo szybkim sportem i daje niewielką przewagę graczom, którzy mają czas na obstawianie i modyfikowanie ich w miarę postępów wszystkich gier swoich graczy.

  • Taktyka kontra faworyt

Zakłady przeciwko faworytowi w golfie, jest to dobra taktyka, ponieważ niektórzy gracze są przereklamowani i będą mieli bardzo wysokie kursy, chociaż zazwyczaj Zakłady na faworyta będą twoją rutyną, nie powinieneś umniejszać tej opcji, jeśli uważnie śledzisz trajektorię gracza i przeżywasz złą passę, masz niewielką kontuzję ...

  • Taktyka handicapu

Jednym z najlepszych zakładów golfowych, jakie możesz postawić, jest handicap. Ten zakład prowadzi do poprawy współczynnika faworyta, a jeśli postawiliśmy na niego zakład, to również nasze wygrane. Wielokrotnie mówiliśmy o tej technice, ale aby odświeżyć twoją pamięć, za pomocą techniki handicapu do ulubionego gracza stosuje się wadę i wygramy zakład, jeśli pokonamy tę wadę.

  • Technika cięcia

Turnieje golfowe odbywają się w 4 rundach po 18 dołków w każdej rundzie, pierwsze dwie rundy są rozgrywane przez wszystkich graczy, a następnie w drugiej rundzie gracze przekraczający jedną z określonej liczby uderzeń są eliminowani z turnieju. Jeśli gracz przejdzie na emeryturę lub zostanie zdyskwalifikowany przed cięciem, zostanie uznany za przegranego. Każdy gracz, który przejdzie cięcie, a następnie zostanie usunięty lub zdyskwalifikowany, zostanie uznany za zwycięzcę. Jeśli gracz nie bierze udziału w turnieju, zakład zostanie anulowany.

Turnieje, w których można obstawiać golfa

Istnieje wiele turniejów golfowych, w których możemy obstawiać online, tak jak w każdym z wyżej wymienionych sportów, ale jest kilka, które są najbardziej odpowiednie i na które należy zwrócić większą uwagę podczas obstawiania zakładów online. Cztery roczne główne (które opisujemy poniżej) i następujące zawody to: PGA Tour, wydarzenia European Tour i Ryder Cup. Te zawody będą dotyczyć męskiego golfa, chociaż oczywiście istnieją odpowiedniki tych samych cech dla kobiet golfistów.

Czterech rocznych majorów

Głównymi turniejami w tej dyscyplinie sportu są cztery doroczne główne turnieje (The Masters, US Open, the Open i PGA Championship)

  • Mistrzowie Augusta : To mistrzostwo jest jednym z tak zwanych Głównych w golfie. Jest to pierwszy obchodzony co roku. Runda Finałowa turnieju odbywa się corocznie w weekend w drugą niedzielę kwietnia.
  • British Open : To mistrzostwo jest jednym z tak zwanych Głównych w golfie. Open gra w weekend w trzeci piątek lipca, będąc trzecim głównym w kalendarzu. Turniej jest zawsze rozgrywany w strefie przybrzeżnej i charakteryzuje się jako obszar zdominowany przez wydmy.
  • US Open (Golf) : Mistrzostwa te są jednym z tzw. kierunków w golfie,. Us Golf Open to turniej organizowany co roku w czerwcu przez United States Golf Association. jest otwarty dla każdego profesjonalnego golfisty lub każdego amatora, który ma zaktualizowany handicap 1.4. Gracze mogą dostać kwadrat automatycznie lub muszą grać w fazie kwalifikacyjnej.
  • Mistrzostwa PGA : To mistrzostwo jest jednym z tak zwanych głównych kierunków golfowych i jest ostatnim z głównych, które grają co roku, zawsze w sierpniu .
  • Ryder Cup : Ryder Cup lub Ryder Cup to dwuletni turniej golfowy, w którym biorą udział drużyny z Europy i USA.