Strategie w zakładach sportowych

Im więcej doświadczenia ma gracz w zakładach, tym lepsze będą wyniki. Strategie bukmacherskie online są krokami punktowymi, które gracz podąża, ponieważ działały dla niego i są osiągane tylko w praktyce. Krótko mówiąc, strategie to plany, które są zorganizowane i realizowane. W graczach chodzi o próbę i błąd, dopóki strategia zakładów nie przyniesie ci dobrych wyników.

Każdy gracz zarządza własnymi strategiami, ale zawsze są takie, które działają na wszystkich. Dlatego interesujące i zalecane jest, aby gracze stosowali dobre strategie bukmacherskie online.

Dlaczego warto stosować strategie w zakładach sportowych?

Strategie bukmacherskie online są bardzo ważne. Gracze nie powinni obstawiać swojego kapitału bez gotowego planu. Zakłady to nie tylko gra, aby dobrze się bawić i dobrze się bawić. Jest to sposób na pomnożenie pieniędzy, ale jeśli zostanie to zrobione bez organizacji, może przynieść tylko straty.

Nim Zakłady na najlepszych bukmacherów . strategie pozwalają graczowi dobrze wiedzieć, z czym ma do czynienia i jak będzie musiał się zmierzyć. Aby odgadnąć zakład. Celem jest zawsze wygrywać.

Podstawowe strategie dla graczy

Zwykle doświadczeni gracze zarządzają dobrymi strategiami. Początkujący powinni obserwować, jak to robią i naśladować pozytywne wyniki. W tym sensie istnieje kilka strategii,które mogą być przydatne przy rozpoczynaniu zakładów. Również dla profesjonalistów. Wiele razy profesjonaliści, bez względu na to, jak ćwiczą, emocje odgrywają rolę, która sprawia, że się mylą.

Kilka podstawowych strategii, które należy wziąć pod uwagę, aby postawić zakład:

Zaplanuj swój kapitał

Konieczne jest, aby gracz prawidłowo zarządzał swoimi pieniędzmi. Aby to zrobić, musisz dobrze zdecydować, ile zainwestujesz w zakład. Dotyczy to zarówno początkujących, jak i ekspertów. Nierozsądne jest umieszczanie wszystkich pieniędzy w jednym obszarze i ważne jest zabezpieczenie i pozostawienie rezerwy.

Ważne jest, aby zacząć od małych pieniędzy. Nie powinieneś obstawiać dużych zakładów, aby uniknąć dużego ryzyka. Masz tylko jedną kwotę, którą możesz stracić. Aby to zrobić, musi być mentalizowany. Pamiętaj, że niedoświadczeni gracze uczą się i może się zdarzyć. Tak długo, jak widzisz pozytywne wyniki, Twoja strategia może się zmieniać w zależności od tego, jak widzisz podjęte kroki i ich skuteczność. W ten sposób będziesz stopniowo budować swój własny plan, ale od samego początku będziesz chronić swoje pieniądze.

Rejestracja zakładów

Aby być skutecznym ze strategią właściwego zarządzania pieniędzmi, ważne jest kontrolowanie. Musisz wiedzieć, w którym dniu wprowadziłeś taką kwotę do bukmachera. Ponadto, ile zainwestowałeś lub złożyłeś zakład i jak długo trwał kapitał.

Podobnie musisz spojrzeć na osiągnięte zyski i jak długo udało ci się pomnożyć pieniądze. Również wiedzieć, w jaki sposób to zrobił. Jeśli to, co zrobiłeś, doprowadziło do ciebie, tylko straty, musisz szybko zmienić strategię. Zamiast tego, jeśli widziałeś zyski, spróbuj doskonalić swoje ruchy i nadal zarabiać.

Nie spiesz się, wiedząc, jakie będą twoje strategie, może to zająć dużo czasu. W ten sposób będziesz w stanie określić, jakie są Twoje mocne i słabe strony. Z czasem będziesz mieć pełny rekord, który pomoże Ci stać się lepszym graczem.

Dokładnie przeanalizuj każdy ruch i nie pozwól się martwić

Gracze cieszą się i są podekscytowani wydarzeniami sportowymi. Zwłaszcza w tych, w których postawili swoje pieniądze, czekając na zwycięstwo. Jednak emocje są wielkim wrogiem, jeśli chodzi o obstawianie określonego sportu.

Ważne jest, aby nie dać się ponieść złemu przeczuciu lub temu, co mówi ci jakiś partner. Musimy wziąć wodze i przeanalizować sytuację z głową. W ten sposób gracz może zdecydować Bez emocji, ale ze strategiami.

Gracze powinni skupić się na poszukiwaniu korzyści. Powinni czerpać korzyści, jakie mogą uzyskać ze swoich strategii w każdym domu bukmacherskim, w którym zdecydują się grać. Pamiętaj, że Strony bukmacherskie przechylają się na Twoją korzyść,a nie na graczy. Ale każdy musi odnieść sukces.

Dlatego podejmowanie złych decyzji, kierując się emocjami, wcale nie jest zalecane. Zawsze utrzymuj koncentrację i dyscyplinę. Po postawieniu zakładu ciesz się meczem lub wydarzeniem sportowym.

Zarejestruj się u różnych bukmacherów

To jedna z najbardziej udanych strategii. Ponieważ rejestrując się w różnych witrynach, możesz mieć większe szanse na wygraną. Każda platforma zakładów online jest inna i oferuje graczom określone korzyści i kursy. Dlatego musisz przeanalizować, którzy są najlepszymi bukmacherami i zarejestrować się. Idealnie, nie przegapisz żadnej dobrej szansy na wygraną, a jeśli masz wiele opcji, Twoje szanse wzrosną.

Obstawiaj bezpiecznie za pomocą strategii

Bezpieczeństwo zakładu zależy w dużej mierze od jakości strategii, których gracze używają do gry. Wcześniej pokazaliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci zorganizować i odnieść sukces w świecie zakładów. Istnieją jednak bardziej punktowe strategie, z których wielu graczy korzysta od lat, które są ważne.

Poznajmy dwóch z nich. Chodzi o strategię "kryterium Kelly 'ego" i "system Fibonacciego".

Kryterium Kelly ' Ego

Gracze muszą polegać na matematyce, aby zakłady były bezpieczniejsze, z dala od własnych impulsów. Bardzo dobrym sposobem na osiągnięcie tego jest skorzystanie z" kryterium Kelly", aby obliczyć, ile pieniędzy powinni postawić na jakieś wydarzenie sportowe.

Jest to metoda stosowana głównie przez profesjonalistów z kiosków sportowych w celu ustalenia, kiedy zakład może mieć wartość. Warto zauważyć, że "kryterium Kelly' ego " zostało stworzone przez naukowca o nazwisku JK Rowling.

Aby nieco lepiej zrozumieć, czym jest "kryterium Kelly", jest to, że kwota, którą chcesz postawić, musi być proporcjonalna do przewagi lub zysku. Ta metoda oblicza udział kapitałowy każdego gracza.

"Kryterium Kelly 'ego" działa według prostej i praktycznej formuły: (BP-Q) / B.

Ta formuła jest zdefiniowana w następujący sposób:

Litera B odnosi się do współczynników dziesiętnych. Litera P jest szansą na sukces, A Q jest odwrotnie, co oznacza, że istnieje prawdopodobieństwo, że nie odniesie sukcesu.

Dla tych graczy, którzy nie są dobrzy w matematyce, Internet będzie ich zbawieniem. Ponieważ istnieje kilka stron internetowych, które oferują "Kalkulator kryteriów Kelly" całkowicie online i za darmo. Muszą tylko przejść do wyszukiwania preferencji, znaleźć "Kalkulator kryteriów Kelly", wypełnić dane i gotowe.

Oczywiście zawsze stosując wyniki z ostrożnością i porównując je z innymi metodami. Ta metoda nie gwarantuje sukcesu, ale jest interesującym przewodnikiem do naśladowania. Niewątpliwie tę strategię można zastosować na każdej imprezie sportowej.

Zalety kryterium Kelly ' ego

  • Równowaga między bezpieczeństwem a ryzykiem.
  • Pomaga to w rozwoju budżetu.
  • Maksymalizuj zalety trafnych zakładów.
  • Jest to łatwa w użyciu metoda.
  • Gdy wynik jest wartością ujemną, jest to wskaźnik, aby nie obstawiać.

System Fibonacciego

Ten system jest bardziej praktyczny i prosty. Jest to inny sposób na obstawianie zakładów, aby zminimalizować wysokie ryzyko straty. Aby to lepiej wyjaśnić,jest to system progresywnych zakładów.

Z czego składa się ta strategia?

Gdy gracz przegrywa, musi ponownie postawić kolejny zakład, który dodaje wartość dwóch ostatnich zakładów. Dwóch ostatnich graczy to zrobiło.

Aby wizualizować najlepszą metodę: 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55....

Jak pokazano powyżej: (0) Plus pierwszy (1), wynik trzeciego (1) sekwencji. Następnie trzeci (1) prowadzi do liczby 3. to przez dodanie (1) do (2), który jest w czwartej pozycji sekwencji, i tak dalej.

Tak działa metoda Fibonacciego. Ale najważniejsze pytanie brzmi: jak to się odnosi do zakładów sportowych? To bardzo proste. Celem jest zminimalizowanie ryzyka. A jeśli wygrasz zakład, możesz ponownie postawić zakład z taką samą kwotą początkową.

Kluczem jest obstawianie remisu w meczu. W przypadku przegranej zakłady są kontynuowane, dopóki nie uda ci się wygrać. System ten polega na tym, że bukmacherzy nie mogą łatwo przewidzieć losowań. Dlatego ta metoda jest wykorzystywana do generowania zysków.

Rzućmy okiem na doskonały przykład działania systemu Fibonacci w zakładach sportowych

Jeśli gracz postawi zakład na 1€ i nie wygra, musi ponownie postawić zakład na tę samą kwotę początkową, czyli 1€. Jeśli znowu przegra, tym razem obstawia dwa razy, czyli 2€.

Jeśli przegrasz ponownie, następny zakład powinien wynosić 5€. Jeśli znowu przegra, teraz obstawia 8€, a teraz wygrywa. W tym przypadku całkowita inwestycja wyniosła 15 euro, a zysk ostatecznie wyniósłby nieco ponad 5 euro.

Podstawowe zasady stosowania metody

  • Współczynnik remisu powinien być większy niż 2,61.
  • Zwiększ liczbę, postępując zgodnie z krokami sekwencji.