Zakłady na Rzutki

Świat zakładów sportowych online nie ma limitu, ponieważ można znaleźć wiele sportów do zabawy i obstawiania. Jeden z tych sportów, które wielu chce postawić na Rzutki.

Ta gra jest bardzo wciągająca i wciągająca. Z czasem stał się ulubieńcem graczy. Bez wątpienia miłośnicy tej gry mogą go znaleźć w wielu bukmacherzy online .

Z czego składa się gra w rzutki?

Ta gra może być wykonana przez zespół lub indywidualnie. Celem jest rzucenie trzema strzałkami w dziesiątkę, aby osiągnąć określony wynik.

Krótka historia rzutek

Rzutki urodził się w średniowiecznej Anglii jako szkolenie łuczników. Jego zasady stały się znane w XX wieku. W Wielkiej Brytanii od początku ubiegłego wieku gra się w rzutki. Zwykle gra się w rzutki w barach i pubach.

W latach 70. rzutki stały się bardzo popularne, tak bardzo, że w telewizji wielu mogło cieszyć się turniejami. Oczywiście sprawiło to, że rzutki rosły i każdego dnia coraz bardziej chciało się grać i sponsorować.

W 1973 roku powstała brytyjska organizacja rzutki (BDO). Kilka lat później powstała Światowa Federacja rzutek (WDF). Taka Federacja, są organizatorami WDF World Cup, co dwa lata.

Zasady gry w rzutki

Podobnie jak wszystkie gry lub sporty; rzutki są regulowane przez niektóre zasady. Ważne jest, aby pamiętać, że każdy gracz musi znać zasady sportu lub gry, na którą chce postawić zakład. W ten sposób zapewni to, że twój zakład odniesie większy sukces.

Niektóre zasady gry:

 • Rzutki powinny ważyć nie więcej niż 55 gr. Każdy gracz decyduje, jaka waga jest dla niego odpowiednia.
 • Gra między dwoma graczami lub także między dwiema drużynami.
 • Przed rozpoczęciem gry, można ćwiczyć lub rozgrzać rzucając dziewięć razy rzutki. Tylko.
 • Aby wybrać, który gracz rozpoczyna grę, musisz rzucić rzutkami. Ten, kto jest bliżej celu, zaczyna.
 • Kiedy pierwszy gracz rzuca i nadeszła kolej następnego, rzutkę można usunąć z jabłka innego gracza,aby rzucić.
 • Kiedy nastąpi remis. Nadal rzuca na tie-breaka. Osiąga się to, gdy jeden z graczy osiąga wyższy wynik niż drugi.
 • Aby rzucić strzałką, gracz musi znajdować się za linią strzału. Warto zauważyć, że gracz może pochylić się nad linią, aby rzucić.
 • Kiedy jeden z graczy rzuca strzałką, ale następuje odbicie; może spróbować ponownie

Rodzaje rzutek

 • Stalowa końcówka : Są używane do tradycyjnego celu. Jego waga wynosi od 19 do 28 gramów.
 • Plastikowe lub elektroniczne : Te rzutki ważą od 16 do 18 gramów. Mogą nawet ważyć mniej. Te rzutki są przeznaczone do celów elektronicznych. Jego końcówka jest wykonana z tworzywa sztucznego.
 • Rzutki palniki: (Te prezenty są mniejsze).

Jak postawić dobry zakład na Rzutki?

Zakłady na Rzutki wydają się bardzo proste. Jednak, aby obstawiać, musisz go znać. To znaczy zrozumieć. To jest, aby móc zrobić dobrą analizę zdarzenia.

Jednym z ważnych czynników, które należy wziąć pod uwagę w tej grze, jest zaufanie. Wynik gry zależy w dużej mierze od zaufania tych, którzy w nią grają. Jeśli gracze mają rację lub źle, może to znacząco wpłynąć na wyniki.

Z drugiej strony należy wziąć pod uwagę talent każdego z nich i jego techniki gry. Te trzy składniki będą miały kluczowe znaczenie dla gracza. Gracz, aby mieć przewagę w obstawianiu, musi znać graczy w rzutki. Wiedza o tym, jak reagują podczas gry w różnych sytuacjach, przejdzie długą drogę.

Gracz w rzutki może:

 • Zablokuj podczas gry lub rzutu, pod presją gry.
 • Niektórzy gracze potrzebują więcej czasu, aby kontrolować grę.
 • Niektórzy gracze z pierwszą strzałką wykazują pewność siebie i bezpieczeństwo.

Rodzaje zakładów na rzutki online

Istnieje kilka rodzajów zakładów na rzutki, ale najbardziej popularny jest Zakłady na żywo i na żywo . Jest to z pewnością jeden ze sposobów, w jaki gracze szukają najbardziej. Należy jednak pamiętać, że wydarzenie na żywo może się zmieniać z jednej sekundy na drugą. Przez chwilę wydaje się, że gracz lub drużyna prowadzą, ale wszystko może się zmienić.

301, 501, 701

Każdy gracz musi wybrać jeden z tych punktów. Podczas gry punkty są odejmowane od wybranej liczby. Pierwszy, który osiągnie zero, wygrywa.

Krykiet

Składa się z" zamknięcia " serii składającej się z sześciu liczb. I Bullseye też. Chodzi o to, aby odgadnąć je trzy razy. Najczęstsze liczby to: 20, 19, 18, 17, 16, 15 i strzał w dziesiątkę.

Krykiet ma kilka opcji:

 • "Normalny" Krykiet.
 • Cricket cut throat.
 • Nie strzelaj.

Wysoki Wynik

W takim przypadku musisz osiągnąć maksymalny wynik w liczbie ograniczonych obrotów. Zwykle jest to siedem serii.

Obliczenie

Przed rozpoczęciem gry wybrać w sumie punkty, które muszą zostać osiągnięte. Tak więc celem jest być pierwszym graczem, który go zdobędzie.

Wokół zegara

Celem jest rzucenie liczb od 1 do 20 i na środek jabłka. W porządku. W każdej turze gracze mogą rzucić trzy rzutki. Po powiększeniu każdego z nich postępuj zgodnie z sekwencją.

Zabójca

Można to zrobić tylko z co najmniej dwoma graczami. Każdy gracz musi rzucić strzałką, a więc numer jest wybierany dla każdego z nich. Ten numer zostanie Ci przypisany. Nie możesz mieć tego samego numeru co przeciwnik. Gdy masz przypisany numer, rozpoczyna się gra.

Każdy gracz musi osiągnąć podwójny segment przypisanego numeru. To sprawi, że będzie zabójcą w całej grze. Celem jest zawsze rzucanie segmentem liczby przeciwnika, dopóki nie odbierze mu życia. Ostatni gracz, który pozostał z życiem na końcu, wygrywa.

Główne zawody, w których obstawiamy rzutki

Obecnie znajdujemy trzy duże zawody, w których możemy obstawiać rzutki:

 • World Professional Darts Championship.
 • PDC World Darts Championship.
 • WDF World Cup.