Zakłady na krykieta

Zakłady na krykieta nie są dobrze znane w internetowych zakładach sportowych. Jednak w zakładach sportowych wielu stawia na to. Należy zauważyć, że nie jest dobrze znany w krajach Ameryki Łacińskiej, ale jeśli chodzi o inne kraje, jest inny.

Bukmacherzy z krykieta

Co to jest krykiet?

Krykiet to interesujący sport uważany za grę brytyjskich dżentelmenów. Ten sport jest bardzo podobny do baseballu ze względu na użycie nietoperza i piłki. Jeśli chodzi o ich zasady, są one również nieco podobne, ale Krykiet jest wolniejszym i spokojniejszym sportem. Aby wygrać w krykiecie, jedna z drużyn musi ukończyć więcej wyścigów niż druga.

W krykiecie spotykają się dwie drużyny po 11 graczy. W sumie będą to 22 osoby, po 11 w każdej z drużyn. Aby grać, jest na trawiastym polu; coś owalnego. Takie pole ma prostokątny kształt w środku, zwany « pitch «.

Niewątpliwie wielka pasja do krykieta jest odczuwalna w Anglii. Ale w krajach takich jak Australia, Nowa Zelandia, Indie, Bangladesz I Pakistan; to jest inne. W tych krajach ten sport gromadzi tysiące widzów na dużych stadionach.

Jak obstawiać zakłady na criquet online?

Podobnie jak w przypadku każdego sportu, który chce obstawiać zakłady, znajomość gry jest niezbędna lub prawie obowiązkowa. Krykiet ma swoje własne zasady, własne sztuczki i każdy gracz powinien je znać bardzo dobrze.

Aby postawić zakład na krykieta, gracz musi go zbadać i przeanalizować. Musisz wiedzieć, z jakimi drużynami się spotykasz, ich gracze, ile razy wygrywali. Znając wszystkie szczegóły, pomożesz wybrać najbardziej udany zakład; na podstawie statystyk.

Krykiet może być bardzo długim sportem. Są mecze, które trwają godziny, a inne dni. Zwykle dzieje się tak w przypadku meczów na arenie międzynarodowej. Te mecze są znane jako: "Test Matches".

To niewątpliwie wpływa na graczy i może zmienić wyniki z jednej sekundy na drugą. Dlatego ważne jest, aby znać grę przed postawieniem zakładu. Podobnie gracz musi wziąć pod uwagę pewne obrażenia graczy krykieta i pogodę. Wszystko to może wpłynąć na oczekiwane wyniki końcowe.

Oczywiście należy również szukać bukmachera, który umożliwia obstawianie krykieta. W związku z tym zaleca się posiadanie kilku opcji wykorzystania bonusów powitalnych. Również szukać najlepszych kursów dla zakładów. Nie wszystko portale bukmacherskie oferują te same kwoty. Istnieją lepsze kwoty niż inne i należy ich szukać.

Zakłady na krykieta Live

Dla zwolenników tego sportu radość z wydarzenia NA ŻYWO jest ekscytująca. Cieszy się również podczas licytacji; to podwójne podniecenie. W tych zakładach najbardziej popularne jest to, że gracze próbują odgadnąć, ile biegów zdobędzie każda drużyna. Jest to jeden z najczęstszych i najbardziej atrakcyjnych zakładów. Oczywiście musisz znać sport. Przy odrobinie doświadczenia sprawisz, że zakłady na żywo będą bardziej interesujące i z pozytywnymi wynikami.

Z drugiej strony, zakłady Criquet w czasie rzeczywistym mają również wpływ na to, ilu graczy zostało wyeliminowanych, pole gry, over, kto bije pierwsze miejsce. Podobnie jakość ostatnich napastników. Warto zauważyć ,że " za " w zestawie sześciu rzutów.

Główne zawody, w których obstawiamy krykieta

W tym sporcie jest kilka zawodów, ale najważniejszą rzeczą, której szukają gracze, są mistrzostwa świata. Impreza, która odbywa się co 4 lata. Interesujące jest to, że Mistrzostwa Świata narodziły się w 1975 roku i do tej pory odbywają się w Australii. Zawsze z wielkim uznaniem fanów.

W mistrzostwach świata bierze udział 16 reprezentacji. Te reprezentacje należą do 97 innych, które są powiązane z międzynarodową radą krykieta. Mistrzostwa Świata w krykiecie to mile widziane wydarzenie, prawie jak Mistrzostwa Świata w piłce nożnej i Olimpiada.

W mistrzostwach świata zwycięska drużyna otrzymuje trofeum Pucharu Świata w krykiecie. Chociaż, po zakończeniu zdarzenia, dostaje jego kopię.

Inne konkursy bukmacherskie krykieta:

 • One Day Internationals lub T20.
 • Popiół.
 • Liga Wielkiego Basha.
 • Indian Premier League.

Rodzaje zakładów na krykieta online

 • Wyniki meczu lub wydarzenia:

W tym zakładzie celem jest wybranie, która z dwóch drużyn zostanie zwycięzcą. Bardzo normalne jest obstawianie we wszystkich sportach.

 • Wybierz maksymalne ciasto matcha:

Musisz wybrać, który z napastników zdobędzie najwięcej tras. To zarówno na okrążenie, jak i na mecz.

Zakład ten dzieli się na: najlepszy napastnik meczu, najlepszy napastnik drużyny a i najlepszy napastnik drużyny B.

 • Wybierz maksymalny mecz dzban:

W tym zakładzie krykieta celem jest wybranie, który miotacz powali więcej bramek. Furtka jest broniona przez jednego z zawodników, napastnika. Ten gracz ze swoim kijem musi chronić furtkę, aby piłka go nie uderzyła.

 • Tryby pożegnania:

Ten zakład jest nieco inny. Chodzi o zakład na to, jaka będzie metoda wyjścia z meczu. Opcje mogą być: aby napastnicy zostali wyeliminowani,powaleni, Złapani, zwinięci itp.

 • Wyścigi punktowane:

Te zakłady krykieta mogą być podczas pełnego obrotu. Również w określonym okresie. W turniejach trwających kilka dni można wybrać liczbę tras zdobytych podczas otwarcia.

 • Zagubione furtki

Możesz wybrać, kiedy pierwsza brama zostanie zburzona. Również, ile furtek zostanie zburzonych w pewnym okresie imprezy.

 • Wybór osoby partii

To tak proste, jak wybranie, kim będzie ta osoba z partii.

Podsumowując, Krykiet jest bardzo znanym sportem ze względu na swoje strategie i złożoność. Nie jest to łatwe do zrozumienia. Jednak obstawianie tego sportu nie jest trudne; wręcz przeciwnie.

Oczywiście, dobrze znając sport, a także jego podstawy do jego opanowania. Nie ma wątpliwości, że dobry gracz znajdzie dobre okazje w krykiecie do zakładów; i z dobrą wygraną.