Zakłady rowerowe

Chociaż przewidywanie jazdy na rowerze jest dość trudne, jest wielu użytkowników, którzy chcą obstawiać na rowerze. Bardzo łatwo jest przewidzieć wynik w wyścigu etapowym i trudniej jest to zrobić w wyścigu klasycznym. Mimo to w poniższych wierszach porozmawiamy o zakładach rowerowych, rodzajach zakładów online i głównych zawodach.

Jazda na rowerze jest dość popularnym sportem i jest uważana za jedną z najfajniejszych. Ten ostatni dotyczy różnych warunków geograficznych, a także wydarzeń pogodowych, z którymi może się spotkać rowerzysta. Wszystko to oferuje Epicki, a jednocześnie dramatyczny odcień, który zmusza jeźdźca do użycia siły, posiadania taktyki i utrzymania wytrzymałości, aby wygrać.

Bukmacherzy obstawiają różne zawody kolarskie

Rodzaje zakładów rowerowych

Zakłady na ten sport mogą zależeć od tego, czego faktycznie szuka użytkownik. W takim przypadku wspomnimy o najważniejszych zakładach, jakie możesz postawić.

Zwycięzca wyścigu

Jest to popularny zakład i jest bezpośrednio związany z rowerem szosowym. W takim przypadku, w zależności od tego, gdzie chcesz postawić zakład, ustalani są potencjalni zwycięzcy, pokazując maksymalnego faworyta, nawet najbardziej nieprawdopodobną wygraną. Możesz znaleźć różne opcje zakładów w zależności od tego, czy jest to wyścig etapowy, czy klasyczny.

Zwycięzca etapu

Ten zakład jest powiązany z etapowym spinem (porozmawiamy o tym w sekcji poniżej). W tym przypadku głównym zainteresowaniem jest przewidzenie, kto będzie zwycięzcą na poziomie częściowym, biorąc pod uwagę, że na każdym etapie mogą istnieć różne wycieczki, niezależnie od tego, czy są to góry, płaski teren czy jazda na czas.

W każdym razie są to trudne zakłady, ponieważ różne etapy mogą sprawić, że rowerzysta będzie działał w określony sposób. Może się również zdarzyć, że na płaskich etapach są dwa lub więcej faworytów, którzy następnie zmieniają kwoty na wycieczki górskie. To jeszcze bardziej komplikuje zgadywanie lub przewidywanie, aby móc uwzględnić możliwości każdego gracza.

Musisz pamiętać, że aby postawić ten zakład na rowerze, musisz bardzo dobrze znać uczestników na etapach przejściowych. W końcu to właśnie w tych miejscach rowerzyści mają duży wyciek i nie wszyscy docierają do mety. Staje się to obowiązkowe, ponieważ wiąże się to z analizą trasy i listy ulubionych.

Zasadniczo, aby postawić ten zakład, musisz przewidzieć, jak robi to etap polowania, który obserwuje trudne trasy i ocenia biegających rowerzystów. Oblicza się również, którzy rowerzyści mają inteligencję taktyczną, aby odnieść zwycięstwo.

Zwycięzcy drugiego rankingu

W tego typu zakładach rowerowych Obstawia się, kto wygra w rankingu punktów związanych z najlepszym młodym mężczyzną lub wspinaczem. W takim przypadku zalecamy sprawdzenie, jak rozwija się wyścig, ale ogólnie przebieg zakładu jest związany z uczestnikami tego wyścigu, a także z jego prestiżem.

Head to head

Obstawiaj, kto uzyska najlepsze wyniki między dwoma rowerzystami, którzy osiągną koniec wyścigu etapowego,a nawet koniec etapu. Zasadniczo dokonuje się porównań szans między dwoma ważnymi graczami, którzy mają ten sam cel.

Specjalne zakłady rowerowe

W jeździe na rowerze istnieje kilka alternatyw, aby móc obstawiać wyścigi lub etapy. W każdym razie ważne jest to, że są związani z rowerzystami, którzy w nim uczestniczą. Na przykład można postawić zakład, w którym każdy rowerzysta otrzyma nagrodę od lidera wyścigu. Możesz także postawić na żółtą koszulkę podczas trasy. Lub nawet, możesz postawić na ubranie skoczka górskiego na odpowiednim etapie.

Inne zakłady są zawarte w specjalnych stawkach rowerowych, są to te związane z odległością pokonaną przez zwycięzcę wyścigu. Na przykład możesz postawić na to, że rowerzysta uzyska w określonych minutach wyniki wyższe niż jego rywale. Podobnie można postawić na to, że rowerzysta o dużej wartości wygrywa określoną liczbę etapów w wyścigu.

Jak obstawiać zakłady rowerowe online

Aby postawić na jazdę na rowerze, musisz wiedzieć, jak składa się ten sport. Podkreśliliśmy już, że powinieneś bardzo dobrze analizować i studiować wszystkie wycieczki, leczenie powinieneś mieć informacje o każdym z rowerzystów. Poniżej pokażemy Ci, które etapy lub rodzaj wyścigu powinieneś śledzić analizę, aby móc licytować.

Okrążenie po etapach

Jak wspomnieliśmy na początku, przewidywanie w tej dyscyplinie jest nieco trudniejsze. Musisz wiedzieć, że zwycięzcą jest ten, który okazuje się regularny pod koniec różnych procesów lub etapów wyścigu. To dlatego, że może to być wyścig, który może trwać od trzech do pięciu dni na jednym okrążeniu. Może to być również rodzaj One Week race, wyścigu, który może trwać do dziewięciu dni. Lub nawet możesz wypróbować konkurs, który może trwać do 21 etapów lub trzech tygodni.

Tak czy inaczej, aby móc obstawiać na rowerze, musisz połączyć etapy górskie, wycieczki po nizinach i jazdę na czas. Tutaj musisz przeanalizować, że ukochany rowerzysta musi dominować lub bronić się na wysokiej górze,a także na innych odcinkach. Powinieneś wiedzieć, że są wyścigi, w których rowerzysta musi być bardzo silny na płaskich torach.

Atrakcyjne kursy bukmacherskie

W takim przypadku możesz napotkać kursy poniżej 2.00 dla maksymalnego faworyta. A także kursy powyżej tej wartości, które mogą wynosić do 3.00 Dla pozostałych kandydatów. Podkreśla również efekt zaskoczenia, w którym rowerzysta może być wyższy niż oczekiwano, a dzięki dobrym cechom może zaoferować duże korzyści dla zakładów na niego. Oczywiście w tym drugim przypadku zaskakujące jest to, że nie będzie uważany za jednego z głównych faworytów na początku wyścigu kolarskiego, a nawet przez cały wyścig.

W tym drugim przypadku limit dla nieoczekiwanego rowerzysty można znaleźć o godzinie 10.00 na starcie, chociaż w trakcie wyścigu może zacząć spadać, zgodnie z ogólną oceną. Jest to analiza, o której musisz pamiętać, dlatego zdecydowanie zaleca się posiadanie wiedzy na temat plutonu rowerowego.

Należy również zwrócić uwagę na inne czynniki, takie jak status formy rowerzystów, a także wyniki w każdym z wyścigów, takie jak wyniki sezonu. Musisz zwrócić uwagę na obrażenia odniesione ostatnio, precedensy tej samej konkurencji, analizę ruchu, ruchy taktyczne, ataki dystansowe i wiele innych.

Kolarstwo klasyczne wyścigi

Jest to wyścig trwający jeden dzień, którego bieg należy pokonać na długich dystansach i wyróżnia się, ponieważ jest to prestiżowy klasyczny wyścig. W tego typu wyścigach mogą się wyróżniać specjaliści z Ardenów, sprinterzy, kompletni rowerzyści lub lodowiska na brukowanych drogach. W takim przypadku, aby móc obstawiać zakłady, zwracając uwagę na powyższe, musisz wiedzieć, że są one wykonywane w ograniczonych wyścigach, w niektórych wyścigach. I tam, gdzie liczba biegaczy jest szersza.

W takim przypadku, aby postawić zakład, musisz przeanalizować historię wyścigu i zwrócić szczególną uwagę na zwycięzców. Na przykład możesz przeanalizować dowolny przebieg i zobaczyć, jakie są cechy wypożyczalni. Możesz także dowiedzieć się, kim są eksperci od nawierzchni lub jakie są cechy wspinacza rowerowego, który może pokonać przeszkody na górze.

Uzyskaj najlepsze kursy na zakłady rowerowe online

Rodzaje zakładów są głównie związane z limit . ryzyko, które chcesz podjąć i opcje, które należy wziąć pod uwagę.

  • Wyższe kwoty oferują więcej korzyści. Wynika to z faktu, że jest to bardzo długi wyścig z twardymi prognozami, kursy są wysokie. W tego typu stawkach należy odnotować w analizach przeprowadzonych na konkretnym rowerzystę. Zasadniczo rynki zakładów związane z wysokimi kursami to klasyczne wyścigi lub Zakłady na zwycięzcę dowolnego etapu.
  • W tym przypadku możesz również obstawiać zakłady o wyższym ryzyku, ponieważ kursy ustalają szanse na określoną prognozę. Chociaż prawdą jest, że wysokie kursy lub superkwoty wskazują na niskie szanse dla określonej drużyny, wiąże się to również ze zwiększonym ryzykiem. W tego typu zakładach nie chodzi tylko o wysokie kursy, ale także o to, że gdy wyścigi są bardzo długie, prognozy są bardzo trudne. Dlatego wybierane są specjalne stawki (już przedstawione w poprzednich akapitach).

Najważniejsze zawody, w których obstawiamy Kolarstwo

Najważniejsze wydarzenia, na które należy zwrócić uwagę, to zawody trwające od siedmiu do dziewięciu dni, takie jak one week Race Gaming, należy wziąć pod uwagę zawody etapowe 21; lub zawody, takie jak Giro de Italia , Powrót do Polski i Tour de France , między innymi. We wszystkich z nich możesz obstawiać wszelkiego rodzaju zakłady rowerowe online.