Zakłady online na wyścigi chartów

Wejście w świat zakładów na charty wiąże się z kilkoma ważnymi aspektami. Dlatego tutaj wskażemy Ci je, abyś mógł dokonywać lepszych prognoz. Ponadto będziesz mógł przeczytać najbardziej pomocne wskazówki, które pomogą ci na każdym etapie wyścigów.

Nadszedł czas, aby odważyć się wejść w świat zakładów Greyhound. Czytaj dalej, że tutaj znajdziesz wszystko, co dotyczy historii i rozpoczęcia wyścigów. A także turnieje są kwestionowane, a każdy z nich ma swoje własne cechy, które czynią go wyjątkowym.

Przez lata, zakłady online staje się to coraz bardziej popularną działalnością. Więc Wyścigi chartów nie są wyjątkiem. Ponieważ jeśli wcześniej mieli dużą publiczność, teraz przyciągają nowych graczy. Niezależnie od tego, czy są profesjonalistami, czy nowicjuszami w tej sprawie, jest to rodzaj zakładu, który przyciąga uwagę wszystkich.

Wynika to w dużej mierze z tego, jak konkurencyjne i ekscytujące stają się Wyścigi chartów. Mogą to być modalności każdego z nich lub liczba czynników, które na nie wpływają. Ale są atrakcyjne dla graczy, którzy postrzegają je jako wszechświat możliwości. Ponieważ nie ma jednego sposobu na obstawianie, ale możesz użyć kombinacji, które dają ci przewagę.

W tych wyścigach faworyci nie zawsze wygrywają. W zakładach chartów powinieneś dobrze sprawdzić statystyki każdego konkurenta. Oprócz najnowszej historii należy ocenić warunki w dniu wydarzenia. Są to wszystkie czynniki, które pomogą Ci odnieść sukces w prognozach.

Co to są Wyścigi chartów?

Wyścigi chartów mają wiele odmian. Ale najprostszym pomysłem jest podróż trzciny po torze. Zwycięzca jako pierwszy przekroczy linię mety. Oprócz tego należy wziąć pod uwagę podstawowy czynnik, który jest użycie zająca mechanicznego. Która porusza się po poboczu z większą prędkością niż psy.

W wyścigach chartów zwykle biegnie od sześciu do ośmiu psów. Można je podzielić na określone kategorie w zależności od odległości, które pokonają. Ich zasięg waha się od 210 do 1100 metrów.

Nazwa, pod którą znana jest trasa, po której biegną, to kanodrom. Ma podobieństwo do torów wyścigowych, tylko rozmiar i długość są mniejsze dla wyścigów chartów. Również duża różnica-mechaniczny zając, idąc wzdłuż toru na zelektryfikowanym pasie. Chociaż nie zawsze tak jest, ponieważ niektóre zajęcia na świeżym powietrzu wykorzystują żywe zające.

Historia zakładów na wyścigi chartów

Charty i wyścigi konne są bardzo podobne, a także są sportem o dużej popularności. Można powiedzieć, że pierwsza była inspirowana hipizmem. Ta rasa psów charakteryzuje się szybkością i wytrzymałością. Jednym z powodów jest to, że chciałeś obserwować na torze, który z nich będzie szybszy.

Ta rasa psów jest wyjątkowa ze względu na duże mięśnie i dużą zwinność. Co ułatwia im osiągnięcie dużej prędkości w krótkim czasie. Przekształcając ich w żelaznych konkurentów w każdym wyścigu. Są przeszkoleni, aby osiągnąć potencjał, jaki mają.

Jeden z pierwszych wyścigów chartów został nagrany w Hendon w Walii w 1876 roku, ale była to krótkotrwała porażka. Przez 1912 Sport został stworzony, Jak to jest znane dzisiaj. Z czasem pomogło to zmienić ich struktury i praktyki. W 1919 r. zbudowano pierwszą kanodrę w Kalifornii w USA; spowodowało to wzrost jej popularności.

Charles Mann, Line-Dixon i brygadzista Critchley wprowadzili Wyścigi chartów w Wielkiej Brytanii w 1926 roku. Pierwszy konkurs odbywa się w Belle Vue w Manchesterze. Który odniósł taki sukces, że rozprzestrzenił się na ludy w całej Wielkiej Brytanii.

Popularność wyścigów chartów odniosła ogromny wzrost wraz z ich pojawieniem się w Wielkiej Brytanii. Pod koniec 1927 roku, około rok po debiucie sportu, na terenie odkryto ponad 40 tras. Stawki chartów miały większą podatność ze strony klasy robotniczej. Korzystali z rozkładu jazdy i lokalizacji pasów startowych. Od tego czasu był to bardzo popularny sport, tylko zmniejszając frekwencję podczas wojny.

Charty: główni bohaterowie tych ras

Wyścigi chartów mają imponujących bohaterów. Które mają unikalne cechy swojej rasy: lebreles. Ci, którzy mają dużą siłę fizyczną, która pozwala im osiągać wysokie prędkości. Są łowcami par excellence, którzy mają dość silny instynkt.

Lebreles to rodzina składająca się z kilku ras psów. Są wyższe niż długie i mają długą głowę, z dużym wyczuciem wzroku. Były używane do polowania na ich wielkie cechy myśliwego. Mogą osiągnąć prędkość do 70 km / h w wyścigu, aby złapać zdobycz.

Mogą ścigać się w wyścigach chartów do czterech lub sześciu lat. To czas, kiedy twoja wydajność zaczyna spadać. Ale nadal są niesamowitymi towarzyszami ze względu na swoją szlachetność. Wymagają jedynie dobrego odżywiania i chodzenia, aby zachować zdrowie.

Charty są bardzo czułymi psami, zrelaksowanymi i posłusznymi, z imponującym instynktem łowieckim. Ponieważ reagują na najmniejszą możliwość działania jako drapieżnik. Podstawową cechą, jeśli weźmiesz pod uwagę, że w wyścigach są zające. Ma to na celu, aby ścigali się po niej, aby osiągnąć ją z największą możliwą prędkością.

Dowiedz się, jak obstawiać charty online

Aby obstawiać charty, musisz zarejestrować się w jednym z najlepszych domów. Głównym celem jest odgadnięcie, kto będzie zwycięzcą wyścigu, ale jest więcej opcji.

Zakłady na Greyhound przedstawiają szeroką gamę opcji i kombinacji. W ten sposób gwarantują Ci duże nagrody, jeśli trafisz.

Ale wszystko to wiąże się z podjęciem pewnych rozważań dotyczących zakładów na charty. Ponieważ choć może się to wydawać proste, nie jest to wiele. Więc tutaj powiemy ci, o czym powinieneś pamiętać przed każdym wyścigiem.

Zakłady na charty to świetny program, ale nie zawsze faworyt wygrywa wyścigi. W rzeczywistości udaje mu się wygrać co czwarty, w którym bierze udział. Dlatego powinieneś mieć pod ręką historię psów, które będą rywalizować. Poznaj swoje możliwości i wcześniej osiągnięte pozycje.

Podobnie jak ludzie, psy mają różne zdolności. W ten sposób będą miały wpływ warunki na torze. Zanim obstawisz charty, zwróć uwagę na odległość wyścigu. Oprócz tego wiek psów będzie ważnym faktem.

Oczekuje się, że trzciny osiągną dojrzałość po 2 latach. Więc jeśli Twoje stawki chartów są oparte na szybkości, dobrze jest wiedzieć, do jakiego wieku są szybsze. Uważa się również, że w wieku od 30 do 36 miesięcy osiągają najlepsze wyniki.

Różne rodzaje wyścigów chartów do zakładów online

Kiedy zaczniesz w świecie zakładów, zobaczysz, że istnieją różne rodzaje wyścigów chartów. Wśród nich można znaleźć Tor, Tor, przeszkody i otwarte pole. Są to najbardziej znane i ekscytujące. Na początku cel jest taki sam: osiągnąć cel w jak najkrótszym czasie. Ponadto w pierwszych trzech wyścigach zwykle używa się zająca mechanicznego. Który porusza się po szynie elektrycznej, aby stymulować psy.

Poniżej zostawimy Ci niektóre funkcje typów wyścigów chartów:

 • Okrągłe Wyścigi chartów odbywają się na owalnym odcinku, w którym znajduje się do ośmiu trzcin. Wychodzą z lekkim pyskiem i ubraniem o numerze i kolorze związanym z użytkownikiem. Pies, który znajduje się w pierwszej komorze, może wykonywać ostre zakręty. Odległość od 210 do 1100 metrów.
 • Innym sposobem na te wyścigi chartów są proste tory. Zwykle od 500 do 800 metrów. Są to specjalne dla psów z dużym sprintem. Idealny do pokazania prędkości z łatwością.
 • Jednym z najwybitniejszych wyścigów chartów są przeszkody, w których ustawiono bariery skoków. Który staje się podstawowym czynnikiem przy przewidywaniu zwycięzcy.
 • Charty ścigają się na otwartym terenie, gdzie rywalizują tylko dwa psy w poszukiwaniu żywego zająca. Składa się z pięciu sędziów, którzy jeżdżą konno, odpowiedzialnych za Kwalifikacje z bliskiej odległości. Ten rodzaj biegu trwa 55 sekund

Najlepsze zakłady bukmacherskie dla chartów online

Jednym z powodów obstawiania chartów jest Graj na prawdziwe pieniądze i wygrać wiele nagród. Ze względu na dużą popularność na rynku można znaleźć dobre kursy w wyścigach. Jeśli chcesz osiągnąć duży zysk, musisz wybrać bukmachera online.

Bukmacherzy z zakładami na wyścigi chartów

Wybór bukmachera online jest zwykle prostym zadaniem. A to jeszcze więcej, jeśli korzystasz z naszej listy, na której znajdziesz najlepsze opcje. W ten sposób możesz obstawiać charty ze spokojem i pewnością siebie.

Wyścigi chartów to sport bardzo dobrze przyjęty przez świat zakładów. Od samego początku gracze byli tego częścią, co czyni go atrakcyjnym z możliwą monetyzacją.

Tak więc od samego początku wyścigów chartów jedną z jego największych atrakcji były zakłady. Tak więc z biegiem lat jest to element, który pozostaje dobrze połączony. Ponadto wraz z ewolucją kasyna online pojawienie się tego sportu staje się normalne.

Wielu bukmacherów oferuje Wyścigi chartów w swoim katalogu. Przyciągając uwagę wielu jego zwolenników. To duży rynek, na który można wejść, ale musisz wejść ostrożnie. Ponieważ nie jest łatwo dokonać właściwej prognozy.

Dlatego tutaj wymieniamy jedne z najlepszych bukmacherów. W ten sposób możesz łatwo obstawiać Wyścigi chartów.

Lakia

Luckia jest jednym z najlepszych domów do obstawiania chartów. Teraz obejmują Wirtualne Wyścigi, świetną funkcję, która będzie dla ciebie przydatna. Gdzie możesz postawić swój ulubiony can, aby wygrać, a będziesz mieć do 80 codziennych wyścigów.

W zakładach na charty w Luckii możesz wybrać Bliźniaki. Jest to nieco trudny Typ zakładu, ale z dużymi nagrodami. A także oferują inne rodzaje zakładów. Wszystko dla wielkich wyścigów chartów w Wielkiej Brytanii i Irlandii. A także inne zawody na arenie międzynarodowej.

Ten bukmacher będzie miał minimalną kwotę depozytu wynoszącą zaledwie 5€. Natomiast maksymalna wypłata wynosi 15.000€ dziennie. Wśród metod jest używanie kart debetowych lub kredytowych. A także portfele elektroniczne, takie jak PayPal lub Skrill, a nawet przelewy bankowe.

Sportium

Sportium jest jednym z bukmacherów z szeroką gamą sportów. Wśród nich są Wyścigi chartów jako jedna z ich atrakcji na wysokim poziomie. Licząc na różne rodzaje zakładów chartów. Jak bliźniaki,bliźniaki lub trójki.

Ten bukmacher ma minimalną kwotę depozytu 10€ i ma bardzo różnorodne metody płatności. Z wykorzystaniem kart i przelewów bankowych. Do portfeli elektronicznych, takich jak PayPal, Skrill lub Neteller.

Ma aplikację dostępną dla systemów Android i iOS. Duża zaleta, dzięki której możesz obstawiać charty z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto ma tryb NA ŻYWO, dzięki czemu będziesz obecny podczas rozwoju kariery.

William Hill

William Hill jest jednym z bukmacherów specjalizujących się w dziedzinie sportu. To świetna zachęta,ponieważ możesz być na bieżąco z najlepszymi turniejami. W tym przypadku Wyścigi chartów, które przynoszą graczom wiele emocji.

Minimalny depozyt w tym domu wynosi 10€ i ma wiele metod płatności. Od kart debetowych i kredytowych po przelewy bankowe. Korzystając również z portfeli elektronicznych, takich jak PayPal, Skrill i Neteller.

Aby wypłacić środki, możesz użyć przelewów bankowych od 30€ i więcej. Inne metody obsługują minimalną kwotę 10€, ale w portfelach elektronicznych może to wynosić od 5€.

Ten bukmacher ma kursy flash, które są znacznie większe niż zwykłe. Dostępne na dużych imprezach przez ograniczony czas. Musisz być czujny, aby skorzystać z tych wyjątkowych możliwości.

Ponadto możesz poprawić swoje kursy za pomocą quoton. Dzięki niemu zwiększysz swoje wygrane nie tylko dwukrotnie, ale także trzykrotnie, niż mogły być. Będą dostępne raz dziennie, więc używaj ich i ciesz się zakładami chartów.

Odkryj najlepsze zawody w wyścigach chartów, aby obstawiać online

Wyścigi chartów są ekscytujące, więc jest dla nich kilka wydarzeń specjalnych. Można je uznać za najlepsze na całym świecie. Te, które przyciągają uwagę graczy. Niektóre z turniejów:

 • Greyhound Derby: uważany za najbardziej prestiżowy wyścig w Wielkiej Brytanii. Została założona w 1927 roku, około 500 metrów. Jest to więc jedna z największych atrakcji w grach hazardowych na chartach.
 • Mistrzostwa Polski chartów na boisku: rozgrywane corocznie na terenie. Jest to jedna z niewielu, która jest wykonywana, ponieważ w kraju nie ma aktywnych kanodromów.
 • Złota kurtka w Crayford: ten wyścig chartów został otwarty w 1975 roku. Obecnie przebywa na dystansie 714 metrów.
 • Scottish Derby: odbywa się w Shoofield, w którym charty pokonują odległość 480 metrów.
 • Grand National: jest to jeden z najbardziej znanych wyścigów chartów z przeszkodami. Stroiki biegną 480 metrów podczas niej.
 • St. Leger: jest to jeden z klasycznych wyścigów chartów, który ma 710 metrów. Został otwarty w 1928 roku i obecnie działa w Perry Barr.
 • Oaks: to jeden z klasycznych wyścigów chartów otwartych w 1927 roku. Pracuje w Swindon, ma odległość 480 metrów.

Typy zakładów na wyścigi chartów online

Zakłady na charty cieszą się dużym uznaniem wśród graczy. W związku z tym istnieje wiele zakładów, które możesz postawić na wyścigi chartów. Wśród nich:

 • Zwycięzca: w takich zakładach chartów próbujesz dostać się tylko na pierwsze miejsce.
 • Po drugie: tutaj musisz odgadnąć swój zakład, że chart pozostanie między dwoma pierwszymi miejscami.
 • Po trzecie: te zakłady chartów pozwalają wybrać can, który powinien dostać się na pierwsze trzy miejsca.
 • Bliźniak lub quiniela: zakłady chartów są typem, w którym musisz wybrać kły, które będą dokładnie pierwsze i drugie.
 • Odwracalne bliźnięta lub totalizatory niedoskonały: w tej opcji zakładów i chartów masz zamiar wybrać dwa canes. Które powinny trafić w dwie pierwsze pozycje bez kolejności.
 • Trio: zakłady chartów mają tę interesującą odmianę. Gdzie musisz odgadnąć pierwsze trzy miejsca w dokładnej kolejności.
 • Odwracalne trio: podobnie jak poprzednie zakłady chartów o tej samej nazwie, ale tym razem z trzema laskami. Wybierzesz, które z nich zakończą podium wyścigu bez dokładnej kolejności.
 • Superperfecta: w tych stawkach chartów wybierasz cztery trzciny. Na pewno trafią na pierwsze cztery pozycje.
 • Podwójny: w tych zakładach chartów chodzi o to, aby wybrać zwycięzców w dwóch wyścigach.
 • Triplo: te zakłady chartów stanowią dużą trudność, ponieważ musisz dostać się do zwycięzcy trzech wyścigów.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed obstawianiem chartów

Przed obstawianiem chartów należy wziąć pod uwagę czynniki. Podobnie jak w przypadku wszystkich rodzajów wydarzeń sportowych, istnieją zmienne, które mają wpływ. Wśród nich znajdziesz:

 • Odległość do pokonania w wyścigach chartów. Pamiętając, że są psy, które mają większą prędkość lub wytrzymałość.
 • Powierzchnia, na której odbędą się Wyścigi chartów. Ponieważ warunki pogodowe mogą wpływać na konkurencję. Jeśli Tor jest mokry, Laski mogą biegać z mniejszą prędkością.
 • Wiek chartów ma kluczowe znaczenie, podobnie jak ich płeć. Ponieważ może to ustalić, czy są w momencie dojrzałości. Oznacza to, że mogą mieć wyższą wydajność.
 • Ranking każdego psa w wyścigach chartów. Zawsze biorąc pod uwagę jego ostatnie osiągnięcia. Może to być od A1 do A9.
 • Obecny stan fizyczny każdego psa przed wyścigami chartów. W ten sposób możesz obserwować nastrój przed zawodami.
 • Wyjście pułapki ma kluczowe znaczenie. Ponieważ są psy, które zwykle mają wyjątkową wydajność w zależności od miejsca rozpoczęcia.
 • Temperatura może wydawać się nieistotna dla wyścigów chartów. Ale podobnie jak ludzie, trzciny również cierpią z powodu zimna lub ciepła.

Live Bet: Wyścigi chartów na żywo

Podobnie jak wiele innych sportów, Wyścigi chartów mają możliwość obstawiania na żywo. Jest to funkcja, którą można znaleźć u najlepszych bukmacherów.

Możesz skorzystać z niesamowitych kursów w zakładach chartów. Ponadto będziesz mógł oglądać wydarzenie w czasie rzeczywistym. Te wyścigi są ekscytujące, a teraz możesz cieszyć się nimi, zdobywając najlepsze wygrane. Ponieważ stawki w czasie rzeczywistym pozwalają na zmianę prognozy.

Polecani przez nas bukmacherzy mają możliwość śledzenia wyścigów chartów na żywo. Albo z przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej. Więc nie masz czasu do stracenia, jeśli chcesz oglądać ten rewelacyjny sport.

Najlepsze porady dotyczące zakładów online na wyścigi chartów

Zakłady online na wyścigi chartów mogą być nieco trudne na początku. Ale jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci pominąć te spadki od początku. Damy Ci wskazówki i porady, aby jak najlepiej wykorzystać każdy zakład.

Zbadaj tor i jego warunki, ponieważ psy będą biegać inaczej w zależności od jego stanu. Jeśli okaże się suchy, Wyścigi chartów będą szybsze, a trzciny osiągną większą prędkość.

Musisz przestrzegać wieku chartów i dlatego możesz stworzyć zwycięską strategię. Pamiętaj, że osoby w wieku od czterech do sześciu lat zmniejszają swoją wydajność. W ten sposób młodzi ludzie mogą pokonać ich szybkością.

Zawsze obserwuj spacer przed wyścigami, ponieważ tam możesz wyciągnąć wnioski ze stanu psa. Możesz zauważyć pewną różnicę w stosunku do CV, które dają bukmacherzy.

Pamiętaj, że w stawkach chartów pójście za faworytem nie jest dla Ciebie zbyt przydatne. Ponieważ zwykle wygrywają tylko jedną czwartą wyścigów, w których biorą udział.

Charty są wrażliwe na temperaturę, więc bardzo wysokie lub niskie mogą wpływać na ich wydajność. Są tacy, którzy lepiej tolerują te zmiany i mogą uwolnić swój potencjał w tych przeciwnościach.

Spróbuj specjalizować się w konkretnym kanodromie. Każdy z nich jest inny i ma swoje własne cechy, które mogą ci się spodobać, jeśli postawisz tylko na jeden. W ten sposób uzyskiwanie korzyści ze znajomości terenu.

Słowniczek do zrozumienia zakładów na charty online

Podobnie jak w przypadku wielu sportów, istnieją pewne podstawowe słowa lub terminy w wyścigach chartów. Dlatego podamy krótkie wyjaśnienie niektórych z nich:

 • Canodrom to nazwa toru, na którym odbywają się Wyścigi chartów.
 • Bliźnięta: są to stawki chartów, w których wybiera się maksymalnie dwa psy, które muszą przybyć w określonej kolejności.
 • Odwracalne bliźnięta: są to zakłady chartów, w których psy muszą dostać się na pierwsze miejsca bez dokładnej kolejności.
 • Pułapka: to pudełko, z którego charty wyjdą, gdy zaczną wyścig.

Dzięki tej wiedzy znacznie łatwiej będzie zaangażować się w Zakłady chartów.


Najczęściej zadawane pytania dotyczące zakładów na charty

Jak działają zakłady na charty?

Zakłady na charty mają kilka aspektów do rozważenia. Ponieważ możesz postawić nie tylko na zwycięzcę cerrera, ale także na kombinację najlepszych. Ten ostatni obejmuje wybór dwóch lub trzech canes, które powinny dostać się na najwyższe pozycje. Mogą być w określonej kolejności lub nie.

Czy zakłady na wyścigi chartów są legalne?

Tak, Zakłady na charty są legalne. Są one podzielone na dwie części: kariery, które są komercyjne i te, które tego nie robią. Ci, którzy mają, mają organy regulacyjne. W Polsce obecnie nie ma kanodromów, na których można by uczestniczyć, ale odbywają się otwarte pola.

Jakie są najlepsze domy do obstawiania chartów?

Tutaj podajemy listę, na której oceniamy najlepszych bukmacherów. Tam możesz sprawdzić statystyki canes i ich poprzednich występów. Nawet uczestniczyć w wydarzeniach na żywo. Będziesz miał dostępne kombinacje, dzięki którym zdobędziesz duże nagrody.

Czy istnieją strategie, aby wygrać Zakłady na wyścigi chartów?

Zakłady na charty powinny uwzględniać niektóre czynniki, które pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru:
* Stan toru: jest to podstawowy czynnik,ponieważ materiał może wpływać na prędkość chartów. A także, jeśli jest mokry lub suchy.
* Wyniki każdego konkurenta w poprzednich wyścigach chartów.
* Kondycja fizyczna każdego charta.

Na jakie Wyścigi chartów można postawić?

Dostępne są tryby obwodu, pasa startowego, przeszkód i otwartego pola. W pierwszym przebiega w strefie owalnej, a w drugim-w ogrodzeniach lub ograniczeniach. W trzecim Tour idzie w linii prostej, aw ostatnim konkuruje na szerokim terenie, ale tylko dwa canes. Są to rodzaje zakładów chartów, które są dostępne.