Zakłady na wyścigi konne

Wyścigi konne są bardziej znane, niż wielu mogłoby się wydawać. Na świecie są tysiące lub więcej, którzy kochają konie, w tym Hazard. Zakłady na wyścigi konne, zarówno na żywo, jak i w domu bukmacherskim , to coś więcej niż pasja i adrenalina. Doświadczenie, które powinien przeżyć każdy gracz. Zakłady na konie nie są niczym nowym, mają wielowiekową historię i tak pozostaną.

Z biegiem lat technologia zajęła ważne miejsce w życiu ludzi. W tym sensie, ciesząc się dobrym skokiem, nie ma potrzeby odwiedzania toru wyścigowego. Wszystko można zrobić online z tym samym podekscytowaniem za pośrednictwem bukmachera. Wielu bukmacherów transmituje wyścigi na żywo, co sprawia, że zakład jest bardziej ekscytujący. Ponadto oferują bardzo interesujące kursy, których gracze nie mogą zrezygnować.

Bukmacherzy online zakłady bukmacherskie

Sposoby obstawiania wyścigów konnych

Gracze muszą wiedzieć, jakie są różne sposoby obstawiania zakładów. Dobry gracz musi wiedzieć wszystko o sporcie, na który będzie obstawiał. W przypadku wyścigów konnych, wiedzieć różne typy zakładów będzie to bardzo ważne, jeśli chodzi o inwestowanie pieniędzy w Zakłady na konie.

Płaski galop

Ten tryb znajduje się na płaskim terenie. Najczęściej znajduje się na piasku, włóknie lub trawniku. Z drugiej strony nie ma żadnych przeszkód ani skłonności. W ten sposób koń może galopować bardzo szybko bez żadnych problemów.

Jednym z najbardziej znanych lub znanych zawodów tego trybu "płaskiego galopu" jest Kentucky Derby. Konkurs odbywa się w Louisville, Kentucky; w pierwszą sobotę maja. Koń musi przejść około dwóch kilometrów.

Przeszkoda

Wyścigi te odbywają się w chłodniejszych miesiącach roku. Są bardzo znane w Anglii i Irlandii. Warto zauważyć, że są one również nazywane "jump racing".

Tryb przeszkód ma trzy (3) główne kategorie:

 • Płot.
 • B (dzieje się to na płaskim torze z przeszkodami)
 • Pole Steeplechase (w tej kategorii Konie skaczą po stawach, płotach i krzewach)

Ważny:

Jednym z najbardziej znanych zawodów "przeszkód" jest Puchar królowej. Puchar ten odbywa się w kwietniu w Charlotte w Północnej Karolinie.

Od kłusaków

Ten typ trybu jest nieco inny. Poza tym nie jest tak powszechne. Od kłusów chodzi o to, aby koń biegał bez dżokeja na nim. To znaczy, bez nikogo, kto mógłby go zainstalować. Z rysi wynika, że dżokej nie jedzie na koniu, ale na wózku zwanym "Sulki". To wózek dwukołowy. Tym razem koń nie idzie szybko, ale krok lub kłus. Ma to na celu uniknięcie jakiegokolwiek wypadku.

Rodzaje zakładów na konie

Zakłady na konie są podzielone na dwa typy. Zakłady bezpośrednie i egzotyczne. Każdy z tych typów ma różne kategorie, które każdy dobry gracz musi opanować.

Zakłady na bezpośrednie wyścigi konne

Te zakłady są najbardziej znane na wyścigach konnych. W tych zakładach gracz wybiera konia i obstawia kwotę na swoją korzyść. Gracz musi wybrać, czy wybrany koń będzie zwycięzcą. Takie zakłady są łatwiejsze do wygrania. Zyski są jednak niewielkie. Ważne jest, aby wiedzieć, że wygrana zależy również w dużej mierze od wybranego bukmachera sportowego do gry.

Egzotyczne zakłady

Te zakłady są nieco bardziej skomplikowane. Chodzi o wybór kombinacji koni. Należy wybrać maksymalnie cztery konie.

Egzotyczne zakłady:

 • Totalizator : Pierwsze i drugie miejsce w wyścigu muszą być punktowane. Kolejność nie ma wpływu na nic.
 • Dokładny : Pierwsze i drugie miejsce w wyścigu. Tym razem w dokładnej kolejności.
 • Potrójny : Gracz musi odgadnąć trzy zwycięskie konie. Będzie to jednak w trzech różnych wyścigach.
 • Poczwórny : Jak sama nazwa wskazuje, w czterech różnych wyścigach cztery konie muszą zostać trafione.
 • Parlay 7 : Zgadnij liczbę siedmiu koni, ale w siedmiu różnych wyścigach.

Podstawowe wytyczne dotyczące zakładów na wyścigi konne

 • Po pierwsze, poznaj sport. Dobrze jest wiedzieć, jak działają wyścigi konne.
 • Zacznij od prostych i łatwych zakładów. Nic skomplikowanego. Ważne jest, aby zdobyć doświadczenie i bezpieczeństwo, aby za każdym razem zakład poprawiał się i dawał dobre wygrane w miarę upływu czasu.
 • Przeanalizuj poprzednie wyścigi, aby poznać historię.
 • Biorąc pod uwagę następujące aspekty będą decydować o dodatniej stawce: powierzchnia miejsca, pogoda lub pogoda, dżokeje. Dobry dżokej może być jednym z najważniejszych czynników wyścigów konnych.
 • Nie powinieneś śledzić ulubionych bez dobrego oceniania całego obrazu.
 • Weź pod uwagę kursy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów sportowych. Każdy bukmacher zapewnia różne kursy.
 • Kontrolować pieniądze. Musisz obstawiać odpowiedzialnie.
 • Dyscyplina jest niezbędna dla gracza. Jeśli gracz podejmie decyzję o zakładzie, musi to być spowodowane tym, że wszystko jest oceniane i kontrolowane. Serce może sprawić, że stracisz zakład, jakkolwiek może to zabrzmieć bezpiecznie, z wielką łatwością.
 • Wiedzieć, jakie są najlepsze konie. Można to ustalić, znając ich stare kariery i ich wyniki.
 • W dniu wyścigu należy obserwować konia, aby zobaczyć jego zachowanie. Jest to szczególnie ważne, jeśli możesz zobaczyć konia bezpośrednio podczas treningu lub rozgrzewki. Jeśli nie, możesz ocenić, jak się zachowywał w ostatnich wyścigach i dniach.

Miłośnicy wyścigów konnych zawsze czekają na tydzień czerwca. Dokładnie od 16 do 21. to wyścig, w którym głównymi bohaterami są Brytyjskie Gale i wyższe społeczeństwo. To zawody na torze Ascot. Nazywa się to Royal Ascot. W tej konkurencji odbywa się 30 wyścigów, w których rywalizują najlepsze konie.