Zakłady na Baseball

Mimo że baseball jest znanym sportem, nie ma tak wielu zwolenników ani fanów jak piłka nożna. Jednak jeśli chodzi o świat zakładów sportowych, Baseball ma bardzo dobre uznanie. Tysiące graczy podąża za tym sportem i nie przegapi żadnego meczu, aby zakłady w różnych zakładach bukmacherskich .

Bukmacherzy z baseballem w swoim sportbooku

Co to jest Baseball?

Baseball to sport rozgrywany na kwadratowym boisku. Na tym polu spotykają się dwie drużyny z dziewięcioma graczami w każdej. Ideą gry jest uderzenie piłki kijem i przejście przez pole gry. Na polu zaznaczony jest obwód, po którym trzeba biec. Celem tego sportu jest całkowite odwrócenie się i zdobycie punktów w wyścigach, aby wygrać.

Jak obstawiać Baseball online?

Jeśli gracz chce obstawiać zakłady online na ten Sport, po pierwsze, musi go doskonale znać. Zadaniem gracza jest dobre zrozumienie, jak gra Sport, na który chce obstawiać.

Następnie musisz znaleźć dom bukmacherski, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom i być gotowym do obstawiania. Wskazane jest, aby gracze rejestrowali się w różnych bukmacherach sportowych. Ma to na celu mieć wiele opcji podczas gry hazardowej. Celem jest wybranie najlepszego. Ponadto skorzystasz ze wszystkich bonusów oferowanych przez bukmacherów i ich kursów.

Typy zakładów na Baseball online

Gracze baseballowi muszą wiedzieć, jakie rodzaje zakładów istnieją. W ten sposób możesz lepiej przeanalizować strategię do naśladowania, aby postawić na wygraną.

W baseballu istnieją różne rodzaje zakładów:

 • Zakłady na linię pieniężną

Chodzi o obstawianie zwycięskiej drużyny lub fakt, że jest ona uważana za zwycięzcę. Znaki linii pieniężnej określają, która z drużyn ma największe prawdopodobieństwo wygranej. Znaki mniej więcej (+lub -).

Gdy znak minus ( - ) wskazuje, który z nich jest ulubionym i jego ceną. Jeśli znak plus ( + ) jest najmniej ulubionym poleceniem. Zazwyczaj drużyny, które są faworytami, wygrywają 60% czasu gry.

Istnieją dwa ważne czynniki dla graczy baseballu w tego typu zakładach na linię pieniężną.

 • Obrona (tytuł dzban)

Musisz wiedzieć, kto będzie miotaczem meczu. Ponadto rotacje są ważne. Tytułowy miotacz to taki, który daje największe zmienne meczu baseballowego. Od dzbana ważne jest, aby wiedzieć: jego rund, trafień na serw, baz na piłkach i zwycięstw. Musisz także wiedzieć, kto będzie zamiennikiem dzbanka.

Miotacz to gracz, który rzuca piłkę na bazę, w której znajduje się jeden z graczy. Chodzi o to, że gracz nie może uderzyć piłki kijem.

 • Atak (napastnicy)

W tej chwili ważni są napastnicy. W ten sposób wiedza o tym, kto jest lub będzie napastnikiem, może dać graczowi dokładniejsze statystyki. Od napastników powinieneś wiedzieć: występy na talerzu, jaka jest ich średnia liczba osiągniętych baz, między innymi.

 • Wszystkich wyścigów

Ten zakład jest bardzo prosty, chodzi o to, ile wyścigów zdobędą obie drużyny. W tym zakładzie musisz wybrać liczbę lub liczbę tras i wybrać "mniej " lub"więcej". Zakłady te wykorzystują wymienione pitching.

Jeśli na przykład gracz wybierze opcję "mniej "" oznacza to, że uważa, że punkty obu drużyn będą niższe niż podana liczba.

 • Zakłady na linię wyścigową

Jeśli gracz ma dobrą i zaawansowaną wiedzę na temat tego sportu, jest zainteresowany obstawianiem linii wyścigowej. Zakład ten jest uważany za mieszankę linii pieniężnej i ogólnej kariery.

Zakład na linię kariery niesie ze sobą cenę, co sprawia, że wygląda jak linia pieniężna. Jednak niesie również numer obok stawki. Liczba ta wskazuje wyścigi, które zostaną dodane lub odjęte od całkowitej liczby wyścigów zdobytych przez jedną drużynę.

Aby lepiej zrozumieć ten rodzaj zakładu, rozważymy prosty przykład:

Dodgers jest wymieniony na 1,5, a jego cena to 154. Więc jeśli gracz wybiera Dodgersa, musi postawić 154$, aby wygrać 100$.

 • Alternatywne linie wyścigowe

Dzięki temu zakładowi wyścigi są dodawane do ulubionej drużyny, a kwota zakładu jest wyższa. Następnie odejmuje się od nie-ulubionej drużyny 1,5 biegu, a wygrana będzie większa.

Na przykład:

Zespół Dodgers +231 i -1,5 wyścigów i Mets -251 i 1,5 wyścigów. Aby poznać zwycięzcę, odbywa się to w taki sam sposób, jak linie wyścigowe. W zależności od tego, jaki zakład zostanie złożony, musisz odjąć lub zsumować wyścigi.

Główne zawody, w których można postawić na Baseball

Istnieje kilka konkursów zakładów baseballowych. Jednak bardziej znany lub poszukiwany przez graczy w Big Baseball League (MLB). Odbywa się od kwietnia do października. Jest to najważniejsza profesjonalna liga baseballowa w Stanach Zjednoczonych.

 • MBL ma 30 drużyn rozproszonych w National League i American League.
 • Liga Narodowa jest jedną z najstarszych.
 • W każdej z lig, krajowej i amerykańskiej, jest 15 drużyn, a to dodaje 30, które tworzą dużą Ligę baseballową (MLB).
 • Każdy z nich ma trzy podziały zwane "Wschodem","centralnym"i " Zachodem".
 • Każda z drużyn rozgrywa 162 mecze sezonu.

Kilka prostych ogólnych wskazówek dotyczących zakładów na Baseball

 • Gracz musi dobrze znać Baseball i jego zasady.
 • Dzban jest jedną z najważniejszych postaci w baseballu.
 • Dzięki strategii możesz zagwarantować większy sukces podczas gry hazardowej.
 • Gracz musi zarejestrować się w różnych bukmacherach sportowych. Ustalenie, który z nich jest najlepszy, pomoże Ci postawić udany zakład.