Zakłady na piłkę ręczną

Kasyna online oferują obecnie, duża różnorodność rodzajów zakładów, które możesz postawić w piłce ręcznej według własnych preferencji. Piłka ręczna to gra z fizycznym kontaktem, więc znajomość wydajności i sprawności każdego gracza może pomóc w obstawianiu ulubionych zakładów na piłkę ręczną.

Zakłady na piłkę ręczną są uważane za całkiem logiczne. Dlatego wielu graczy zazwyczaj idzie bezpiecznie i korzysta z zakładów na ulubione drużyny. Można to zrobić, jeśli jesteś fanem tego sportu i masz całą wiedzę i zapisy każdej drużyny i graczy. Jednak nie tylko takie zakłady można postawić. Istnieje szeroki zakres zakładów, o których powiemy Ci później.

Bukmacherzy z piłka ręczna

Jak obstawiać piłkę ręczną

Aby obstawiać piłkę ręczną, musisz mieć konto użytkownika u bukmachera. Polecam najpierw sprawdzić na portalu internetowym, czy Oferuje on opcje zakładów na piłkę ręczną i czy masz metody płatności, zarówno wejście, jak i wypłatę, które chcesz.

Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz ze swoimi danymi osobowymi oraz wprowadzić nazwę użytkownika i hasło. Którego będziesz używać do logowania się na swoje konto. Po zalogowaniu się na swoje konto musisz przejść do menu opcji zakładów sportowych i wybrać piłkę ręczną. Następnie musisz wybrać rodzaj zakładów, które chcesz postawić i kwotę. A teraz możesz zacząć bawić się swoimi zakładami na piłkę ręczną

Rodzaje zakładów na piłkę ręczną

Piłka ręczna, będąc tak aktywnym i nieoczekiwanym sportem, nadaje się do wielu rodzajów zakładów. Możemy znaleźć kilka opcji zakładów na piłkę ręczną. Niektóre z nich wymienimy poniżej:

Postaw na zwycięzcę

Możesz przewidzieć zwycięską drużynę. Jest to określane w niektórych zakładach bukmacherskich jako prosty zakład na zwycięzcę. Jest to zakład, który jest dość ryzykowne, ponieważ ten sport charakteryzuje się, jak nieoczekiwanie może to prowadzić do bycia. To dlatego, że w dowolnym momencie drużyna może zdobyć punkt. Lub, będąc sportem o wyższym kontakcie fizycznym, mogą natychmiast stracić gracza i grać przez krótki czas-od 2 do 5 minut-bez tego gracza. Daje to przewagę przeciwnikowi, który jest w stanie przejąć inicjatywę w tym momencie.

Zgadnij znacznik

Innym rodzajem zakładów oferowanych przez wiele kasyn online dla tego sportu jest zakład na całkowitą liczbę bramek zdobytych podczas meczu. Ten rodzaj zakładów zazwyczaj stawia bardzo wysokie trudno dostępne wartości w niektórych meczach. Ten typ zakładów jest znany w niektórych zakładach bukmacherskich jako Over / under (więcej / mniej). W tych zakładach możesz obstawiać na przykład 52,5 goli lub mniej niż 56, 5.

Wykorzystanie handicapu w zakładach piłki ręcznej

Masz również słynne zakłady handicapowe, które oferują zakres korzyści o kilka zakresów powyżej lub poniżej wartości, którą stawiasz. Zakłady te zminimalizują Twoje szanse na przegraną, ale w większości przypadków kursy są bardzo niskie, więc jeśli zgadniesz wygraną, wygrane nie będą tak wysokie. Jeśli chodzi o tego rodzaju zakłady, mogą zaoferować Ci dwa tryby, jakie są:

  • Handicap na koniec meczu. To dobra opcja zakładów. Ponieważ w tym możesz obstawiać swoją ulubioną drużynę przed rozpoczęciem meczu. Bukmacher umieszcza niskie wartości handicapu, które zwykle zwiększają się podczas meczu. To sprawia, że jesteś bardziej marżą, a zatem możesz odgadnąć swój zakład.
  • Z drugiej strony możesz obstawiać handicap na przerwę. Ten rodzaj zakładów jest bardzo trudny do odgadnięcia, ponieważ stawiają wartości handicapu większe niż 3 bramki. Z reguły największe różnice między drużynami występują Nie podczas przerwy, ale pod koniec meczu.

Pozostałe tryby

Istnieją również inne zakłady, takie jak ustalenie, która drużyna zdobędzie bramkę w pierwszej połowie meczu lub która drużyna zdobędzie ostatnią bramkę lub jaki będzie wynik meczu w przerwie. We wszystkich tych zakładach nadają się do bardziej swobodnego rozumowania niż własne rozumowanie graczy lub drużyny. Możesz także obstawiać remis, ale jest to bardzo trudne i jest mało prawdopodobne, aby ten sport pozostał remisem.

Wreszcie, większość bukmacherów oferuje obecnie tryb Zakłady live . To sprawia, że proces obstawiania jest o wiele bardziej ekscytujący i dla wielu osób jest to najciekawsza opcja gry.

Główne zawody, w których można wygrać obstawiając piłkę ręczną

Jeśli chodzi o ogólne zawody w piłce ręcznej, na które można postawić zakład, Są to Mistrzostwa Świata i Europy w piłce ręcznej. Ponadto podczas Igrzysk Olimpijskich możesz postawić na swój ulubiony wybór piłki ręcznej.

Jednak większość bukmacherów oferuje również zakłady na najważniejsze zawody w piłce ręcznej. Zawody te są ASOBAL liga Polska Super ważnym wydarzeniem dla tej dyscypliny sportu. Ale dodatkowo masz możliwość obstawiania innych turniejów, takich jak Liga Mistrzów Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej i Puchar organizowany przez Europejską Federację Piłki Ręcznej. Warto zauważyć, że zawody te można znaleźć pod skrótem KVH, zgodnie ze skrótem Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej w języku angielskim.

Ponadto niektórzy bukmacherzy pozwalają również na obstawianie mniejszych lig piłki ręcznej. Mogą to być serbskie, Polskie, Szwedzkie ligi piłki ręcznej i inne. Ponadto możesz postawić dowolny zakład na różne międzynarodowe kluby tego ekscytującego sportu.

Jak widać, bukmacherzy zapewniają szeroki zakres zawodów, na które możesz obstawiać zgodnie z Twoją wiedzą i preferencjami w tym zabawnym sporcie.