Zakłady lekkoatletyczne

Lekkoatletyka to sport, który ma wiele trybów, takich jak maratony, wyścigi na średnim dystansie, wyścigi prędkości i biegu, skoki, rzuty i inne. W każdym z tych trybów możesz obstawiać do 47 różnych dyscyplin lekkoatletycznych. Spośród nich 23 będą wykonywane w modzie damskiej, a 24 w modzie męskiej.

Większość kasyn online pozwala obstawiać zakłady online na różne rodzaje tego słynnego sportu. Dlatego opiszemy je nieco poniżej.

Bukmacherzy, gdzie obstawiać zakłady lekkoatletyczne

Rodzaje wyścigów sportowych, gdzie obstawiać

Zakłady na wyścigi długodystansowe: wśród nich wyścigi o długości ponad 3 kilometrów i maratony. Wśród tego trybu są również wyścigi 5 km i 10 km.

Wyścigi na średnim dystansie: w nich możesz obstawiać wyścigi na 800 metrów, 1,5 kilometra i do 3 km.

Krótkie odległości: w tym trybie odbywają się wyścigi na 100 metrów, 200 metrów i 400 metrów. W nich gracz musi biec tak szybko, jak to możliwe, aż osiągnie cel. W niektórych bukmacherach nazywane są również wyścigami sprinterskimi.

Zakłady na wyścigi z przeszkodami: tutaj każdy zawodnik musi pokonać dziesięć ruchów na swojej drodze wyścigowej. Najczęstsze wyścigi z GO to 100 metrów i 400 metrów.

3-kilometrowe wyścigi z przeszkodami: sportowiec musi nie tylko pokonać 3-kilometrowy bieg, ale także pokonać różne rodzaje przejażdżek i przeszkód.

Stawki sztafetowe: w tych wyścigach odległości wynoszą zwykle 100 metrów na każdym odcinku lub 400 metrów na każdym odcinku. Chodzi o przeniesienie obiektu z osoby na osobę. Grupy składają się z czterech osób.

Zakłady na skoki: wśród nich wyścigi z potrójnym skokiem, skokiem w dal, skokiem wzwyż i skokiem o Tyczce.

Dziesięciobój to techniki lekkoatletyczne, w których gracz musi przejść dziesięć prób. Ten kształt jest przeznaczony dla mężczyzn.

Heptatlony: są to modalności lekkoatletyczne, w których należy przejść siedem testów. Metody te są skierowane do kobiet.

Zakłady na rzucanie przedmiotami: w tym trybie możemy znaleźć rzucanie oszczepem, tarczami, młotami i innymi.

Jak obstawiać lekkoatletykę

Pierwszą rzeczą, którą polecam, jest sprawdzenie różnych bukmacherów, aby sprawdzić opcje zakładów i kursy, które Ci oferują. Tam możesz również dowiedzieć się, czy oferują one preferowane metody płatności i który z nich najlepiej pasuje do najlepszych bonusów lub promocji.

Po wybraniu bukmachera, na który chcesz postawić zakład. Musisz się zalogować i zarejestrować. Aby to zrobić, musisz wypełnić formularz ze swoimi danymi osobowymi, takimi jak imię, nazwisko DNI, adres i inne. Umieść prawdziwe dane, ponieważ wielu lub wszyscy bukmacherzy sprawdzają je, aby upewnić się, że jesteś pełnoletni lub podczas transferu wygranych.

Jeśli chcesz, możesz zarejestrować się w kilku zakładach bukmacherskich. Ma to na celu umożliwienie ci skorzystania z różnych bonusów lub promocji, które oferują w zależności od wydarzenia sportowego, które chcesz postawić.

Po zarejestrowaniu musisz wybrać metodę płatności, która Ci odpowiada, aby Twoje pieniądze trafiły na twoje konto użytkownika. Te metody płatności różnią się w zależności od bukmacherów. Jednak większość bukmacherów akceptuje przelew bankowy, Karty kredytowe i niektóre portfele elektroniczne.

Gdy masz już pieniądze zdeponowane na koncie użytkownika, musisz tylko wybrać konkurencję swojego ulubionego sportu i zacząć obstawiać.

Rodzaje zakładów lekkoatletycznych

Fani lekkoatletyki mogą obstawiać trzy różne rodzaje zakładów:

Proste zakłady z najczęściej stawianymi fanami zakładów. Jest to konkretna stawka, która ma określony udział, ryzyko i rentowność.

Z drugiej strony znajdziesz zakłady kombinowane , w którym musisz wybrać dwa lub więcej zakładów. Należy zauważyć, że stawki te nie mogą pochodzić z tego samego zdarzenia. Dlatego powinieneś wybrać dwa lub więcej różnych zakładów na Wydarzenia sportowe. W tego typu zakładach kursy są dość wysokie. Wynika to z faktu, że wszystkie twoje kursy są mnożone i otrzymujesz ostateczny Współczynnik, na który postawisz zakład. Już przy ostatecznym kursie możesz zdecydować, jaką kwotę chcesz postawić. Wskazane jest obstawianie rozsądnej kwoty, ale nie więcej niż 4 zakłady. To dlatego, że aby wygrać ten typ zakładu, musisz odgadnąć wszystkie postawione zakłady.

Systemowe zakłady lekkoatletyczne

Ponadto możesz obstawiać zakłady systemowe, w których chociaż nie odgadłeś wszystkich postawionych zakładów, możesz uzyskać tę samą wygraną, która ostatecznie zamienia się w prawdziwe pieniądze.

Należy zauważyć, że jeśli w zakładach systemowych wygrasz wszystkie swoje zakłady, jeśli wygrasz wszystkie swoje zakłady. Ale jeśli wygrasz tylko niektóre zakłady, będziesz musiał obliczyć swoją wygraną. Można to zrobić, obliczając wygrane dla każdego zakładu I dodając wygrane oddzielnie od zakładów, które prawidłowo wykonałeś.

Główne zawody, w których można postawić na lekką atletykę

Główne zawody, w których zawodnicy lubią zakład - Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce , który odbywa się od 2012 roku co dwa lata. Ponadto odbywają się Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce, które w przeszłości odbywały się co cztery lata, a teraz co dwa lata. Ale najbardziej oczekiwanym konkursem dla zakładów w tym sporcie są igrzyska olimpijskie, które zawsze odbywają się co cztery lata.

Na stronach bukmacherów możesz zobaczyć wszystkie zawody lekkoatletyczne, na które możesz obstawiać. Ponieważ Lekkoatletyka jest sportem, który jest kwestionowany w niektórych miesiącach roku, należy pamiętać, że w niektórych spotkaniach nie można obstawiać, ponieważ w tym czasie są one w przerwie.

Na portalach internetowych Możesz również sprawdzić najlepsze kursy online, statystyki graczy, wyniki, które się zdarzają. Wszystko to pozwala poznać rekordy każdego gracza i może pomóc w postawieniu zwycięskiego zakładu.