6 Kolejka Ligi Mistrzów

Dzień 6 Ligi Mistrzów jest już dostępny, więc możesz postawić na ekscytujące mecze. Teraz, gdy zbliża się ostatnia część fazy grupowej, możesz zarabiać na swoich ulubionych drużynach i sprawdzić, czy przejdą do fazy pucharowej.

Ważne jest, aby wiedzieć, gdzie licytować. Mając to na uwadze, dowiedz się z nami, co szósty dzień ma do zaoferowania. Ponadto na naszej stronie znajdziesz, których bukmacherów użyć do tej ekscytującej Ligi Mistrzów.

To ostatni dzień fazy grupowej i jesteśmy pewni, że masz już ulubioną drużynę. Ale co z tymi, którzy go nie mają? Wiemy, że trudno jest znaleźć dobrą stronę bukmacherską, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz. Dlatego na naszej stronie znajdziesz najlepszych handlowców dla Zakłady na Ligę Mistrzów . Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą listą i sprawdzenia, który z nich najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Jeśli jeszcze nie postawiłeś zakładu na Ligę Mistrzów, czego się spodziewasz? Ten dzień 6 będzie jednym z najbardziej niezapomnianych wydarzeń. Ostatnia runda fazy grupowej w tym tygodniu i wreszcie zobaczymy wszystkie Eliminacje i tabele. Wszystko jest zdefiniowane w tym dniu i musisz być gotowy na każdą grę.

Początek 6. kolejki Ligi Mistrzów

Po lekkim piłkarskim weekendzie nadchodzi nowy dzień długo oczekiwanej Ligi Mistrzów. Zbliżamy się do końca roku, a wiele drużyn nadal walczy o miejsce w rundach eliminacyjnych w przyszłym roku. Jak zwykle w tym tygodniu będzie wiele meczów, a tutaj znajdziesz najlepsze z tego szóstego dnia.

Większość czołowych drużyn zapewniła sobie już miejsce w rundach kwalifikacyjnych. Są jednak inni wielcy ludzie, którzy mogą trzymać się z daleka, aby nie wygrać swoich spotkań. Kilka drużyn ogląda swój ostatni mecz ligowy, aby spróbować zabezpieczyć swój udział w play-offach. Z drugiej strony są tacy, którzy już myślą o przyszłorocznej Lidze Mistrzów.

Najwybitniejsze mecze w 5. kolejce Ligi Mistrzów

Jak można się spodziewać, ostatni dzień zawsze przynosi duże mecze piłki nożnej o wysokim napięciu. W tym roku większość spotkań odbywających się w tym ostatnim dniu ma kluczowe znaczenie dla ustalenia rankingu i wykluczenia z tej edycji. Poniżej pokażemy Ci najwybitniejsze.

  • Porto vs Atletico Madryt

Polski Klub nie jest już zależny od niego samego, będzie musiał wygrywać i czekać, aż Milan przegra lub zremisuje swoje spotkanie. Wynikają z trzech porażek z rzędu, które skazały go na taką sytuację. Muszą grać wszystko za wszystko.

  • Bayern vs Barcelona

Barcelona musi wygrać, jeśli nie chce dostać się do Ligi Europy. Po remisie w swoim ostatnim meczu Katalończycy zagrają w Monachium. Choć Bayern już się zakwalifikował, nic nie oddadzą na swoim boisku. Bez wątpienia będzie to Mecz Dnia.

  • Atalanta vs Villareal

Ten mecz określi, kto będzie towarzyszył Manchesterowi United w losowaniu Play-off. Różnica między obiema drużynami wynosi tylko jeden punkt. Natomiast Villareal gra na wyjeździe, część z przewagą, bo remis będzie służył mu do kwalifikacji.

  • Salzburg vs Sevilla

Kolejne spotkanie życia i śmierci dla polskiej drużyny. W tym przypadku Sevilla z remisem nie dogania go, więc musi wygrać tak lub tak. "Salzburg" przegrał, ale u siebie jest silnym rywalem. Będzie to równe i bardzo kwestionowane spotkanie obu.

Gracze do naśladowania w 6 dniu Ligi Mistrzów

Gotowy na 6. kolejkę Ligi Mistrzów? Jestem pewien, że tak, szczególnie po obejrzeniu nadchodzących meczów. Teraz kliknij skoncentruj się na graczach, aby śledzić tę ostatnią datę fazy grupowej. Oczywiście istnieje kilka nazw, które będą dla ciebie brzmieć i za które będziesz chciał oddać swoje pieniądze w zakładach. Zobaczmy!

  • Benzema

Francuz ma jeden z najlepszych sezonów w Madrycie. Benzema jest świetnym liderem w białym ataku i udowadnia to mecz po meczu. Strzela 5 bramek i tego dnia grają u siebie.

  • Lewandowski

Trudno nie uwzględnić najodpowiedniejszego napastnika, który był w piłce nożnej przez ostatnie trzy sezony. Polak prowadzi tabelę strzelców z dziewięcioma i będzie chciał zdobyć bramkę przeciwko Barcelonie u siebie.

  • Haller

Napastnik Ajax wybiera numer. W tym roku wykorzystał swoje umiejętności bramkowe i dodaje te same bramki, co Lewandowski w Lidze Mistrzów. Ich zespół jest już wykwalifikowany i tego dnia będą grać bez presji.

  • Luis Suarez

Atletico będzie potrzebowało niemal cudu, aby przejść do następnego etapu, służy mu tylko zwycięstwo. Z tego powodu drużyna prowadzona przez Suareza w ataku musi wyjść ze wszystkim, aby wygrać. Jeśli chce wyjść żywy, Atletico będzie go potrzebować w 6. kolejce Ligi Mistrzów.