Klub Sportowy UZNAM Świnoujście

http://www.ksuznam.pl · klub@ksuznam.pl

grupa

W dniu

02 października 2021 (sobota) o godzinie 1700

w świetlicy Słowianin przy ul Matejki 43

odbędzie się Walne Zebranie Klubu Sportowego Uznam Świnoujście

 

  • Celem zebrania będzie działalność bieżąca jak i przyszłość Klubu.

 

jeśli w wyżej wymienionym terminie nie będzie większości do podejmowania Uchwał, kolejne Walne Zebranie Klubu odbędzie się w tym samym miejscu w dniu 02 października 2021 (sobota) o godzinie 1715.

 

Zarząd KS Uznam Świnoujście

...................................................................................................................................................................................................................................

Z ogromną ulgą informujemy,
że w dniu 19 września 2021
organizujemy kolejną 19 Masę krytyczną
miejsce zbiórki i startu = Parking przy Urzędzie Miasta
rozpoczęcie rejestracji i wydawanie bonów oraz koszulek od 0900 do 1045
Start Masy Krytycznej 1100
w godzinach 1000 - 1700 impreza pod nazwą "Świnoujście na Rowery" na której będzie;
  • Symulator dachowania,
  • 24 metrowy dmuchany tor przeszkód,
  • piłkarzyki w wersji ludzkiej,
  • coś do jedzenia,
  • Prezent od TT Line - koszulki,

zapraszamy do udziału w zabawie ...

.................................................................................................................................................................................................................................................

 MK21a
 
 

Wyniki IV Ultramaratonu Tour De PoMorze

Pozycja Numer Imię Nazwisko Punkt kontrolny Łączny czas
1 226 Henryk Bętlewski 11.   Meta (750 km) 24:00:00
2 203 Krzysztof Flak 11.   Meta (750 km) 26:16:00
3 208 Tomasz Gawor 11.   Meta (750 km) 28:08:00
4 212 Grzegorz Kowal 11.   Meta (750 km) 28:38:00
5 201 Andrzej Tercjak 11.   Meta (750 km) 29:51:00
6 207 Mariusz Pietraszek 11.   Meta (750 km) 30:23:00
7 213 Krystian Bijata 11.   Meta (750 km) 30:29:00
8 215 Piotr Sternal 11.   Meta (750 km) 31:34:00
9 216 Bartek Kalisz 11.   Meta (750 km) 32:12:00
10 218 Tadeusz Burewicz 11.   Meta (750 km) 32:25:00
11 204 Emil   Andrzej Karpiński 11.   Meta (750 km) 35:13:00
12 202 Zdzisław Piekarski 11.   Meta (750 km) 35:38:00
13 206 Aleksandra Piekarska 11.   Meta (750 km) 35:40:00
14 211 Stanisław Piórkowski 11.   Meta (750 km) 35:59:00
15 225 Michał Zatorski 11.   Meta (750 km) 36:12:00
16 214 Miłosz Miętkiewski 11.   Meta (750 km) 36:51:00
17 217 Mariusz Truszkiewicz 11.   Meta (750 km) 43:53:00
18 209 Katarzyna Kozłowska 11.   Meta (750 km) 46:44:00
19 224 Piotr Adamczyk 11.   Meta (750 km) 47:11:00
20 221 Małgorzata Nowak 11.   Meta (750 km) 47:21:00
21 205 Michał Kocemba 11.   Meta (750 km) 49:03:00
           
Pozycja Numer Imię Nazwisko Punkt kontrolny Łączny czas
1 2 Adrian Żółkiewicz 11.   Meta (750 km) 25:53:00
2 27 Jędrzej Gąsiorowski 11.   Meta (750 km) 26:40:00
3 11 Andrzej Biel 11.   Meta (750 km) 26:55:00
4 12 Krzysztof Fijołek 11.   Meta (750 km) 26:55:00
5 4 Tomasz Spyra 11.   Meta (750 km) 27:06:00
6 8 Mateusz Pająk 11.   Meta (750 km) 29:22:00
7 13 Zbigniew Bauta 11.   Meta (750 km) 29:22:00
8 5 Adam Pryjomski 11.   Meta (750 km) 29:27:00
9 112 Krzysztof Reński 11.   Meta (750 km) 29:29:00
10 114 Patryk Wrona 11.   Meta (750 km) 29:29:00
11 83 Krzysztof Lipiński 11.   Meta (750 km) 29:34:00
12 38 Dariusz Cebulak 11.   Meta (750 km) 29:36:00
  219 Krzysztof  Łańcucki 11.   Meta (750 km) 29:36:00
13 37 Michał Bober 11.   Meta (750 km) 29:41:00
14 109 Marek Kluczyński 11.   Meta (750 km) 29:46:00
15 54 Tomasz Kuźmicz 11.   Meta (750 km) 30:52:00
16 50 Kamil Biskupski 11.   Meta (750 km) 30:53:00
17 46 Dariusz Matysiak 11.   Meta (750 km) 30:56:00
18 29 Paweł Grześkowiak 11.   Meta (750 km) 31:02:00
19 30 Grzegorz Kramek 11.   Meta (750 km) 31:02:00
20 33 Robert Kwiatkowski 11.   Meta (750 km) 31:06:00
21 26 Wiesław Marek 11.   Meta (750 km) 31:13:00
22 3 Sławomir Chwirot 11.   Meta (750 km) 31:22:00
23 7 Jolanta Gajtkowska 11.   Meta (750 km) 31:32:00
24 115 Grzegorz Broniak 11.   Meta (750 km) 31:37:00
25 47 Damian Tomaszewski 11.   Meta (750 km) 31:55:00
26 99 Kamil Knapczyk 11.   Meta (750 km) 32:11:00
27 85 Arkadiusz Pytel 11.   Meta (750 km) 32:12:00
28 86 Piotr Grucel 11.   Meta (750 km) 32:21:00
29 87 Tomasz Jabłoński 11.   Meta (750 km) 32:21:00
30 77 Tomasz Gniadzik 11.   Meta (750 km) 32:33:00
31 78 Rafał Adamski 11.   Meta (750 km) 32:33:00
32 79 Jerzy Osak 11.   Meta (750 km) 32:33:00
33 58 Małgorzata Kubicka 11.   Meta (750 km) 32:38:00
34 57 Daniel Michałowski 11.   Meta (750 km) 32:38:00
35 42 Paweł Kurczak 11.   Meta (750 km) 32:53:00
36 22 Krzysztof Hamułka 11.   Meta (750 km) 33:08:00
37 14 Zbigniew Lubiński 11.   Meta (750 km) 33:14:00
38 6 Szczepan Birkos 11.   Meta (750 km) 33:23:00
39 103 Mariusz Frąckowiak 11.   Meta (750 km) 33:25:00
40 106 Radosław Lesiak 11.   Meta (750 km) 33:25:00
41 91 Christoph Fiedler 11.   Meta (750 km) 33:35:00
42 94 Lars Jessen 11.   Meta (750 km) 33:35:00
43 15 Edward Kuczmarz 11.   Meta (750 km) 33:59:00
44 17 Artur Piedo 11.   Meta (750 km) 34:00:00
45 18 Justyna Krygier 11.   Meta (750 km) 34:00:00
46 44 Przemysław Dunowski 11.   Meta (750 km) 34:15:00
47 34 Jan Szczypek 11.   Meta (750 km) 34:25:00
48 111 Grzegorz Podolecki 11.   Meta (750 km) 34:33:00
49 19 Dariusz Godlewski 11.   Meta (750 km) 34:40:00
50 88 Andrzej Jarosławski 11.   Meta (750 km) 34:54:00
51 32 Adam Czekaj 11.   Meta (750 km) 35:08:00
52 65 Marcin Chwiej 11.   Meta (750 km) 35:13:00
53 10 Ireneusz Patyk 11.   Meta (750 km) 35:28:00
54 49 Mariusz Chmiel 11.   Meta (750 km) 35:29:00
55 40 Rafał Borówczak 11.   Meta (750 km) 35:33:00
56 80 Krzysztof Kawaler 11.   Meta (750 km) 35:40:00
57 28 Artur Mazurek 11.   Meta (750 km) 35:43:00
58 31 Waldemar Frąckowiak 11.   Meta (750 km) 35:43:00
59 68 Sebastian Zakal 11.   Meta (750 km) 35:50:00
60 72 Tomasz Wawrzyniak 11.   Meta (750 km) 35:50:00
61 73 Artur Błaszak 11.   Meta (750 km) 35:50:00
62 48 Bartosz Pochwatka 11.   Meta (750 km) 36:47:00
63 16 Michał Hyży 11.   Meta (750 km) 36:50:00
64 55 Damian Szczucki 11.   Meta (750 km) 36:50:00
65 84 Marek Miśkowski 11.   Meta (750 km) 36:51:00
66 82 Jakub Ćwiertnia 11.   Meta (750 km) 37:02:00
67 81 Wojciech Krawczak 11.   Meta (750 km) 37:03:00
68 66 Karol Pazera 11.   Meta (750 km) 37:06:00
69 110 Janusz Piątkowski 11.   Meta (750 km) 38:44:00
70 104 Roman Iwaniuk 11.   Meta (750 km) 38:49:00
71 113 Jakub Tymul 11.   Meta (750 km) 38:52:00
72 108 Błążej Dobersztyn 11.   Meta (750 km) 38:57:00
73 97 Krzysztof Kędzierski 11.   Meta (750 km) 39:02:00
74 100 Bogusław Michalak 11.   Meta (750 km) 39:02:00
75 76 Michał Możański 11.   Meta (750 km) 39:19:00
76 36 Sebastian Schwesig 11.   Meta (750 km) 39:29:00
77 35 Jarosław Kosin 11.   Meta (750 km) 39:50:00
78 45 Krzysztof Rajca 11.   Meta (750 km) 40:35:00
79 116 Ryszard Pijor 11.   Meta (750 km) 40:42:00
80 101 Piotr Szaciłowski 11.   Meta (750 km) 41:17:00
81 23 Paweł Jóźwiak 11.   Meta (750 km) 41:32:00
82 24 Mateusz Danielski 11.   Meta (750 km) 41:32:00
83 39 Dariusz Świtała 11.   Meta (750 km) 42:07:00
84 21 Rafał Jeleń 11.   Meta (750 km) 42:22:00
85 60 Leszek Grabowski 11.   Meta (750 km) 42:55:00
86 75 Agnieszka Kalinowska 11.   Meta (750 km) 43:47:00
87 67 Maciej Perkowski 11.   Meta (750 km) 43:57:00
88 25 Krzysztof Knaś 11.   Meta (750 km) 44:32:00
89 223 Łukasz Gawle 11.   Meta (750 km) 46:59:00
90 107 Krzysztof Sikora 11.   Meta (750 km) 47:11:00
91 98 Cezary Szypowski 11.   Meta (750 km) 47:18:00
92 93 Karina Mikulska-Gawle 11.   Meta (750 km) 47:19:00
93 92 Janina Gryta 11.   Meta (750 km) 47:34:00
94 71 Stanisław Wieczorek 11.   Meta (750 km) 47:39:00
95 89 Dariusz Gryta 11.   Meta (750 km) 47:39:00
96 41 Tomasz Stencel 11.   Meta (750 km) 47:47:00
97 1 Ewa Skórka 11.   Meta (750 km) 47:50:00
98 90 Magdalena Jarząbek 11.   Meta (750 km) 47:50:00
99 59 Krystyna Roszak 11.   Meta (750 km) 47:52:00
100 51 Piotr Krysztofczyk 11.   Meta (750 km) 48:03:00
101 69 Bartosz Prudło 11.   Meta (750 km) 49:59:00
           
  61 Dawid   Salamon 10.   PK Stepnica (687 km) NKL
  210 Albert   Frączkowski 09.   PK Daleszewo (634 km) NKL
  52 Paweł   Wużyk 08.   PK Witnica (524 km) NKL
  96 Grzegorz   Frandofer 08.   PK Witnica (524 km) NKL
  105 Patryk   Krakowiak 08.   PK Witnica (524 km) NKL
  117 Łukasz   Siemieniuch 08.   PK Witnica (524 km) NKL
  64 Marek   Szeszko 07.   PK Zamęcin (442 km) NKL
  20 Florian   Bąk 07.   PK Zamęcin (442 km) NKL
  62 Damian   Pikuła 05.   DPK Szczecinek (310 km) NKL
  70 Piotr   Rumiński 05.   DPK Szczecinek (310 km) NKL
  102 Wojciech   Cizek 05.   DPK Szczecinek (310 km) NKL
  9 Tomasz   Baranowski 02.   PK Ustronie Morskie (127 km) NKL
  43 Ilona   Dunowska 00.   Start NKL
  53 Piotr   Protasiewicz 00.   Start NKL
  56 Łukasz   Osękowski 00.   Start NKL
  63 Paweł   Dobrowolski 00.   Start NKL
  74 Marek   Leszczyński 00.   Start NKL
  95 Krzysztof Zembrzuski 00.   Start NKL
  220 Andrzej Misikonis 00.   Start NKL
  222 Michał   Tudek 00.   Start NKL

© 2014 Klub Sportowy UZNAM · Wszelkie prawa zastrzeżone